Darthu

Matte by Sid

16 postów w tym temacie

SIema :) nie znam tego forum ale postanowiłem tutaj wpaść :P nie wiem na jak długo... mam nadzieję że będę miał energię aby wrócić do mojego matte painting.Już dawno nic nie robiłem w większym rozmiarze... prezentuję swoje stare prace :) troszku mi się lvl podniósł,ponieważ wykonuję MP w małym rozmiarze więc nie spoczywam na dnie :D

adam-pawlowski-7467f099541e937d5518863a1ft.jokerprojects

adam-pawlowski-big-return.jpg?1458228274

sa to prace za czasów graffiki.pl... dużo się działo,była rywalizacja itd.Teraz siedzę głównie na zagranicznych forach,też z takimi jakimi wiąże się jakaś większa przyszłość i tam głównie szukam inspiracji,co nie oznacza że nie gustuję w polskich artystach hehe :D zobaczymy co nowy rok przyniesie,obiecałem sobie że nowy rok zacznę tylko w dużym rozmiarze i chyba tak będzie,sporo się nauczyłem,głównie miałem problem z kolorystyką,mocno trzymałem się w pomarańczowych kolorach,troszku się boję nasycić za mocno i dowalić kilka kolorów ale to już minęło.

Moje małe prace w MP można zobaczyć najczęściej na stronie gfxresource.com

Edytowano przez Darthu
4 osoby pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć @Darthu,

Tą drugą pracę widziałem na g********/spacecms, więc nie będę już jej oceniał :P Co do pierwszej pracy, to bardzo mi się podoba - na twoim miejscu popracowałbym jeszcze nad światłem, wówczas byłoby MEGA :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wątpię że będę nad nią pracował,jest to dosyć mocny staruszek :P raczej zapodam coś nowego świeżego :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy art okay, fajnie jakbyś pokazał stepy pierwszej pracy. Lubię patrzeć na takie etapy :)

Druga praca, tutaj na twoim miejscu popracowałbym nad kolorami, jakością obrazu, ponieważ paleta jest mdła, brak ostrości, mało dynamiki, nie jest dobrze.

Pozdrawiam. PEACE

Edytowano przez Nerf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Nerf napisał:

Pierwszy art okay, fajnie jakbyś pokazał stepy pierwszej pracy.

Druga praca, tutaj na twoim miejscu popracowałbym nad kolorami, jakością obrazu, ponieważ paleta jest mdła, brak ostrości, mało dynamiki, nie jest dobrze.

Pozdrawiam. PEACE

Stepów to ci nie zapodam,to był jeszcze collab z jokerem,z tego co pamiętam albo renderowany budynek albo gdzieś go wyciągnął i podmalował,ja pracowałem nad klimatem i drobiazgami.Ale to tak jak piszę staruszek :D Jeżeli podejdę niedługo do pracy nowej,to postaram się stepy dać razem z szkicowaniem conceptu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Darthu tak na początek, to witam na forum! Mam nadzieję, że zagościsz tu na dłużej.

A teraz do rzeczy... Jestem pod ogromnym wrażeniem. Widać, że jesteś kreatywną osobą, co przyda Ci się w przyszłości w wielu dzidzianch. Doceń to! Niektórzy nie zostali tym obdarzeni. Twoje prace są świetne. Na moje oko jednak są one za ciemne i mało na nich widać. Mi jednak do czegoś takiego daleko, więc nie będę się wymądrzać. Oby tak dalej! Czekam na kolejne prace ;)

Edytowano przez Fedeez

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe bez przesady :P wystarczy wejść na artstation i zobaczyć obdarzonych ludzi to szczena opadnie :P

głównie sam tam szukam inspiracji i progresuję,wczesniej motywacje dawali mi polacy na polskich forach wić może uda się na stałe wrócić ! :D  osobiście prezentuję mroczny styl,taki najbardziej lubię.Możecie raczej się spodziewać dużo mgły i więcej przeróbek pod DP z małym detalem,tak najlepiej lubię hehe

Coś w tym stylu jaki ostatnio prezentuję w małych rozmiarach

Jabba_sex.png

Edytowano przez Darthu
3 osoby pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zacna praca, masz jakieś portfolio lub coś w tym rodzaju?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Darthu witaj na forum :)

Jak to takie pierwszejsze arty, to już zacieram oczy na kolejne :D xd

Wołaj jokerprojects do Nas :P

Jak taki feat wygląd mnie ciekawi... jeden robi kawałek projektu, a potem drugi reszte?

Fakt, Artstation potrafi zainspirować, co tam się dzieje, hehe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, Norbert napisał:

Zacna praca, masz jakieś portfolio lub coś w tym rodzaju?

Prowadzę folię na ArtStation i tam będą wszystkie nowe projekty https://www.artstation.com/artist/darthu

10 godzin temu, Supratec napisał:

@Darthu witaj na forum :)

Jak to takie pierwszejsze arty, to już zacieram oczy na kolejne :D xd

Wołaj jokerprojects do Nas :P

Jak taki feat wygląd mnie ciekawi... jeden robi kawałek projektu, a potem drugi reszte?

Fakt, Artstation potrafi zainspirować, co tam się dzieje, hehe.

W zasadzie jak komu pasuje,ja zwykle lubię wykańczać prace ale nad conceptem też nie narzekam :P ogólnie zależy jak komu to się podoba,jeden ma większy talent do krajobrazu drugi do postaci i budynków itd.. więc to zależy od osoby :)

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

siema witaj i powiek krótko i zwięźle: Prace sa na bardzo wysokim poziomie i cieszą oko brawo i czekam na kolejne😊

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

adam-pawlowski-time-of-the-gods.jpg?1483

siema dawno mnie nie było :P rok 2017 zaczynam bez szału :)

Na razie mroczne klimaty ben mocnych kolorów

4 osoby pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Darthu o widzę, że kolejna praca :D Wszystko wygląda genialnie, ale zdecydowanie za mały błysk przy mieczu. Wydaje mi się, że przy uderzeniu jest wiele silniejszy. W końcu jest to  ponad 1 mld J. Reszta wygląda całkiem fajnie. Tylko zastanawia mnie ta postać w tle... Czy to jest Jezus?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się