Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Puse

FootLove ui/ux

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Puse jestem pod wrażeniem. Aplikacja wygląda świetnie. Nie mam nic do zarzucenia. Fajna kolorystyka, ułożenie tez dobre. Świetne!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Przed chwilą, Fedeez napisał:

@Puse jestem pod wrażeniem. Aplikacja wygląda świetnie. Nie mam nic do zarzucenia. Fajna kolorystyka, ułożenie tez dobre. Świetne!

Dziękuję!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jestem pewna, czy nazwa jest dobra. Kojarzy się z fetyszyzmem - istnieją w sieci całkiem popularne społeczności, na których mężczyźni wymieniają się zdjęciami przedstawiającymi damskie stopy (kiedyś wstawiłam na bloga fotę żeby pokazać nowe sandały i się bardzo zdziwiłam, że mam nagle setki wejść ;-P) . 

Ten zielony wydaje mi się albo zbyt jaskrawy, albo jest go momentami - czyli na stronie logowania - za dużo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Asfodel napisał:

Nie jestem pewna, czy nazwa jest dobra. Kojarzy się z fetyszyzmem - istnieją w sieci całkiem popularne społeczności, na których mężczyźni wymieniają się zdjęciami przedstawiającymi damskie stopy (kiedyś wstawiłam na bloga fotę żeby pokazać nowe sandały i się bardzo zdziwiłam, że mam nagle setki wejść ;-P) . 

Ten zielony wydaje mi się albo zbyt jaskrawy, albo jest go momentami - czyli na stronie logowania - za dużo.

Dzięki za opinię! Co do nazwy każdy ma inne skojarzenia ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To prawda, że skojarzenia mogą być różne, ale warto sytuację świadomie kontrolować, zamiast potem dostawać negatywne recenzje od zdezorientowanych użytkowników. ;->

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

excenet work jak to mawiają, kolory żywe przyciągają wzrok wszystko czytelne i ciekawe w dwóch słowach świetny projekt😊

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, Adam napisał:

excenet work jak to mawiają, kolory żywe przyciągają wzrok wszystko czytelne i ciekawe w dwóch słowach świetny projekt😊

Dzięki za opinię!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mega robota, lecz według mnie rejestracja na ekranie startowym powinna być bardziej wyróżniona i widoczna na pierwszy rzut oka. Obecnie jest stłumiona na samym dole, co według mnie jest błędem w UX'ie.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 minut temu, Hubert Murawski napisał:

Mega robota, lecz według mnie rejestracja na ekranie startowym powinna być bardziej wyróżniona i widoczna na pierwszy rzut oka. Obecnie jest stłumiona na samym dole, co według mnie jest błędem w UX'ie.

Dzięki za opinię, starałem się odbić od schematu panującego w ekranach startowych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta