Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Matt

grafa użytkowa matteom

Rekomendowane odpowiedzi

Eloszki, wrzucać będę tu wszystko, co godne i powiązane z grafiką użytkową. Zacznijmy od mojego niedawnego rebrandingu.
6a2b4945236551.582a2dbddfda3.png

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@Matt jestem pod wielkim wrażeniem. Dla mnie wygląda fantastycznie, aczkolwiek wydaje mi się, że gradient powinien być nieco słabszy. Mam na myśli, aby zmniejszyć różnicę kolorystyczą pomarańczowego a czwrwonego, ale to kwestia koncepcji i gustu. Świetnie zaprezentowałeś swoje logo. Ta pieczątka i list dodają takiego fanego uroku, aczkolwiek już mnie podobają mi się ulotki. Tylna część nie bardzo przypadła mi do gustu, a tekst z informacjami kontaktowymi jest zdecydowanie za duży. Ogólnie to całość wygląda dobrze. Czekam z niecierpliwością na kolejne Twoje prace.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@Matt praca wygląda świetnie. Bardzo dobrze wyszedł Ci efekt zdarcia. Ciekawa kolorystyka, ułożenie, czcionka a co najważniejsze... Pomysł. Świetna robota ;) Oby tak dalej! Czekam na kolejne prace.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta