Supratec

website
Stworzenie zwykłej stronki responsive [400-500zł]

24 postów w tym temacie

Witajcie! :D
Przyjaciel poprosił mnie o zrobienie mu stronki, jest doświadczonym ogrodnikiem, budowlancem. Bardziej zajmuje się przycinaniem drzew itd niż sadzeniem kwiatków, bardziej budową dróg, ogrodzeń, jakiś elementów krajobrazu niż  budową domów :D Jest samosatrudniony (firma jednosobowa). Posiada trochę zdjęć z prac które robił, dla nich galeria potrzebna, serwisami pochwalić też by chciał się, a na pewno coś o sobie i kontakt również dać. Więc nic innego jak typowa stronka wizytówka, bez dodatków, bez sklepu, subskrypcji, bez jakiś wodotrysków.

Tyle słowem wstępu. poniżej wytycznę:

• Typ zlecenia: responsywna stronka, preferowana opcja: onepage
  • Rozmiar: ----------
  • Kolorystyka:  Tree Surgery: świeża, organiczna, higieniczna, naturalna (głównie odcienie zieleni i białego) oraz coś lekko w  tematyke Groundworks czyli: lekko pomaranczowa, żółta.
  • Treść tekstu: Kenny Bloomfield lub K. Bloomfield oraz dodatkowo jako podtytuł gdzieś: Tree Surgery & Groundworks
  • Adres strony: w ciągu paru dni  (2 max) wykupimy domenę i hosting.
  • Budżet oraz sposoby płatności: 400zł-500zł (przelew możliwy na Paypal, Skrill, konto bankowe, przekaz pocztowy, czek, Amazon Voucher)
  • Termin: zarys strony (wireframe) do 02/11/2016, wykonanie i podpiecię strony pod hosting  mniej więcej do 16/11/2016.
  • Dodatkowe informacje:  do projektu proszę użyć załączonego poniżej logotypu. Jedynie nad czym się  należy skupić to nad tym aby nadać klimat jego specjalizacji szablonowi stronki, nic więcej, może być w formie strony z zakładkami, ale mile widziane jest onepage z efektami parallax, które mogły by odnosić się do tematyki. aktualnie proszę wypełniać typowo "Lorem Ipsum" i zdjeciami stockami z neta, nad tym już ja będę siedział z Klientem. About Me // My Services // Gallery // Contact Me <---- i nic więcej. Ewentualne w Services na dole opcja dodania komentarza przez odwiedzającego (taki Review/Feedback). Same My Services to nic innego jak jedno zdjęcie i obok opis usługi plus tytuł, i potem kolejna i kolejna usługa, takie info o tym jakie usługi wykonuje on, nie jakiś sklep itd, nie jakiś booking, nic z tych rzeczy ;)
  • Extra info: Proszę podsyłać tutaj propozycję wraz z ceną, przedział pomiędzy 400-500zł. Jeśli natomiast uważasz że wykonałeś coś ponad to i zrobi to efekt WOW to śmiało przekrocz limit cenowy, ale nie za bardzo :P Za tydzień wybiorę 1 z propozycji lub więcej, nad którymi będą trwały dalsze pracę, a reszta osób które poświeciły swój czas otrzymają drobny upominek w formie smyczy na kluczę z forumowym logo ;)
  • Materiał do wykorzystania:

ymEhjnl.png

• Referencje do tematyki:

GroundWorks   Tree Surgery

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na czym ma polegać przedstawienie oferty? Na wykonaniu niemal gotowej strony, gdzie praca jest wielogodzinna i złożona jeśli np. ktoś proponuje stronę opartą o CMS bo warto, to trochę też mija się z celem nie mając żadnej pewności współpracy, także jak ma wyglądać to "przesłanie swojej oferty"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Supratec Moją propozycję już znasz ;) 

1 godzinę temu, oyo napisał:

Na czym ma polegać przedstawienie oferty? Na wykonaniu niemal gotowej strony, gdzie praca jest wielogodzinna i złożona jeśli np. ktoś proponuje stronę opartą o CMS bo warto, to trochę też mija się z celem nie mając żadnej pewności współpracy, także jak ma wyglądać to "przesłanie swojej oferty"?

Po prostu przedstawiasz swoją ofertę: zrobię to za tyle i tyle w takiej cenie w tyle dni i dajesz link do jakiś wcześniejszych realizacji ;) 

Edytowano przez Ananasz
1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@oyo mniej więcej @Ananasz to wyjaśnił.

Ewentualnie można zrobić wireframe strony, bez wypełniania treścią jej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, DeBu Media napisał:

Chodzi o projekt strony wraz z kodowaniem czy o sam projekt?

Chodzi głównie o kodowanie, jednocześnie projektując ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chodzi mniej wiecej o to aby pod hosting na godaddy.com wrzucic działajacą stronkę onepage.

Tam do wyboru jest opcja Website Builder za jedyne 10zł na m/c i do wyboru dają 50 templatek które potem recznie można wyedytować.

WIem że kwota 400-500zł to nie dużo dla nie których, ale my tu wielkiego halo nie oczekujemy. Bardziej ogarnieci znajdą w tym zarobek. Chocby biorąc gotowy szablon i przerabiajac go lekko pod tematyke, tyle roboty i zrobione.

To ma byc stronka w stylu onepage z naprawdę minimalną ilością materiału.

Zainteresowanych proszę o pokazywanie jakiegoś przykładu i ceny za wykonanie czegoś podobnego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to ostatecznie ma to być szablon działający na website builderze z godaddy.com czy cała strona zaprojektowana i zakodowana od początku do końca i gotowa do wrzucenia na serwer. Bo jeśli drugi wariant, to biorę się za to i myślę, że do soboty wrzucę wireframe. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przedstawiam Naszą pracę. Wiele jest możliwości personalizacji, jak również wiele do ustalenia.

