marcelowy16

Cinema 4D - Skrzynia

7 postów w tym temacie

Cześć. Chciałbym przedstawić wam efekt 5h pracy, pierwszy raz tak się przykładałem do teksturowania, mam nadzieję że nie wyszło tragicznie. Jestem ciekaw waszych opinii ;)
https://skfb.ly/VT9J

3 osoby pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie skrzyneczka spoko :D

widać opcja sklejana (brak gwoździ xd)

Fajnie wyszła, ciekawe co masz zamiar do niej powkładać ;) to często spotykane wśród 3D projektów,  pierwszy projekt skrzyneczka, potem jakieś np. owoce i warzywa do niej, hmm, szkoda by tak leżała na pustym, więc kolejna myśl może jakiś stół pod nią itd a na koniec całą scene 3D :D hehe. Równie dobrze można pomyślec o wrzuceniu do niej broni/amunicji itd. pod styl gier (ammobox itd)

Puściłbym na boku skrzyneczki coś jak pieczątka, logo własne czy coś tam :D taki vintage klimat lekko.

Nie no to Twoja skrzyneczka, więc poczekam na rozwój wydarzeń i tego co dalej z nią masz zamiar robić :D

update:

przyzumowałem bardziej i zauważylem gwoździe :D xd

może bardziej metaliczne by były widoczniejsze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 10.11.2016 o 20:59, Supratec napisał:

Jak dla mnie skrzyneczka spoko :D

widać opcja sklejana (brak gwoździ xd)

Fajnie wyszła, ciekawe co masz zamiar do niej powkładać ;) to często spotykane wśród 3D projektów,  pierwszy projekt skrzyneczka, potem jakieś np. owoce i warzywa do niej, hmm, szkoda by tak leżała na pustym, więc kolejna myśl może jakiś stół pod nią itd a na koniec całą scene 3D :D hehe. Równie dobrze można pomyślec o wrzuceniu do niej broni/amunicji itd. pod styl gier (ammobox itd)

Puściłbym na boku skrzyneczki coś jak pieczątka, logo własne czy coś tam :D taki vintage klimat lekko.

Nie no to Twoja skrzyneczka, więc poczekam na rozwój wydarzeń i tego co dalej z nią masz zamiar robić :D

update:

przyzumowałem bardziej i zauważylem gwoździe :D xd

może bardziej metaliczne by były widoczniejsze?

skrzyneczke robiłem pod nauke do gamedevu niż do typowego modelu więc chodziło o sam taki asset.

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wyszła zacnie :D

jak oceniasz czas który nad tym poświeciłeś? Długo czy w miare zadawalająco?

Nie znam się więc pytam, z tego co wiem to 3D wymaga czasu, zależy jak bardzo zajefakabisty projekt ktoś robi.

Sąsiada miałem kiedyś co robił elementy do gierek z serii Tom Clancy's, raz jak podbiłem to robił co innego, twarz goryla, nie przesadzę jak powiem że wyglądała surrealistycznie jak prawdziwa, miał 6 trybów animacji mimicznych, wszystkie superuper :D. dziesiątki tysięcy włosów itd.

Spytałem jak długo robiłeś tego goryla?

On na to: 7 miesięcy łacznie z animacją :3 heh

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czas 30min w 3ds max dla mnie przy gotowej teksturze,którą wystarczy dobrze nałożyć. Ale ogólnie dobrze wygląda jako dodatek otoczenia ;)

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 10.11.2016 o 21:36, Marcin napisał:

Czas 30min w 3ds max dla mnie przy gotowej teksturze,którą wystarczy dobrze nałożyć. Ale ogólnie dobrze wygląda jako dodatek otoczenia ;)

No ja właśnie dopiero w połowie projektu zczaiłem że moge wypiec textury z grupy obiektów a nie po jednym obiekcie jak deska.

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@marcelowy16 projekt jest genialny. Obie skrzyneczki są dopracowane. Jak już wspimniał @Supratec, dobrze byłoby dać jakiś stół, a nawet wcisnąć coś do skrzynek i najbardziej przypadł mi pomysł z bronią w środku, ale jeżeli o to chodzi, to bardzo będzie czadochłonne, ale efekt murowany :) Trzymaj tak dalej!

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się