icon

UI design by icon #1 - SocialStory

8 postów w tym temacie

Chciałbym zaprezentować mój projekt aplikacji SocialStory. Opis znajdziecie na dole. ^^

TgBB1xI.jpg

2 osoby lubią to

Projekt ogólnie wygląda nie najgorzej. Interfejs bardzo mi się spodobał, ale sam wygląd przeglądanej treści... To jest zbyt proste. Czuję się jakbym widział aplikację Facebook Lite.

Jeżeli chodzi o całość to jak najbardziej na +, uwielbiam minimalistykę. Jedynie mógłbyś popracować nad panelem logowania - buttony od " nazwy użytkownika " i " hasło " powinny się lekko wyróżniać według mnie. Zastosowałbym kolor biały oraz dał niskie krycie, aby wywołać coś ala efekt szkła. Dodatkowo mógłbyś zmienić czcionkę na pochyloną, oczywiście tylko dla nazwy użytkownika/hasło i zmniejszyć odstępy, oraz sygnet i logotyp przesunąłbym sporo w górę.

Jak koledzy wyżej, prostota i przejrzystość to atuty projektu.

Tak jak @trzygie wspomniał, troszkę jak FB Lite się kojarzy.

Tak po za tym, to miło się patrzy więc zastrzeżeń zbytnich nie mam.

Jedynie na prezentacji masz błąd estetyczny, ekran w Menu posiada kilkukrotnie większy glow/poświate niż reszta ekranów :P xd

Dzięki Wam za opinię. Nie będę już poprawiał tego projektu, ponieważ chcę zacząć nowy, ale jestem wdzięczny za uwagi i same opinię. Co do wypowiedzi @Supratec, ten cień w ogólnej prezentacji jest niedopatrzeniem. :D Pierwszy raz ogólnie zrobiłem taką prezentację, by w jakiś w miarę stosowny sposób ukazać owy projekt, ale nie wyszedł on zbyt profesjonalnie i estetycznie. Na pewno przy kolejnym projekcie, na który już mam pomysł, postaram się zaprezentować go w lepszym świetle, na lepszym tle i bez błędów estetycznych. :D

1 osoba lubi to

No więc czas abym się wypowiedział. Projekt mi się podoba, ale jest takich parę rzeczy które mi się nie podobają min. panuje zbyt duży ścisk w menu, i zmienił bym ikony w panelu logowania. 

mnie również kojarzy się z aplikacją Facebooka, ale interfejs fajny;)

mnie również kojarzy się z aplikacją Facebooka, ale interfejs fajny;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się