Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Gość

Itemki Fedeez'a

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam,

Przedstawiam Wam moją pierwszą pracę tego typu. Niestety środkowe guziki wymagają poprawki, a poza tym rozmyślam, nad zrobieniem własnego mini loga na środek pada, tak aby nie było tak pusto. Proszę o opinie i wszelkie porady :-)

v6nsurwda4pg.png

Tak wiem... Nie ma padów od Xpierii :D

Edytowane przez Fedeez

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SheeVa_Works

Typowy flat design :) nie wiem, jak by to wyglądało, gdyby cień dodać dodatkowo przy analogach :D cala reszta jak najbardziej (imo) spełnia założenia :)

później można by to wstawić w jakiś konceptowy baner, przygotować pod druk i masz gotowca do pf :D bardzo fajne! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@SheeVa_Works bardzo dziękuję za opinię.

Jutro sprawdzę jak wyglądać będzie wyglądała praca, kiedy cień będzie przy analogach, ale jak tak teraz patrzę, bardzo prawdopodobne, że masz rację. Dziękuję za poradę ;) A poza tym to chyba uchwyty są chyba za bardzo rozztawione, więc jutro to poprawię ;)

Edytowane przez Fedeez

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SheeVa_Works
Dnia 18.11.2016 o 23:58, Fedeez napisał:

@SheeVa_Works bardzo dziękuję za opinię.

Jutro sprawdzę jak wyglądać będzie wyglądała praca, kiedy cień będzie przy analogach, ale jak tak teraz patrzę, bardzo prawdopodobne, że masz rację. Dziękuję za poradę ;) A poza tym to chyba uchwyty są chyba za bardzo rozztawione, więc jutro to poprawię ;)

no i jak? :D bo jestem ciekaw efektów :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta