SheeVa_Works

SheeVa Works :)

18 postów w tym temacie

Witam wszystkich serdecznie :) 

Jest to mój pierwszy post tutaj, mysle ze z pewnoscia nie ostatni :)

Proszę oczywiście o kreatywną krytykę :) 

w tym temacie bede wrzucać rozne manipulacje swojego autorstwa, przede wszystkim ze zdjec robionych przeze mnie :)

na dzisiaj zapodaję coś takiego :) jesli chodzi o stocka - wrzucam RAW'a prosto z aparatu (krzywo, bo sam bylem w wodzie zeby fotke trzasnac :) ), reszta to fotki z wakacji w Szwecji :) 
Jako ze poczatek, to taki sofcik, za wiele sie nie dzieje, ale mysle ze jest ok:

tutaj efekt koncowy :) 

cpN3xPc.jpg

tutaj RAW: https://drive.google.com/file/d/0Bz351Z3Ulv88Yld3Sk80NU5zYnc/view?usp=sharing

4 osoby lubią to

Spoiler

Super! Tylko mi tu nie pasuje obraz odcięty w lustrze wody. Nie powinien on być lekko falowany? Bo tak to wygląda jak odbicie w lustrze

1 osoba lubi to

:) dzięki!
generalnie w każdej sklejce staram się zrobić coś surrealistycznego :)  więc prawdopodobnie masz rację i psuje to efekt końcowy, jednak ten element był must - have dla mnie :D dzięki za opinię! Dziś/jutro wrzucę coś nowego.

@SheeVa_Works na serio świetna robota. Już sama fotografia została wykonana na wysokim poziomie, a wersja po przeróbce komputerowej wygląda znakomicie. Rzeczywiście jak wspomniał tutaj @DamianekBan woda powinna być delikatni falowana. Ale robota jest genialna. Oby tak dalej. Z niecierpliwością czekam na kolejne Twoje zdjęcia ;)

Dnia 18.11.2016 o 23:56, Fedeez napisał:

@SheeVa_Works na serio świetna robota. Już sama fotografia została wykonana na wysokim poziomie, a wersja po przeróbce komputerowej wygląda znakomicie. Rzeczywiście jak wspomniał tutaj @DamianekBan woda powinna być delikatni falowana. Ale robota jest genialna. Oby tak dalej. Z niecierpliwością czekam na kolejne Twoje zdjęcia ;)

Dzięki :) oto coś kolejnego :) 

sukienka dorabiana z tego co widać na  1 zdjęciu :) na  fotce moja dziewczyna, która zażyczyła sobie kotka znalezionego gdzieś w sieci :D
miał być ptak, ale nie pykło :D

przed: 

R44HfPL.jpg

po:

myRNhc8.jpg

3 osoby lubią to

Praca wygląda znakomicie przed jak i po przeróbce. Bardzo się postarałeś, aby otrzymać tak efektowny koniec. Ciekawy pomysł na zdjęcie, dobrze wykonane. Niestety gdyby nie to, że napisałeś o kocie, nawet bym go nie zauważył. Suknia dorobiona perfekcyjnie. Bardzo podoba mi się to zdjęcie, ale chyba Wasza pierwsza praca była lepsza.

początkowo miały być po prostu błyskawice itp :D kotek to tylko dodatek ^^ 

no cóż, mówiąc szczerze to pierwsza zaprezentowana praca byla jedną z ostatnich,a ten kotek to sprzed ponad pół roku (manipulacjami itp bawię się od roku w wolnym czasie :) )

nastepnym razem wstawię swoją pierwszą fotomanipulację ever :D dokładnie rok temu wykonana

1 osoba lubi to

Tak jak mowilem... moja pierwsza praca :P

stocków chyba już nie znajde... :D ale nietrudno się domyślić :D

W rękach przed jajkiem była świeczka, żeby poblask na skórze był... wtedy jeszcze fociłem d3200, więc szum był jak... :D

CXACX6Y.jpg

1 osoba lubi to

Chole*a! To wygląda na serio dobrze. Moim zdaniem narazić Twoje najlepsze zdjęcie ;) Na prawdę fantastycznie to wygląda. 

Dnia 26.11.2016 o 17:56, Fedeez napisał:

Chole*a! To wygląda na serio dobrze. Moim zdaniem narazić Twoje najlepsze zdjęcie ;) Na prawdę fantastycznie to wygląda. 

wow, nie spodziewałem się takiego odbioru :)! Człowiek się uczy i uczy... jeszcze trochę i mam nadzieję, że wreszcie znajdę czas, by robić to co lubie :D

7 godzin temu, Fedeez napisał:

Prace wyróżnione na forumowej tablicy FB:

Wielkie dzięki! :D to strasznie miłe i zagrzewa do dalszej roboty :D Tak więc coś z ostatnich kilku dni:

stock:
v8nQuVE.jpg
2GycWZZ.jpg

gotowe:
ABDzijN.jpg

3 osoby lubią to

Fajne prace, masz niesamowite wyczucie i talent...a, że możesz być jeszcze lepszy!!! powodzenia

1 osoba lubi to

Dzięki za dobre słowa! :)
Miałem dłuższą przerwę, ze względu na brak czasu, ale zapodaje fotkę z wczoraj :) niby manipulacja niewielka, ale mysle ze sie nadaje :) 

stock i wersja finalna :)
BTrG153.jpgxsjZ2kf.jpg

Edytowano przez SheeVa_Works
2 osoby lubią to

@SheeVa_Works nie ukrywam, że spodziewałem się po Tobie czegoś więcej. Fotografia całkiem fajnie wygląda, ale praca wyglądała lepiej przed retuszem niż po. Tak jak zawsze robiłeś bardzo ciekawe prace, tak teraz nałożyłeś wyłącznie filtr, który z resztą mi się nie podoba i nic więcej. Ale przecież to nie koniec świata ;) Czekam z niecierpliwością na kolejne projekty.

1 godzinę temu, Fedeez napisał:

@SheeVa_Works nie ukrywam, że spodziewałem się po Tobie czegoś więcej. Fotografia całkiem fajnie wygląda, ale praca wyglądała lepiej przed retuszem niż po. Tak jak zawsze robiłeś bardzo ciekawe prace, tak teraz nałożyłeś wyłącznie filtr, który z resztą mi się nie podoba i nic więcej. Ale przecież to nie koniec świata ;) Czekam z niecierpliwością na kolejne projekty.

jasne, kazdy ma prawo do wlasnego zdania :) filtra zadnego nie ma, 'malowane' ręcznie, jako, że móiłem że będe się doszkalał w digital paintingu :D tym razem jedynie kolory, ale zawsze :) jkis konkret będzie może w przyszły piątek :) 

Mnie się bardziej podoba zdjęcie po retuszu (może odrobinę za bardzo rozjaśniłeś twarz modelki i górę zdjęcia). Ale ogólnie zdjęcie stockowe jest  w tyle za twoją pracą :) 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się