0na

Stylizowana choinka

8 postów w tym temacie

ScreenShot00068.png

Jeszcze nieskończona, więc nie patrzeć na jakieś tam niedopracowane zakończenia linii czy nierówności na nich, bo to będzie usunięte. Na razie krzywe są w fazie "power stroke" w Inkscape i będę mogła je ostatecznie poprawić po zamianie na zwykłe obiekty. Ten pieniek też nie będzie takim prostym klockiem. Teraz chciałam tylko dowiedzieć się, czy ogólnie jest OK i przede wszystkim czy jest symetrycznie, tzn. czy nie przeważa na którąś stronę, bo gapię się na nią już tyle czasu, że nie wiem. Nie jestem pewna tego loczka na samej górze po prawej i czy nie dodać jeszcze gdzieś jakiejś linii. Trochę mi jakoś przeszkadza ta pustka w gałązce pod loczkiem.

Edytowano przez 0na

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co tu wiele mówić, jak skończysz już całkiem to będzie można dopiero w pełni ocenić, ale na czas obecny to tak:

- tak jak zresztą napisałaś, pieniek choinki zupełnie nie pasuje więc do wymiany i poprawienia

- jeżeli chodzi o symetrię to ogólnie jest nawet zachowana tyle, że wizualnie wygląda to trochu jakby choinka była lekko bardziej na prawo

(przynajmniej mam takie odczucie)

- góra choinki i ten 'loczek' do wymiany, trzeba by to jakoś bardziej zapełnić bo tak łyso to trochu wygląda

Podsumowując, według mnie praca ma duży potencjał i jeżeli ją skończysz to będzie naprawdę świetna! ;) 

Pozdrawiam,

Marcin.

Edytowano przez tip
1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za opinię, potwierdza moje odczucia. Pieniek to na razie jest tylko symbolicznie, także proszę na niego nie zwracać uwagi ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ScreenShot00071.png

Teraz lepiej, czy nadal krzywo?

Edytowano przez 0na
1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz co do symetrii to wydaje mi się, że jest okej, ta pustka u góry też poprawiona więc to jest jak najbardziej na plus. Popracowałbym jeszcze troszkę nad tą gwiazdą, aby bardziej spójnie była z całym projektem. Pieniek jest dużo lepszy, aczkolwiek można by też troszkę przy nim poeksperymentować ;) 

Pozdrawiam,

Marcin.

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję :)

Ostatecznie zrezygnowałam z tego pnia i lekko zmieniłam dół:

rect4318.png

Niestety nie wiem, o co chodzi z gwiazdą i dlaczego ta nie pasuje. Nie mam pomysłu, co miałabym w niej zmienić...

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@0na nie żeby coś, ale chyba bardziej spodobał mi się projekt z pniem. Wszystko zależy od gustu. Choinka na serio dobra. Ta gwiazdka dla mnie uzuełniła wszelkie pustki i przy tym zdecydwanie zaplusowałaś ;) Brawo! Praca bardzo mi się podoba :)Tak trzymać!

Edytowano przez Tazzori
1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się