Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

memenciak

memenciak galeria

Rekomendowane odpowiedzi

memnciak.png

Proste logo wykonane ze czcionki

reprezentant64113.png

Mój wzór na koszulkę, który jest w sklepie Marcina Malczyńskiego, zmieniony w nim został font napisu "REPREZENTANT" na zwyczajny Sans, oraz prostokąty zostały pogrubione i wrzucone w nie zostały małe, przezroczyste. Niestety edycji nie dokonałem ja, a inny grafik. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Spoiler

reprezentant64113.png

Gdyby to było białe na czerwonym tle a nie czarne, oraz odstęp z dołu był równy temu na górze, jak i odstęp w poziomie między linią a napisem, a na koniec bez gwiazdek.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoje logo calkiem niezle, jednak te "M" -ki to bym zrobil rownej dlugosci na dole, aczkolwiek to tylko ja, kazdy ma inny gust ;) 

Co do drugiej pracy, to ładnie, ale odstępy powinny być równe i tak jak @Marcin pisał, inne zestawienie kolorów dałoby lepszy efekt. Gwiazdki nie przeszkadzają, są ok. Ogólnie praca nie najgorsza :) 

Ucz się dalej - bo widać, że to w sumie takie początki, nie mniej jednak nie najgorsze bo ogólna estetyka jest zachowana :) 

Dla mnie na + :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta