Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Gość

Logo by Fedeez

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Będę tu wystawiać moje prace. Liczę na wszelkie opinie. Aby zachować ład nowe zdjęcia będą pojawiały się w nowych postach, oraz w tym wpisie.

cd558f32b8.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może to mój problem, bo usiłuję zrobić logo dla siebie... z graficnzym (aka Sheeva Works) nie mam problemu, w trakcie przygotowania :D ale fotograficzne zaczalem cos szperac, w koncu sie poddalem :D tworzylem kilka podpisow dla fotografów w życiu, ale swojego nie potrafie :D za to Tobie wyszło to zarąbiście! 

z powyższych mam pytanie, mianowicie czy te tła są tylko jako mockup? :)

z cydrovskim mam lekki problem, tj może po prostu nie mój styl, ale nijak mi to do grafika nie pasuje :D
PerteX na duuuży plus :D zastanawiałbym się tylko, czy nie zmniejszyć strzałek po lewo do poziomu tekstu (P/X) lub do .pl  ale trza by było obczaić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@SheeVa_Works bardzo dziękuję Ci za miłe słowa. To bardzo motywuje do dalszego działania ;) Wszystko te tła, prócz "SebastianJakubowski" nie jest mockup'em ;) Co do Cydrovskiego, z tego co pamiętam, było to moje pierwsze logo w życiu, więc  postanowiłem, że też je tu wyróżnię, gdyż od tego wszystko się zaczęło ;)

Jeszcze raz dziękuję Ci za opinię. jestem bardzo wdzięczny ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Fedeez a widzisz, no to "na moje niedoświadczone oko" actionstudio - bez tła jako podpis na różne rzeczy - ideolo :D tło zmniejszyć i bardziej dopasować do logo, by w nim nie "tonęło" :D Podobnie z  Cydrovskym i Pertexem,ale moze to po prostu ja wolę logo zostawić otwarte... A tła, które wykonałeś z chęcią zobaczyłbym jako papier firmowy dla firm, które reprezentują :D

Każdy ma swój styl i dobrze, bo klientela też rózna :) dzięki temu każdy może mieć robotę :)

Edytowane przez SheeVa_Works

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Przedstawiam kolejne prace. Liczę na jakąś ocenę i porady :) Tak wiem! Są bardzo proste i ubogie, ale takie podobają mi się najbardziej.

gyixdmf2wis8.pngzfyoi6bv60bu.png

16722694_265077100581960_477190304072032

16835724_265077097248627_807208444557381

Edytowane przez Fedeez

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@Felan rzeczywiście ten szary nie komponuje się najlepiej, aczkolwiek bardzo się cieszę, że Ci się podoba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 20.02.2017 o 23:19, Fedeez napisał:

Tak wiem! Są bardzo proste i ubogie, ale takie podobają mi się najbardziej.

Logo powinno być proste, czytelne, rzeczowe - to klucz do sukcesu, żeby założenia i jej profil firmy zawrzeć w możliwie jak najprostszym logo. Także w tym wypadku "ubogość" jest na plus :)

Mnie podoba się Elektronity. 
Typografia w muzyczni.pl jakby się trochę rozjechała ( nierówne odstępy między znakami). 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Dawno nic tu nie dodałem, tak więc postaram się nadrobić zaległości :) Tak więc tym razem coś jeszcze bardziej prostego, ale mam nadzieję, że komuś się spodoba :D Według mnie zdecydowanie lepsza jest pierwsza wersja... Zachęcam do oceny i liczę na porady:

mx2hvkjznimi.png

ogx1r3mqh72p.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Jeszcze jedna praca dzisiaj. Wiem, że pięknem nie poraża, ale myślę, że warto wstawić.

fhcpuxxhxbbd.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

I jeszcze jedna i chyba ostatnia na dziś praca :) Liczę na ocenę i wszelkie porady, czyli standardowo :)

0tmz7sc2x1ot.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Interaktywni jako całość spoko, ale sygnet przerabiany milion, sory  ∞ razy ;)
Antanis lub Ntanis podoba mi się najbardziej z tych trzech prac. Prostota  i piękno, ale coś z S jest nie tak.

Ciekawe zastosowanie tej figury jako przycisk Play w odtwarzaczu. Pokaż wersję bez .com, wydaje mi się że będzie lepsza, ew. pokombinuj coś z tym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To I ja się wypowiem co do twoich log 

Zacznę od najsłabszego w tym zestawieniu:

9

# cydrovsky jak na logo dla dla grafika komputerowego to trochę słabo pomysł również wg mnie nie był najlepszy. Może mały plusik tylko za to że font w miarę pasuje do sygnetu ale ogólnie -4/10

# muzyczni ciekawe ładna kolorystyka sam rysowałeś sygnet? No jedyne co by można było poprawić to "wygładzić" font by bardziej pasował ocena 7/10

# electronity nie mam nic do zarzucenia bardzo odyginalny i ciekawy sygnet wg mnie najlepszy z wszystkich twoich projektów bardzo lubię taki styl 10/10

# interaktywni duży plus mimo oklepanego sygnetu który dobrze wpasowuje się w tematykę. Dobrze dobrany font podoba mi się również kolorystyka 8/10

#ntasis również bardzo fajne lubię minimaljzm więc mi się podoba ale co do sggnetu mogłeś bardziej pokombinowac nie mniej jednak udany projekt 7+/10 

No i ostatni jak dla mnie trochę nie potrzebnie pl jest ciekawe zastosowanie tego znaku oraz napis na dole za mały jednak 6+/10 się należy

Ogólnie widać progres i ciekawe pomysły tak dalej Feedez

Edytowane przez Adam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
2 minuty temu, Adam napisał:

cydrovsky jak na logo dla dla grafika komputerowego to trochę słabo pomysł również wg mnie nie był najlepszy.

