Graf-Art

Piwo Legnickie - Plakat A0 - **UPDATE**

14 postów w tym temacie

Siema wszystkim :)

Moja ostatnia praca - jeszcze nie dokończona ale całe sedno już jest. Kampania reklamowa Piwa Legnickiego. Ma być to plakat - format domyślny A0 300 dpi. Tutaj zmniejszone celowo - sam projekt waży prawie 3GB :)

Jest to moja pierwsza praca tego typu więc jestem przygotowany na surową krytykę. Chętnie także przyjmę podpowiedzi od Was. 

Wzorowałem się na podobnej pracy znalezionej w necie. Myślę, że nie jest najgorzej.

Notka od klienta: "Ma sugerować KRÓLEWSKI SMAK, naturalność oraz kojarzyć się z miastem Legnica". Co do królewskiego smaku to w ogóle nie mam pomysłu tak samo jak do miasta. Ewentualnie całość do poprawy. 

Yo!

file.html

file.html

--------------------------------------------------------------

Hejka, wrzucam update pracy :) Dodałem panoramę twierdzy Legnickiej jako obraz, jasne tło oraz napis na dole :) czekam na oceny ! :D 

file.html

file.html

Edytowano przez Graf-Art
update
3 osoby lubią to

Zaczyna się fajnie, chociaż mam pewne zastrzeżenia:

• do poprawienia jest kapsel - z prawej strony wygląda trochę nieostro, prawdopodobnie trzeba poprawić światło
  • chmiel mocno odróżnia się od reszty, jest trochę zbyt blady
  • na pierwszej wersji rozprysk wody za bardzo zakrywa etykietę

Te trzy poprawki i będzie bardzo dobrze, czekam jeszcze na napisy ;)

2 osoby lubią to

@trzygie 

butelka to nie moja robota. Dostałem od klienta. Najgorsze jest to, że format projektu to ponad 9 tys na ponad 14 tys pikseli. (Niepamiętam dokładnie ile) a butelka z 10 razy mniejsza i w dodatku jpg -.- 

odnosnie napisów - właśnie nie mam pomysłu. 

Edytowano przez Graf-Art

Najbardziej spodobała mi się butelka, natomiast jak już wspomniałeś,  nie Twoja robota. Ogólnie praca wygląda dobrze, ale musisz popracować bardziej nad kolorystyką i cieniem ;)

Jest problem właśnie z butelka. Ponieważ musiałem na powiekszyć dość mocno i straciła jakość przy pełnym wymiarze plakatu. Pisać do klienta o wektor czy na tak dużym plakacie z daleka nie bedzie aż tak widać ?? Co sądzicie ??

1 osoba lubi to

@Graf-Art jeżeli masz zamiar dać to na plakat w formacie A0 to lepiej nie ryzykować. Najlepszym wyjście będzie poproszenie o wersję wektorową.

Edytowano przez Fedeez

@Fedeez tak myślałem właśnie ;) dostałem ją w jpg i to jeszcze z tłem wiec musiałem wycinać ;) dzieki 🍻

A tu oryginał od klienta 

file.html

Edytowano przez Graf-Art
1 osoba lubi to

Wow. Dziękuje @Fedeez ❤️ Mimo ze projekt nie skończony zrobiło mi sie bardzoooo miło ❤️😎😎

1 osoba lubi to

Praca całkiem dobra, lecz kolorystyka mi strasznie nie pasuje. W pliku, który otrzymałeś piwko jest z białą etykietą, u Ciebie jest ona już dużo ciemniejsza wchodząca w żółty. Patrząc z perspektywy klienta jakiego koloru będzie szukać wzrokiem? Mówimy tutaj o przypadku, w którym nie zna on tego piwa - bądź wbije mu się do głowy własnie taki kolor etykiety, co za tym idzie będzie szukać nowości. Z tyłu też jest zdecydowanie zbyt ciemno. Jaśniej! Nawaliłeś trochę tych efektów :D 

2 osoby lubią to

@Graf-Art zdecydowanie lepsze tło niż w poprzedniej wersji, a o kolorystyce już nie wspomnę. Wygląda to świetnie. Super Ci to wyszło ;)

Poprawa zdecydowanie na ogromy plus. Osobiście poprawiłbym jeszcze cienie, zbyt nienaturalnie wyglądają. Szczególnie wywal ten cień na przodzie, nic tam nie pada by cały spód plakatu był przyciemniony. Sam chmiel jest zbyt ciemny, w porównaniu do zboża z tyłu, daj mu normalny kolor, a Cienie za tym wszystkim bardziej rozjaśnij/wtop. 

3 osoby lubią to

Wybacz, że piszę to w osobnym poście, aczkolwiek zauważyłem coś co rzuca mi się w oczy... Chodzi mi o cień. Jest on zdecydowanie za mocny. Na dodatek ta woda nie wygląda zbyt realnie ;) Ale jak już mówił, sama praca jest genialna.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link