Fedeez

Portfolio Tazzoriego

25 postów w tym temacie

Przedstawiam Wam proponowane logo dla "Party people music" w moim wykonaniu. Poproszę o opinię i porady ;)

picsart-10-04-05-46-38.jpg?1475598718

Tutaj mój kolejny projekt. Proszę o opinię. Jestem otwarty na wszelkie porady i krytyki ;)

19070226.jpg?1475744284

Ostatnia praca:

Slabo, zero kreatywności. Pomysł mi się nie podoba i nie trafia do mnie. Wykonanie rownież leży. Całe logo jest zbyt proste i zbyt amatorskie. 

Najlepsza praca z tych, które przedstawiłeś, to logo zielona ziemia, choć nie do końca jestem pewna twojego wkładu pracy, dlatego zapytam: Czy sam wykonywałeś sygnet, bo ja stawiam, ze jest to kopiuj- wklej. Ocenię, jeśli będę znała twoją odpowiedz. 

Radzilabym Ci skupić się na sygnecie, projektowaniu logo na kartce, a dopiero pózniej brania się za wykonanie. Typografia na tym poziomie na pewno nie bedzie wychodzić, ale warto również nad nią popracować. 

Edytowano przez veshaze
4 osoby lubią to

37 minut temu, veshaze napisał:

Ostatnia praca:

Slabo, zero kreatywności. Pomysł mi się nie podoba i nie trafia do mnie. Wykonanie rownież leży. Całe logo jest zbyt proste i zbyt amatorskie. 

Najlepsza praca z tych, które przedstawiłeś, to logo zielona ziemia, choć nie do końca jestem pewna twojego wkładu pracy, dlatego zapytam: Czy sam wykonywałeś sygnet, bo ja stawiam, ze jest to kopiuj- wklej. Ocenię, jeśli będę znała twoją odpowiedz. 

Radzilabym Ci skupić się na sygnecie, projektowaniu logo na kartce, a dopiero pózniej brania się za wykonanie. Typografia na tym poziomie na pewno nie bedzie wychodzić, ale warto również nad nią popracować. 

Dlaczego twierdzisz, że kopiej wklej? Wszystko wykonywałem samodzielnie. Dzięki za wskazówki ;)

Tylko mi te prace się nie ładują? Z tego co widze Twój hosting chyba ma jakieś problemy, bo wszystkie strony mi normalnie działają, a tutaj ich główna nawet się nie chce załadować ;)@veshaze pojechałaś ostro :D 

@Edit, zassało. Jedyna praca, która mi się podoba to dwójka, co do reszty mam takie samo zdanie jak Weronika.

Edytowano przez Hubert Murawski
1 osoba lubi to

Praca nr 1 - troszkę nie ogarniam połączenia tarczy, skrzydeł i słuchawek, nic mi tutaj do siebie nie pasuje. Poza tym sygnet w stosunku do napisu jest strasznie ogromny, w dodatku mam wrażenie, że każdy element tego logo jest w trochę innym miejscu w pionie tzn nie jest wyśrodkowane. Sam napis "PARTY PEOPLE MUSIC" jeszcze przejdzie, ale nie w połączeniu z tym sygnetem.

Druga praca mi się podoba :) Sygnet przyjemny dla oka, typo pasuje. Prosto i ładnie. Jedyne co mogłabym zmienić to zwiększyć minimalnie odstęp pomiędzy sygnetem, a tekstem, bo wydaje mi się, że jedno do drugiego jest trochę za bardzo przyklejone, ale to szczegół.

Ostatnia praca - pomysł fajny, ale wg mnie do dopracowania. Można by zmniejszyć samo "ZZ" (bez koła - tak żeby zostało więcej marginesu) bo graniczy z krawędziami i kombinować dalej.

To tylko moje zdanie, ekspertem nie jestem, ale może moja opinia na coś się przyda :D 

1 osoba lubi to

Od razu dziękuję wszystkim za wszelkie porady i opinie. Jestem Wam bardso wdzięczny, że poświęciliście chwilkę czasu na to, aby wykazać opinię o moich pracach.

27 minut temu, whitey napisał:

Praca nr 1 - troszkę nie ogarniam połączenia tarczy, skrzydeł i słuchawek, nic mi tutaj do siebie nie pasuje. Poza tym sygnet w stosunku do napisu jest strasznie ogromny, w dodatku mam wrażenie, że każdy element tego logo jest w trochę innym miejscu w pionie tzn nie jest wyśrodkowane. Sam napis "PARTY PEOPLE MUSIC" jeszcze przejdzie, ale nie w połączeniu z tym sygnetem.

Druga praca mi się podoba :) Sygnet przyjemny dla oka, typo pasuje. Prosto i ładnie. Jedyne co mogłabym zmienić to zwiększyć minimalnie odstęp pomiędzy sygnetem, a tekstem, bo wydaje mi się, że jedno do drugiego jest trochę za bardzo przyklejone, ale to szczegół.

Ostatnia praca - pomysł fajny, ale wg mnie do dopracowania. Można by zmniejszyć samo "ZZ" (bez koła - tak żeby zostało więcej marginesu) bo graniczy z krawędziami i kombinować dalej.

To tylko moje zdanie, ekspertem nie jestem, ale może moja opinia na coś się przyda :D 

Rzeczywiście masz rację, jeżeli chodzi o połączenie tarczy ze skrzydłami do tej tematyki. Jeżeli chodzi o wyśrodkowanie. Z tego co pamiętam, to wyśrodkowywałem, więc albo zapomniałem, lub po prostu wydaje się, że nie jest równo.

Bardzo miło mi, że spodobała Ci się moja druga praca. Rzeczywiście dobrym pomysłem jest nieco oddzielić sygnent od tekstu. Bardzo dziękuję za przydatną radę.

Jeżeli chodzi trzecią pracę... Sam nie wiem, ale mogę spróbować. Może jeszcze jutro wstawię poprawioną wersję ;)

Bardzo dziękuję za opinię. Bardzo mi się przydała i bardzo się ucieszyłem, że spodobała Ci się moja praca :)

1 osoba lubi to

Oto moja kolejna praca. Wiem, że jest wykonana w stosunkowo prostym stylu, ale wydaje mi się że tak powinienem zacząć. Proszę o Waszą opinię ;)

19082818.jpg?147586502719082827.jpg?1475865093

Dla tych, którzy zastanawiają się, czego to logo dotyczy... To sam nie wiem :) Siedziałem i myślałem nad jakiś logo i przyszło mi na myśl takie coś, a że sygnet kojarzy mi się z wirusem, to zdecydowałem się zrobić właśnie takie coś.

EDIT:

Teraz jak tak patrzę, to dochodzę do wniosku, że dobrze byłoby gdybym nieco zmniejszył tekst ;)

Edytowano przez Tazzori
1 osoba lubi to

Te gradienty są paskudne ;) Mi z kolei ten sygnet kojarzy się z jakimś medalem, takim z gry. Rozszerzyłbym też go troszkę, czyli pooddalał od siebie każdą część. I zmienił kompletnie typo. Popracuj trochę nad nim to może coś z tego wyjść.

1 osoba lubi to

A oto zdjęcie profilowe i cover na moją stronkę graficzną na Facebook'u. Opinie mile widziane...

19164563.jpg?1476820387

EDIT:

Akrualnie nie widać pierwszej pracy, ponieważ Pokazywarka nie sprawdza się ostatnio zbyt dobrze i szybko usuwa materiału z serwerów. Jutro się tym zajmę.

Edytowano przez Tazzori

a ja ocenie każde logo o :

*party people - szczerze nie podoba mi się nie kojarzy z branża i jest mało atrakcyjne dla odbiorcy.

*zielona ziemia - nie obraź się ale trudno uwierzyć że sam to zrobiłeś  praca jest bardzo dobra. Ładny listek świetny dobór czcionki brawo udany projekt.

*zwalczmy choroby - ten sam poziom co party people nawet niżej nic tu ze sobą nie gra, jest po prostu nudne.

*cover coś pomiędzy pp i zz ake jest w tym jakiś pomysł i potencjał. Co można by bylo zmienić hymn..;

-usunąć ten pieciokont

-zmienić kolorystykę

-litery bardziej agresywne np kanciaste rogi tak ja bym to widział

ucz i próbuj dalej zz zdecydowanie miażdży poprzednie rob prace w takim stylu powodzenia w dążeniach do stania sie lepszym

:)

Edytowano przez Adam
dodanie uzasadnienia
1 osoba lubi to

Zdjęcia na stronę FB jest niezłe, jednak za ostry róż, bo aż razi w oczy. Spróbuj zrobić bardziej pastelowy :) Co do samego loga to hmm.. Takie połączenie liter CG sprawia że logo jest zbyt proste. Pobaw się i wykombinuj jakiś sygnet z tego :) Czcionka jest dobra, pasuje do tej branży. Napis "Computer" bym zrobił troszkę ciemniejszy, żeby ładnie wkomponował się w tło. A tak poza tym to jest fajnie, dobry pomysł :) Tło proste bez zbędnych duperelek które popsuły by cały efekt :) 

1 osoba lubi to

Zdjęcie w tle - ogólnie kompozycja jest nawet spoko, informacja, sygnet, jakieś tło. Sam sygnet jest mało czytelny, literka C za bardzo zlewa się z literką G i na pierwszy rzut oka wygląda to trochę na O - myślę, że jak byś odciął te dwie litery od siebie na górze to od razu by było bardziej czytelnie. Pokombinuj  też coś z tym "cieniem" pod czarnym blokiem - o ile w miarę spoko wygląda to na jednolitym tle, to już na zdjęciu nie za bardzo - jakaś dziwna smuga.

1 osoba lubi to

@Adipe, @Adam, @DULQ, @mchmzr dziękuję Waz za wszelkie uwagi. Już jutro rozpocznę dopracowywać mój projekt ;) Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję!

Edytowano przez Tazzori

Podsyam kolejny projekt mojego wykonania. Standardowo licze na wszelkie opinie, uwagi, czy propozycje.

cd558f32b8.jpg

słabo jak dla grafika komp malo kreatywne. Kolory troche ssą popracował bym nad jakaś wariacia z C. Poszukaj inspiracji na behance.

Przedstawiam Wam mój kolejny projekt. Mile widziane komentarze i wszelkie krytyki :)

7637cc92bd.jpgc422924a62.jpg74c03f127b.jpg

Podoba mi się twoje nowe logo :)

Pare małych szczególików można by poprawić :)

35 minut temu, Knayder napisał:

Podoba mi się twoje nowe logo :)

Pare małych szczególików można by poprawić :)

@Knayder Mówisz o projekcie SebastianJakubowski? A co byś zmienił w mojej pracy? :) Jestem otwarty na propozycje ;)

@Knayder rzeczywiście słabo to wygląda ;) Postaram się coś tym zrobić. Dziękuję ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się