Puse

FootLove ui/ux

10 postów w tym temacie

Siemano, wbijam z projektem UI/UX. Zapraszam do ocen. e41e3545937097.5841caea6396a.png

5 osób pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Puse jestem pod wrażeniem. Aplikacja wygląda świetnie. Nie mam nic do zarzucenia. Fajna kolorystyka, ułożenie tez dobre. Świetne!

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przed chwilą, Fedeez napisał:

@Puse jestem pod wrażeniem. Aplikacja wygląda świetnie. Nie mam nic do zarzucenia. Fajna kolorystyka, ułożenie tez dobre. Świetne!

Dziękuję!

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jestem pewna, czy nazwa jest dobra. Kojarzy się z fetyszyzmem - istnieją w sieci całkiem popularne społeczności, na których mężczyźni wymieniają się zdjęciami przedstawiającymi damskie stopy (kiedyś wstawiłam na bloga fotę żeby pokazać nowe sandały i się bardzo zdziwiłam, że mam nagle setki wejść ;-P) . 

Ten zielony wydaje mi się albo zbyt jaskrawy, albo jest go momentami - czyli na stronie logowania - za dużo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Asfodel napisał:

Nie jestem pewna, czy nazwa jest dobra. Kojarzy się z fetyszyzmem - istnieją w sieci całkiem popularne społeczności, na których mężczyźni wymieniają się zdjęciami przedstawiającymi damskie stopy (kiedyś wstawiłam na bloga fotę żeby pokazać nowe sandały i się bardzo zdziwiłam, że mam nagle setki wejść ;-P) . 

Ten zielony wydaje mi się albo zbyt jaskrawy, albo jest go momentami - czyli na stronie logowania - za dużo.

Dzięki za opinię! Co do nazwy każdy ma inne skojarzenia ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To prawda, że skojarzenia mogą być różne, ale warto sytuację świadomie kontrolować, zamiast potem dostawać negatywne recenzje od zdezorientowanych użytkowników. ;->

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

excenet work jak to mawiają, kolory żywe przyciągają wzrok wszystko czytelne i ciekawe w dwóch słowach świetny projekt😊

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, Adam napisał:

excenet work jak to mawiają, kolory żywe przyciągają wzrok wszystko czytelne i ciekawe w dwóch słowach świetny projekt😊

Dzięki za opinię!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mega robota, lecz według mnie rejestracja na ekranie startowym powinna być bardziej wyróżniona i widoczna na pierwszy rzut oka. Obecnie jest stłumiona na samym dole, co według mnie jest błędem w UX'ie.

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, Hubert Murawski napisał:

Mega robota, lecz według mnie rejestracja na ekranie startowym powinna być bardziej wyróżniona i widoczna na pierwszy rzut oka. Obecnie jest stłumiona na samym dole, co według mnie jest błędem w UX'ie.

Dzięki za opinię, starałem się odbić od schematu panującego w ekranach startowych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się