Fedeez

Logo by Fedeez

10 postów w tym temacie

Będę tu wystawiać moje prace. Liczę na wszelkie opinie. Aby zachować ład nowe zdjęcia będą pojawiały się w nowych postach, oraz w tym wpisie.

cd558f32b8.jpg

1 osoba lubi to

Może to mój problem, bo usiłuję zrobić logo dla siebie... z graficnzym (aka Sheeva Works) nie mam problemu, w trakcie przygotowania :D ale fotograficzne zaczalem cos szperac, w koncu sie poddalem :D tworzylem kilka podpisow dla fotografów w życiu, ale swojego nie potrafie :D za to Tobie wyszło to zarąbiście! 

z powyższych mam pytanie, mianowicie czy te tła są tylko jako mockup? :)

z cydrovskim mam lekki problem, tj może po prostu nie mój styl, ale nijak mi to do grafika nie pasuje :D
PerteX na duuuży plus :D zastanawiałbym się tylko, czy nie zmniejszyć strzałek po lewo do poziomu tekstu (P/X) lub do .pl  ale trza by było obczaić :)

1 osoba lubi to

@SheeVa_Works bardzo dziękuję Ci za miłe słowa. To bardzo motywuje do dalszego działania ;) Wszystko te tła, prócz "SebastianJakubowski" nie jest mockup'em ;) Co do Cydrovskiego, z tego co pamiętam, było to moje pierwsze logo w życiu, więc  postanowiłem, że też je tu wyróżnię, gdyż od tego wszystko się zaczęło ;)

Jeszcze raz dziękuję Ci za opinię. jestem bardzo wdzięczny ;)

@Fedeez a widzisz, no to "na moje niedoświadczone oko" actionstudio - bez tła jako podpis na różne rzeczy - ideolo :D tło zmniejszyć i bardziej dopasować do logo, by w nim nie "tonęło" :D Podobnie z  Cydrovskym i Pertexem,ale moze to po prostu ja wolę logo zostawić otwarte... A tła, które wykonałeś z chęcią zobaczyłbym jako papier firmowy dla firm, które reprezentują :D

Każdy ma swój styl i dobrze, bo klientela też rózna :) dzięki temu każdy może mieć robotę :)

Edytowano przez SheeVa_Works
1 osoba lubi to

Napisano (edytowany)

Przedstawiam kolejne prace. Liczę na jakąś ocenę i porady :) Tak wiem! Są bardzo proste i ubogie, ale takie podobają mi się najbardziej.

gyixdmf2wis8.pngzfyoi6bv60bu.png

16722694_265077100581960_477190304072032

16835724_265077097248627_807208444557381

Edytowano przez Fedeez
3 osoby lubią to

Prosto i schludnie, podoba mi się, ale ta czerń nie pasuje do tej zieleni. 

@Felan rzeczywiście ten szary nie komponuje się najlepiej, aczkolwiek bardzo się cieszę, że Ci się podoba.

@Fedeez, podoba mi się logo muzyczni.pl, szczególnie kolorystyka. Poprawiłbym trochę typografię, skoro sygnet jest okrągły to można zastosować bardziej miękki font, bez takich ostrych zakończeń

2 osoby lubią to

@Fedeez skoro nie działają obrazy we wcześniejszym poście to może je zaktualizuj lub usuń.

Dnia 20.02.2017 o 23:19, Fedeez napisał:

Tak wiem! Są bardzo proste i ubogie, ale takie podobają mi się najbardziej.

Logo powinno być proste, czytelne, rzeczowe - to klucz do sukcesu, żeby założenia i jej profil firmy zawrzeć w możliwie jak najprostszym logo. Także w tym wypadku "ubogość" jest na plus :)

Mnie podoba się Elektronity. 
Typografia w muzyczni.pl jakby się trochę rozjechała ( nierówne odstępy między znakami). 

1 osoba lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się