Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Barti

plakaty
2 szybkie plakaty

6 postów w tym temacie

Teraz czas na moje plakaty, które znalazłem na dysku. Od razu wspomnę, że na wykonanie jednego miałem jakieś maks. 2 godziny, a na drugi coś poniżej 2h. Więc robiłem je na szybkiego :) (pozdrawiam znajomych, którzy wcześnie dają znać). Plakaty zachowane w prostocie.

PLAkAT WAKACJE.jpgPlakat Wera2-01.png

3 osoby lubią to

Czyżby słynny na całą Polskę font "Lato" na pierwszym plakacie? :P Graficznie PODOBA MI SIĘ BARDZO, ale nie wiem czy nie jest zbyt bezpłciowa jak na to, że ma informować o imprezie.

Co do drugiego plakatu, to mi osobiście strasznie się przejadł ten font. Kiedyś go nadużywałem, jak opętany neofita xD

Można by było wypełnić kolorem te paski na fladze. Stopka trochę pusta.

@TonyM Ja znowu nadużywam font "Lato" (jak wspomniałeś) i jaapoki :D Ogólnie na temat typografii muszę jeszcze poczytać, bo dopieranie fontów średnio mi wychodzi.

mi bardzo przypadł drugi projekt, może trochę zwiększyłabym trochę font w dolnej części, by było bardziej czytelne. Ale ogółem mi się podoba :D

Ten drugi projekt jest świetny ! Kolory po prostu tak się komponują, że razem wygląda to znakomicie !

@Barti szczerze mówiąc, to oba projekty są genialne i przemyślane. Aczkolwiek od Ciebie niczego innego spodziewać się nie można. Z tego co pamiętam, to wszystkie Twoje prace były bardzo dobre. Ale nie ma co się dziwić. Nie bez powodu otrzymałeś rangę Grafika. Ocenię może oba projekty z osobna, ponieważ oba wykonane są w różnych stylach.

1. OTWARCIE WAKACJI

Praca prezentuje się dobrze, aczkolwiek kolorystyka nie przypomina klimatu wakacji. Może lepiej, abyś poszedł w źółte, oraz niebieskie kolory. Ogólnie praca dobrze się prezentuje. Gratuluję wykonania.

2. KOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dobrałeś idealne kolory, sam design też prezentuje się dobrze, ale nie jako plakat. Niestety nie wygląda to jak plakat, aczkolwiek nie zmienia to faktu, że wygląda świetnie.

Czekam więc na kolejne prace Twojego autorstwa ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0