Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

zyznos321

Opracowanie wyglądu listy grid

Rekomendowane odpowiedzi

zyznos321

Typ zlecenia: Szukam kogoś, kto mógłby opracować wygląd listy zadań według projektu z poniższego screena. Zadania są to czynności, za które użytkownicy otrzymują wynagrodzenie (np. wzięcie udziału w konkursie). Każdy prostokąt na liście to inne zadanie. W prostokącie powinien znajdować się obrazek (logo sponsora), tytuł zadania, kategoria (konkurs, newsletter, kliknięcie, itp) oraz stawka wynagrodzenia za wykonanie danego zadania (dodatkowo mogą także zawierać button w stylu "weź udział", zachęcający do kliknięcia). Niektóre prostokąty będą nieaktywne jeśli wyrobione zostaną limity lub użytkownik wykonał już to zadanie. Chodzi o zaprojektowanie wyglądu elementów aktywnych oraz nieaktywnych na tej liście tak aby dobrze komponowały się z resztą strony oraz zawierały wszystkie wymienione elementy. Obramowania prostokątów także mogą być zmieniane lub usunięte.
Rozmiar: jak w projekcie
Kolorystyka: pasująca do strony kubigo.com
Treść tekstu: -
Adres stronyhttp://kubigo.com/?run=admin (darkos:ziarno)
Budżet oraz sposoby płatności: 100zł przelew bankowy lub PayPal
Termin: 20.12.2016 - jeśli nie pojawią się satysfakcjonujące mnie prace, zostanie przedłużony o tydzień.
Dodatkowe informacje

yrznCvp.png

Edytowane przez Knayder
  • Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mohlodi

V1:

Spoiler

8XQpC8U.png

V2:

Spoiler

HIrBez1.png

V3:

Spoiler

DthBZXS.png

WIZUALIZACJA:

Spoiler

IjHweCu.png

Edytowane przez mohlodi
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zyznos321

@mohlodi dzięki za pracę. Chciałbym jednak zobaczyć także pomysły innych użytkowników więc termin zostaje przedłużony do 20.12.2016.

Zapomniałem też o jednej sprawie: W przesłanych pracach brakuje tytułu zadania (w projekcie "Weź udziął w konkursie i wygraj 2000zł.").

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zyznos321

Stawka wzrasta do 150zł. Może ktoś jeszcze podrzuci swoją propozycję? ;) 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

Witam, moje propozycje:

Spoiler

Pierwsza wersja:

4xMk1Al.png

Druga wersja

0plUxFy.png

7BkJXw4.png

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Matt

Moja koncepcja jest taka. Nie udało się przedstawić wszystkiego, gdyż w zamyśle po najechaniu na logo (Fyber itd.) stawałoby się ono kolorowe, a ramka posiadała by efekt przejścia w kolor czerwono-różowy. Zastosowałem proste obrysy dla siatki, gdyż pozwalają one na wiele efektów przejścia czy modyfikacje. Poza tym nie męczą oczu, a ludzie bardziej skupiają się na tym, co jest w środku.

Layout.png

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zyznos321

Temat się nieco przedawnił, ale nie chciałem go zamykać bez wyboru zwycięzcy.
Najprawdopodobniej żadna z propozycji nie zostanie wykorzystana, gdyż w trakcie jest kolejne podejście do zaprojektowania całego layoutu od zera.

Zleciłem to innej firmie i mam nadzieję, że nowy layout będzie bardziej dopracowany.

Zdaję sobie jednak sprawę, że każdy włożył w projekt sporo pracy więc proponuję takie rozwiązanie:

- 50zł dla każdego, kto wstawił swój pomysł.

Czekam na Waszą opinię na temat tego rozwiązania. Jeśli jest ok, proszę o dane do przeleu na PW od każego.
Jeśli ktoś się nie zgadza, będę musiał wybrać tylko jedną pracę, której wykonawca otrzyma 150zł.

• Upvote 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

Jestem za, tak myślałem że wyjdzie coś podobnego, bo kolorystyka szablonu się zmieniła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mohlodi
1 godzinę temu, zyznos321 napisał:

Temat się nieco przedawnił, ale nie chciałem go zamykać bez wyboru zwycięzcy.
Najprawdopodobniej żadna z propozycji nie zostanie wykorzystana, gdyż w trakcie jest kolejne podejście do zaprojektowania całego layoutu od zera.

Zleciłem to innej firmie i mam nadzieję, że nowy layout będzie bardziej dopracowany.

Zdaję sobie jednak sprawę, że każdy włożył w projekt sporo pracy więc proponuję takie rozwiązanie:

- 50zł dla każdego, kto wstawił swój pomysł.

Czekam na Waszą opinię na temat tego rozwiązania. Jeśli jest ok, proszę o dane do przeleu na PW od każego.
Jeśli ktoś się nie zgadza, będę musiał wybrać tylko jedną pracę, której wykonawca otrzyma 150zł.

Rownież jestem za :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zyznos321

Ok, za chwilę wykonuję przelewy. Jeśli deutsche bank jutro pracuje, pieniądze powinny być po południu ;) 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.