Jest to zatem wstępny projekt. Jesteśmy otwarci na jakiekolwiek sugestie.

qDF9erx.jpg

Rozbudowa tej aplikacji webowej jest jak najbardziej możliwa, natomiast jej wartość wzrasta. :)

Więcej informacji przesyłam w PW.

Edytowano przez Urbi
2 osoby pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Urbi super robota, dzięki za podesłanie reszty na PW.

@Adam również wielkie dzięki za nadesłanie mi swojej propozycji, jak możesz wrzuć kawałek (nie całość) tak jak zrobił to Urbi tutaj w temacie.

Wszystkich innych zainteresowanych prosiłbym również o wrzucanie tutaj w temacie takiego Demo jak wyżej zostało zaprezentowane, a resztę szczegółów podsyłać do mnie na >PW<

Termin na Demo/Wireframe do 02/11/16 - wtedy zaprezentuje Wasze projekty oraz wszelkiego rodzaju szczegóły od Was Klientowi.

Prawdopodobnie mile widziana dalsza współpraca, tym razem za lepszą kasę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam! 

Jak pisałem wcześniej stawianie strony na WordPress by pokazać tylko demo bez żadnej pewności pracy mija się z trochę celem bo to zbyt czasochłonne, dlatego ja oferuję wykonanie strony i jako wzór podaję przykład wykonanej wcześniej strony wizytówki firmowej. Proszę traktować jako przykład funkcjonalny, układ podobny, kolorystyka dostosowana pod logo, całość mniej więcej tak jak w poniższym przykładzie. Przejrzystość, estetyka, funkcjonalność w "minimalistycznej" formie. Strona świetnie się prezentuje na urządzeniach mobilnych.

LINK: http://diagnostyka-komputerowa.pl

Pozdrawiam!

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

@oyo miałem dokładnie na myśli to samo o czym piszesz ;) , że cokolwiek do podglądu, nic co wymagało kodowania itd, sam zwykły sketch/wreframe w jpg wystarczy ;).

Dzięki Wszystkim za swoje propozycję, aktualnie czekam jeszcze za aktualizacją w tym temacie od 2 osób.

Termin na składanie wstępnego projektu do 02/11/2016 (jutro) do godziny 18ej.

Następnie Klient po naradzie i oglądaniu projektów podejmię decyzję w ciągu 2-3dni :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

02d032fc02298.png

Ewentualnie coś takiego, jak poniżej. Projekt został wykonany dla kodera stron internetowych. Wszystko można dopasować według uznania :)

e37400d06d6fc.jpg

Lub też taki styl:

5d7b742068f05.png

Nie miałem czasu na mockup wszystkich i tylko ostatni jest zaprezentowany, wszystkie jednak podobnie by się prezentowały :)

Edytowano przez DULQ
1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, Supratec napisał:

Witam,

@oyo miałem dokładnie na myśli to samo o czym piszesz ;) , że cokolwiek do podglądu, nic co wymagało kodowania itd, sam zwykły sketch/wreframe w jpg wystarczy ;).

Nie wiem jaki sens robić sketch/wreframe, który niewiele pokaże tak naprawdę, tak jak strona zakodowana, żaden nawet bajeczny szkic wyglądu strony nic nie da i nie pokaże jak strona faktycznie działa i się sprawuje, zwłaszcza na urządzeniach mobilnych, co dziś jest kluczowe. Dlatego jako moją ofertę pokazuje jako link przykładowej strony, np. podmiana tła, dodanie kilku szczegółów to dla mnie sprawa drugorzędna bo widać o co chodzi, funkcjonalność najważniejsza, tylko tyle mogę zaoferować. Pozdr. :)

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

już rozmawiałem z na temat stronki z @Supratec  co do szczegółów ale wstawię jeszcze tu wstępny projekt. Stronka którą przedstawiam jest w tej formie gotowa tz zakodowana w html/css/js/bootstrapp responsywna  z efektem paralax. Prawie gotowa do wrzucenia na server. Wymaga drobnych poprawek (na pewno ) aby dostosować ją do wymagań klienta, nie mniej jednak czas zakończenia całej operacji przerobienie i wrzucenie na serwer wymagało my mało czasu. 

Mam nadzieje że chociaż trochę się spodoba klientowi no to do dzieła :D 

6HB3PBA.jpg7x2uZwo.jpg

pHeXyce.png

i wygląd "responsywnej" wersji

XZ3tqnV.png

TUTAJ inny projekt zakodowany w podobnym "duchu" Tartak DAKAM

wszystko jest do "dokodowania i ewentualnych zmian" :D i licze na forumową smycz :D

Edytowano przez Adam
dodanie screen responsive
1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dzisiaj mija termin (o północy) na dodawanie swoich propozycji. Czas na wybór zwycięzcy to 3 dni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

e2Nj7KX.jpg

Wstępny zarys strony i szczegóły zostały przesłane na PW

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypominam iż mija dzisiaj pierwszy termin z dwóch

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Burzliwa rozmowa była, ciężko było podjąć decyzję, Klient miał 2 faworytów, ale skłaniał się ostatecznie ku pracy @Urbiego i tą też wybrał :)

Gratuluję zwyciężcy!

Dalsze rozmowy będą prowadzone drogą prywatną, temat można będzię uznać za zamknięty.

Każdego kto poświecił swój czas na stworzenie wireframe/sketchu/zarysu itd. proszę  o zrzucienie mi na PW swoich danych jeśli chce otrzymać upominek w postaci smyczy  na klucze z logiem naszego forum, uwaga czas ograniczony: 3 dni, potem nie będzie już tej możliwości, kwestie opłat itd.).

Dziękuję Wszystkim za czas ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.