Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

Jako że jest to forum graficzne stwierdziłem, że będzie to idealne miejsce na pokazanie swoich prac ludzia, którzy się na tym znają. Zajmuje się tym od roku. Obecnie używam programu Anime Studio.

Wszystkie sceny albo rysuję samodzielne albo odrusowuje. Jestem ciekaw waszej opinii na temat moich grafik :)

Link do kanału na YT z animacjami :https://m.youtube.com/c/brechelanimacjehd

Pozdrawiam i czekam na opinie :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@BrechelAnimacje swoimi animacjami prezentujesz wysoki poziom. Niektóre są naprawdę śmieszne, a niektóre trochę... Przerażające :D Ale właśnie to daje temu kanałowi tego uroku :) Oby tak dalej ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Fedeez dziękuje bardzo za pozytywną opinie. Swoje pierwsze prace uważam za słabe jednak fajnie można przez to pokazać jaki postęp zrobiłem w czasie prowadzenia kanału. Mam nadzieje, że nie raz jeszcze podniosę ten poziom i jeszcze bardziej was zadziwię:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@BrechelAnimacje witaj na forum! :D

No co ja mogę powiedzieć, umiesz cisnąć te animacje 2D, co do samej tematyki to się nie wypowiem :D xd

Czekamy aż coś pod forum fajnego zrobisz, tylko wszystko w miare dobrego gustu ;) jak już, hehe.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@BrechelAnimacje Wcześniejszych prac nie skomentuje bo są po prostu obleśne ;)

Mikuś z reniferkami w scenie finałowej szczerze mnie ubawił, fajny pomysł z prezentem  :D    

Tak na marginesie, animacja wyglądałaby jeszcze lepiej gdy ruch kopyt był szybszy a co za tym idzie, bardziej naturalny. Na ta chwile mamy mocne slow motion. :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@BrechelAnimacje muszę przyznać, iż tą animacją stanowczo poprawiłeś mi humor. Pomimo braku śniegu za oknem, dzięki twojemu materiałowi poczułem Święta. Animacja wyszła Ci świetnie i liczę, że w najbliższym czasie w tym temacie pojawią się kolejne prace, w twoim wykonaniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo mi miło słyszeć tyle pochwał. Każdą cenną uwage biorę do siebie. Jeżeli chodzi o animacje pod forum @Grinch to mozemy całym forum coś wymysleć :D

Co do kolejnych animacji w tym klimacie @Fedeez to już za mało czasu żeby cokolwiek zrobić, jednak na koniec roku zapewne się coś pojawi :)

Chetnie wysłucham wszystkich pomysłów na animacje i myśle, że razem możemy stworzyć coś wystrzałowego :D

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po dłuższym czasie od mojej serii,w końcu powraca. W lepszym stylu :D Zapraszam do oceny  A jak ktoś ma ochotę to do wzięcia udziału w konkursie ;)

A

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, BrechelAnimacje napisał:

@Marcin oo widzę ktos to zauważył. Nie wiedziałem jak do tego podejść inaczej. Jak to ugryźć 

Też nie wiem, może w animacjach jacka makarewicza czy jakoś tak jest taki przykład, robi spoko animacje. 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Haha, nie spodziewałem się takiej reakcji, tylko dłonie takie jakieś duże a tak poza tym to lepiej niż przedtem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Powiem Ci, że robisz progress. Bardzo ciekawie stworzone animacje i widzę, że ostatnio nieźle się rozpędziłeś. Nie podobają mi się jednak postacie, a dokładniej ich styl wyglądu, ale to zależy od gustu, bo wykonanie genialne. Ja takie coś robiłbym z 3 miesiące nie mniej. Czekam na kolejne animacje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta