Barti

Ilustracja postaci part 2

6 postów w tym temacie

Wrzucam już drugą pracę tego typu. Programik Adobe Illustrator. Włosy ciężka sprawa, ale tak je ogarnąłem :) 

xeNdE0Q.png

4 osoby lubią to

Śliczne :D Pokoloruj jeszcze bluzkę i tło jakoś ładniejsze zrób to będzie sztos ;)

Bardzo ładna praca. Twarz bardzo ładnie wyszła, chociaż mam dwa zastrzeżenia odnośnie jej prawej części twarzy i kolorystykę ciała. Ogólnie nie podoba mi się ten zarys twarzy zaraz za jej włosami, wygląda to jakby dziewczyna miała krzywa twarz bądź zdeformowaną. Drugą rzeczą są usta, gdzie również po prawej stronie jest za mocno pociągnięta cieniem "ta kreska od uśmiechu. Co do kolorystyki to jedynie trochę bym przyciemnił jej karnacje, ale to moje własne zdanie. Ogólnie praca jak najbardziej na +. Jak wspomniał mój imiennik Marcin, pokoloruj ładnie bluzkę, popraw tą twarz i będzie sztosik. :)

1 osoba lubi to

nie koloruj bluzki:D xd a może bardziej koszuli.

no chyba że te elementy, biały koszula bardzo tutaj pasuje i nie zmieniałbym tego, ewentualnie ją dopracował.

Najbardziej rażącym punktem w pracy jest ten motyw z deformacja twarzy po prawej przy włosach jak już @icon wspomniał, możliwe że problem sprawia dopasowanie tego z racji bytu perspektywy i brody modelki, ja tam bym nie zawsze odwzorowywał się ze zdjęcia, czasami coś od siebie daje lepszy efekt :P, problem z twarzą rozwiążesz poprzez poszczenie tej ostrej lini polikowej lekko niżej, bardziej po ukosie, umniejszająć ostremu kątowi owej linii ;)

@Barti stanowczo zaimponowałeś mi. Ciekawie użyłeś światła i cienia (cieniu... Sam zwątpiłem). Włosy zakończone są jednak nieprofesjonalnie. Wydaje mi się,  że nad włosami po prostu musisz popracować, ale wiem, iż jest to jedna z trudniejszych rzeczy w tego typu pracach. Wydaje mi się,  również iż za mało dałeś cienia na koszulce. Do twarzy nie mam czego się uczepić. Moje gratulacje!

Edytowano przez Fedeez

Wiem, wiem jest jeden cień na twarzy o którym tu mówicie. Faktycznie nie poprawiłem go. 

@Fedeez z zakończeniem włosów także się zgodzę, że są do poprawki. Nie miałem za bardzo pomysłu na nie, ale w najbliżej okazji je ogarnę :) 

Dzięki za każdy komentarz :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się