Fedeez

Itemki Fedeez'a

5 postów w tym temacie

Witam,

Przedstawiam Wam moją pierwszą pracę tego typu. Niestety środkowe guziki wymagają poprawki, a poza tym rozmyślam, nad zrobieniem własnego mini loga na środek pada, tak aby nie było tak pusto. Proszę o opinie i wszelkie porady :-)

v6nsurwda4pg.png

Tak wiem... Nie ma padów od Xpierii :D

Edytowano przez Fedeez
1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Typowy flat design :) nie wiem, jak by to wyglądało, gdyby cień dodać dodatkowo przy analogach :D cala reszta jak najbardziej (imo) spełnia założenia :)

później można by to wstawić w jakiś konceptowy baner, przygotować pod druk i masz gotowca do pf :D bardzo fajne! 

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@SheeVa_Works bardzo dziękuję za opinię.

Jutro sprawdzę jak wyglądać będzie wyglądała praca, kiedy cień będzie przy analogach, ale jak tak teraz patrzę, bardzo prawdopodobne, że masz rację. Dziękuję za poradę ;) A poza tym to chyba uchwyty są chyba za bardzo rozztawione, więc jutro to poprawię ;)

Edytowano przez Fedeez

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 18.11.2016 o 23:58, Fedeez napisał:

@SheeVa_Works bardzo dziękuję za opinię.

Jutro sprawdzę jak wyglądać będzie wyglądała praca, kiedy cień będzie przy analogach, ale jak tak teraz patrzę, bardzo prawdopodobne, że masz rację. Dziękuję za poradę ;) A poza tym to chyba uchwyty są chyba za bardzo rozztawione, więc jutro to poprawię ;)

no i jak? :D bo jestem ciekaw efektów :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się