Może dziwnie to zabrzmi, ale niezmiernie się cieszę, że Ci się nie podoba. Kątem oka widzę, iż nowe prace oceniłeś nieco wyżej, dzięki czemu mam świadomość iż robię postępy i jest zdecydowany progess.

3 minuty temu, Adam napisał:

muzyczni ciekawe ładna kolorystyka sam rysowałeś sygnet? No jedyne co by można było poprawić to "wygładzić" font by bardziej pasował ocena 7/10

Zależy co masz na myśli poprzez narysowanie. Nie używałem do tego tabletu, ani nic z tych rzeczy. Korzystałem po prostu z funkcji i kształtów w programie graficznym. Tak więc jeżeli chodzi o to, wykonywałem zupełnie sam od zera.

5 minut temu, Adam napisał:

electronity nie mam nic do zarzucenia bardzo oryginalny i ciekawy sygnet wg mnie najlepszy z wszystkich twoich projektów bardzo lubię taki styl 10/10

Powiem Ci, że tego się nie spodziewałem :D Byłem przekonany, że najbardziej spodoba Wam się MusicOnline, no ale chyba się myliłem :D

Bardzo dziękuję za opinię! Każda ocena jest dla mnie bardzo istotna, bynajmniej pomoże mi ona w dalszych pracach!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Długo zastanawiałem się czy wstawić ten projekt, ale myślę, że nie zaszkodzi.

1symin6tmkqi.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W najnowszej pracy podoba mi się pomysł na sygnet. Ładne kolory i fajnie przedstawiona w tym litera "T". Font "Tracey" jest okej, ale slogan do wyrzucenia . Po pierwsze jest nieczytelny już teraz, a po drugie w mniejszej wersji będzie kompletnie niewidoczny. Jako kolorystyczne nawiązanie  do całości mogłeś tu dodać np. subtelną, różową kropkę ;) 

Pozdrawiam :3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Oto kolejna praca :) Liczę na ocenę, oraz jakąś wskazówkę od najlepszych, czyli od Was :D

nisx3w07wsc9.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Przedstawiam Wam logo pod firmę, organizującą podróże po Europie. Zachęcam do komentowania:

ruidw6n6bgex.png

Edytowane przez Fedeez

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że jak byś wywalił ten zielony i zastąpił go ciemniejszym odcieniem błękitu i delikatnie załagodził odcień tego pina, to całość byłaby znacznie milsza dla oka.  A typo delikatnie zmniejsz i daj w kolorze samolotu :D Kombinuj, koncepcja jest ciekawa ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
15 minut temu, mchmzr napisał:

Myślę, że jak byś wywalił ten zielony i zastąpił go ciemniejszym odcieniem błękitu [...]

Użyłem zielonego, ponieważ jest to ląd, a dokładniej Europa. Może nie widać i wygląda jak plama farby, no ale gdybym zmienił a ciemniejszy błękit to za żadne skarby nikt nie pomyślałby, że to Europa :)

15 minut temu, mchmzr napisał:

A typo delikatnie zmniejsz i daj w kolorze samolotu :D Kombinuj, koncepcja jest ciekawa ;) 

Co do zmienkszenia, zapewne masz rację. Największe problemy mam z dostosowanie wielkości niestety. Jednak tekst w kolorze samolotu wyglądał bardzo ponuro i dlatego zastosowałem błękit ;)

Bardzo dzięuję Ci za opinię :)

Edytowane przez Fedeez

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

20 minut temu, Fedeez napisał:

Użyłem zielonego, ponieważ jest to ląd, a dokładniej Europa. Może nie widać i wygląda jak plama farby, no ale gdybym zmienił a ciemniejszy błękit to za żadne skarby nikt nie pomyślałby, że to Europa :)

A gdzie tam, przecież widać od razu, że to glob, ;) ale jeśli uparłeś się na zieleń, to ciut inny odcień bym proponował.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Kolejna moja mała robótka :) Mała nie mała. Niby taka prosta, a robiłem 2,5h, aczkolwiek nie wiem kiedy mi tak czas zleciał :O Tak więc bez zbędnego gadania: 

5rotndxz77y7.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Jeszcze dziś przedstawiam Wam mój projekt. Liczę na opinię, oraz sugestie, ponieważ wiem, że praca wymaga sporo poprawek, ale pomimo, iż siedziałem nad tym długo, nie udało mi się z tym nic więcej zrobić:

8esnr4qzyzsz.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Dziś przedstawiam Wam kolejny mój projekcik. Niestety, bądź dla niektórych stety, przystopuję nieco z logami. Owszem będę iść dalej w tą stronę, ale nie będę siedział nad tym tak często jak ostatnio. Chciałbym spróbować czego innego i zabrać się za innego typu grafiki. Ale bez przedłużania, zachęcam do komentowania: 

zizzt80024ew.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta