Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Adipe

Adipe's Other Designs

Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu do czasu zrobię też jakieś tła pod FB czy inne tego typu bajery, więc będę tutaj wrzucał co poniektóre.

Na początek kilka starszych, trochę ich będzie:

Tło na FB dla firmy zajmującej się ogrodami. Logo również mojego autorstwa.

rQr7T4m.jpg

Moja pierwsza i jak na razie ostatnia zabawa w wizytówki, również dla tej samej firmy. Klient nalegał aby nie zmieniać czarnego koloru w logo na białe, mimo tego, że o wiele lepiej wyglądały by ze zmianą.

WWLYrrs.jpg
uCrfDqL.jpg

Następne tło na FB. Drużyna CSa, wiadomo.

WRZeRXv.jpg

Bawiłem się też w grafikę kibicowską, to chyba jeden z ostatnich projektów tego typu.

p9qg0Yd.jpg

Następne tło na FB.

fm7jv4N.jpg

Kolejny projekt kibicowski. Vlepka i smycz.

L58fjdJ.jpg

I kolejne tło na FB.

MCV94Ee.jpg

Tak jakby sygnatura. Spontanicznie.

VaUSWg2.jpg

Ze starszych to tyle, mam jeszcze jakieś vlepki ale już nie chciało mi się wrzucać, jak ktoś będzie chciał to wrzucę.

Tutaj dwa ostatnie projekty tego typu które ostatnio zrobiłem:

Tło na FB dla sklepu z lakierami do paznokici itp.

BY3s1EY.jpg

Oraz banner na stronę dla tego samego sklepu:

DTXzBZs.jpg

• Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

O kurczę. Jestem chyba zmuszony skomentować każdy projekt z osobna. 

1. Wygląda na prawdę przyzwoicie, natomiast pierwsze co mi się nie spodobało, to ramka, której zresztą użyłeś również w innych pracach. Czcionka jest niczym sobie, wydaje mi się również, że tekst mógłby być bardziej widoczny. Może spróbuj wykonać odbicie lustrzane samego tła, tak aby zielony tekst no pokrywał się z zielenią, a biały nie pokrywał się z jasnym domem, aczkolwiek wydaje mi się, że będzie wyglądało to chaotyczne, więc może tak powinno pozostać.
  2. Kolejna praca jest równie genialna. Mam pytanie... Używasz specjalnego generatora do robienia efektu wizytówki, czy w PS dopasowujesz? Świetnie komponuje się ten czarny z zielonym, chociaż już trochę mniej pasuje kolorystycznie do pierwszej pracy. Nie miło mi się jednak patrzy na te cztery białe kwadraty na tylnej stronie. Przedstawia to coś istotnego, czy jest to wyłącznie pozbycie się pustego tła?
  3. Mam podobne zdanie co w poprzednim projekcie, ale tutaj już kolorystyka pasuje bardziej do pracy 1. chociaż, gdyby nie projekt pierwszy to zdecydowanie wolałbym z czarnym kolorem. Tutaj już te kwadraty nie rzucają się tak bardzo w oczy. Ogólnie praca świetna. Moje gratulacje!
  4. Tutaj natomiast praca komponuje się dobre, ale chyba zbyt dużo Ci nie powiem, gdyż nie znam się na tym stylu. Może jedyne co bym zmienił to błysk. Moim zdaniem jest zbyt silny a nawet nie wiem, czy jest on tutaj konieczny. 
  5. Kibicowska praca niestety nie podoba mi się. Wykonana jest w profesjonalnym stylu, ale nic tu praktycznie nie widać. Postać na środku jest za bardzo wtopiony w tło. Ja dałbym go nie na środku, a po lewej, ale to Twoja koncepcja.
  6. Niestey ta również nie przypadła mi do gustu. Ta czcionka nie jest w moim guście, a tło również mi się nie podoba. Każdy ma inny gust.
  7. Nalepka i smycz na serio fajna. Ale wydaje mi się, że powinieneś się pobawić nad herbem w literze O, gdyż wydaje mi się, że zbyt odróżnia się od całej reszty. Podobna sytuacja w smyczy, ale tam już to nie jest, aż tak widoczne.
  8. Te tło o wiele bardziej podoba mi się od poprzedniego. Tekst jest większy, nie najgorsza czcionka, tło i kolorystyka też nie jest zła. Jednak słabo widoczne jest "CS GO BETS". Wydaje mi się, że powinieneś coś z tym pokombinować, lub po prostu dodać więcej cienia. 
  9. Takie sygnatury nie bardzo mi się podobają, ponieważ one praktycznie nic nie przedstawiają, dlatego w tym temacie wypowiadać się nie będę.
  10. Ta praca bez zarzutów, ale "Konkurs" nieco przybliżyłbym do "Jesienna stylizacja".
  11. Od razu przypomniały mi się bannery fryzjerskie na osiedlach, które wykonane zostały na odwal się. Nie jest najgorsze w wykonaniu, ale sama koncepcja, nie podoba mi się.

I to tyle co myślę. Twoja prace są genialnie i czekam na kolejne prace ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo ładne!

Mi jedynie nie podoba się ta flara użyta w tle dla drużyny cs'a. 

Ale to tak się tylko czepiam, fajne to wszystko :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Tazzori napisał:

- Wygląda na prawdę przyzwoicie, natomiast pierwsze co mi się nie spodobało, to ramka, której zresztą użyłeś również w innych pracach

- Mam pytanie... Używasz specjalnego generatora do robienia efektu wizytówki, czy w PS dopasowujesz?

- To nie ramka, to tło wykonane z tej samej pracy, takie zabezpieczenie jakby. Źle to wykonywałem, teraz to widzę.

- Najzwyklejszy mockup do PS.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@Adipe praca prezentuje się świetnie, ale ten niebieski efekt zdjęcia wygląda słabo, gdyż wydaje mi się, że po prostu on tu nie pasuje. Ale tak ogólnie, projekt fajny ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta