Admin

konkurs
Affinity Designer - Konkurs

9 postów w tym temacie

Do wygrania

EF4Q7d5.png 

+ smycz Graficznie.net

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

1. Polub Fanpage Graficznie.net (nieobowiązkowe)

2. Zapoznaj się ze szczegółami konkursu niżej.

3. Wyślij swoją pracę w tym temacie i napisz dlaczego to ty masz wygrać.

Co należy zrobić?
W konkursie mogą wziąć udział takie prace jak rysunek odręczny jak i cyfrowy, tapeta lub tło.
Tematyka, natura w pojęciu ogólnym, od krajobrazów po piękno człowieka.

Praca powinna mieć rozdzielczość min. 1920x1080px, im więcej tym lepiej w zdrowym rozsądku (4k)

Zastrzeżenia:

- praca powinna być wykonana w 100% samodzielnie, można zgłosić tylko jedną pracę do konkursu

- jeśli użyjesz stocków to musisz je załączyć do postu (najlepiej w spoilerze lub linku do ich pobrania),

zakaz używania stocków płatnych jak i z uznaniem Autora

- wysyłając prace na konkurs jednoznacznie oznajmiasz iż jeśli wygrasz dostarczysz pisemną zgodę na zrzeknięcie się praw autorskich majątkowych na rzecz Graficznie.net, w przeciwnym razie nagroda niezostanie przyznana i wybierzemy innego zwycięzce

- osoby niepełnoletnie zobowiązane są do dostarczenia pozwolenia na udział w konkursie od swoich opiekunów

(wysyłając pozwolenie poprzez Prywatną Wiadomość)

Konkurs trwa do końca 3 grudnia 2016
Zwycięzce wyłonimy 6 grudnia 2016 o 18:00

6 osób lubią to

Żeby konkurs w miare wystartował ,jako pierwszy daję pracę i czekam na resztę prac :)

Spoiler

HBtwd4i.jpg

Bardzo zależy mi na wygranej,ponieważ pragnę się rozwijać w branży graficznej. Jak na razie stosuję inne programy i bardzo jestem ciekaw możliwości tego programu. Przygodę swoją z grafiką zacząłem w prawdzie od małolata,gdyż tworzyłem graffiti . Niestety nie mogłem rozwijać swojej pasji ,z powodów prawnych jak i materialnych i postanowiłem się przenieść na grafikę komputerową,aktualnie w głównej mierze zajmuję się projektowaniem ubrań,które cieszą się jako tako popularnością wśród znajomych. Dzięki projektowaniu grafiki ,mogę pozbyć się złej energii , rozwijać swoją kreatywność jak i wyczucie stylu oraz czuć dumę,że ktoś chce chodzić w ciuchach z moimi wzorami. Gdy dołączyłem do Was na forum ,postanowiłem ,że będę pomagał mniej doświadczonym ode mnie ,oraz za wszelką cenę miałem chęć awansów,by dało mi to dodatkowej motywacji. Od września przebywam niestety na Szkoleniu Przygotowawczej Służby Wojskowej i niestety nie mogę za dużo się udzielać do 23 grudnia ,lecz gdy tylko mam chwilę czasu odwiedzam forum i nadal czuję się dzięki temu szczęśliwy. Po zakończeniu szkolenia, nie będzie dnia ,że mnie tu nie będzie ,taki już jestem :D !

Liczę na to ,że uda mi się wygrać,ponieważ na pewno zwiększy ten program moje umiejętności jak i doświadczenie .

PS; A i  bym zapomniał,daje stocki.

Spoiler

ZWk1QAT.jpg

9In7MVJ.jpg

Edytowano przez Śliwkowy
2 osoby lubią to

Spoiler

VNfaQCu.png

Dla mnie, jako "fana" adobe, wygrana z konkursu nie jest aż tak ważna. Jednak wiem, że program od affnity to coś nowego, coś, co pozwoliłoby otworzyć przede mną nowe horyzonty. Po wstępnym testowaniu programu w fazie bety, stwierdzam, że pod niektórymi względami jest lepszy od Illustratora i że warto było by go mieć zainstalowanego na komputerze. 

Poza tym - konkurs to nie tylko wygrana, a także fajna zabawa. Jest możliwość, to czemu by nie skorzystać, a może akurat los się uśmiechnie? :D

Pozdrawiam, 

Bartosz. 

2 osoby lubią to

Siema, jestem amatorem grafiki i fotografii. Swoją zajawe zacząłem rok temu wszystkie swoje prace wykonałem na telefonie, tak na telefonie :D i są w 100% stworzone przeze mnie znaczy to że sam zrobiłem zdjęcie telefonem i je przerobiłem w camera 360 lub polarr również na telefonie. Od tygodnia tworzę na profesjonalnym sprzęcie jakim jest nikon d7200 więc takich zdjęć nie wypada obrabiac na telefonie i przydał by się jakiś porządny program :D nie zaszkodzi spróbować. Yo

link do pracy: http://m.imgur.com/dKzKEMx

2 osoby lubią to

To ja również skorzystam z możliwości :)

na początek praca:

Spoiler

qGtTRWJ.jpg

a teraz stocki:

Czemu ja miałbym wygrać... Bo natura, to również to, co niewidzialne :) a ja staram się to znaleźć. Poza tym, wszystkie pliki użyte przeze mnie są mojego autorstwa :) Program Affinity zmniejszyłby znacząco koszta, jakie ponoszę by się uczyć(studentowi zawsze brakuje do piwa...).

2 osoby lubią to

Spoiler

BlciQ3N.png

Dlaczego ja miałbym wygrać: 
Jestem amatorem. Grafiką interesuje się zaledwie od 3-4 miesięcy.  Affinity Designer posiada wiele ciekawych funkcji i byłby on dla mnie wielką możliwością rozwoju. 

Stocki:

Spoiler

pexels-photo-27244.jpg

pexels-photo-175718.jpeg

Witam, oto moja praca konkursowa :)

nhWbGFF.jpg

Jestem początkującym grafikiem, chciałbym nauczyć się nowej dziedziny z grafiki, wszystkie swoje prace robiłem dotychczas w GIMP'ie, zamierzam spróbować czegoś nowego i sprawdzić jak sobie poradzę w innej, nowej dla mnie dziedzinie czyli wektorów. Affinity Designer w przeciwieństwie do GIMPa czy Inkscape jest bardziej funkcjonalny i przejrzystszy, na nim mógłbym rozwijać swoją pasję i poszerzyć swój horyzont o wektor.

Stock:

Spoiler

H391miK.jpg

Pora wyłonić zwycięzce, a więc bez zbędnego pisania, bo każdy nie może się doczekać, zwycięzcą jest ... (chwila emocji)

Spoiler

@Dont Be Scared - proszę o kontakt na PW lub Facebook

Twoja przykra sytuacja z Gimpem mnie urzekła, poza tym zrobienie nawet takiej fotomanipulacji w gimpie, to ja bym sobie z góry podziękował.

Co do pracy, jesienna kolorystyka bardzo mi się spodobała, widać że nie które filtry została użyte i pomieszane odpowiednio dając ogółem efekt pędzla i szczegółowości obrazu.

Co do innych prac, naprawdę mi się podobają, lecz widać, że były robione w lepszych programach, a jakich to nie wnikam. Mamy tu początkującego, który chce się kształcić na horyzonty to dam mu tę możliwość. 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników i życzę powodzenia w następnych konkursach, za którymś razem na pewno się uda ;)

2 osoby lubią to

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.