Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ostatnio złapałem zlecenie wykonania katalogu produktów. Poniżej przedstawiam wam finalną pracę, pierwszy raz robiłem tego typu pracę i nasuwa mi się jeden wniosek - jak najszybciej kupić SSD, bo zwykły dysk nie wyrabiał na tak wielkich plikach. Łącznie jest 27 stron, nie wstawiałem tych, które się różnią tylko treścią. 

Spoiler

wizualizacja.png

• Upvote 6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Bardzo fajnie to wygląda, ale mam kilka uwag.

Strasznie dużo kolorów, co nie wygląda za dobrze, a w dodatku są one, albo źle dobrane, bądź są one po prostu brzydkie i nie pasujące do reszty. Na niektórych stronach jest za dużo, aa na niektórych wręcz za mało. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Schludnie, czysto i przejrzyście i jak na produkt dedykowany milusińskim, posiada to co posiadać powinien czyli ładną kolorystykę, przyjemny układ i co najważniejsze, zachęca do kupna :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Hubert Murawski ile zajeła waga w MB całego projektu? :)

Więc tak, spory klimat, naprawde spory, trzeba było lekko planować pewnie bo tego to wymaga.

Mi sie podoba motyw z numerami stron , który dałeś od wewnętrzenej, wykorzystam to kiedyś pewnie :P

Dzieci uwielbiają kolory i to dużo, więc ich nadmiar i niemiar jest idealny tutaj.

Na ostatniej stronie tam gdzie adres www jest, trochę za pusto na tym niebieskim, choć wiadomka to ostatnia strona i ma prawo tak wyglądać.

Najważniejsze to czy Klient jest zadawolony z Twojej pracy? ;)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@trzygie format a4,

@Grinch końcowy plik wyeksportowany do PDF'a ma wagę 1,1 GB ;) Numeracja stron od wewnątrz była dość abstrakcyjnym pomysłem, lecz tutaj nie jest to najważniejsze, a jest zaledwie dodatkiem, dla normalnego katalogu myślę, iż nie miało by bytu. Szczególnie zauważ, że sam spis treści nie jest od numeru strony, a od rodzaju produktu. Klientki bardzo zadowolone, zresztą i ja jestem zadowolony, ponieważ w rozliczeniu oprócz gotówki wziąłem jedną książeczkę dla siostry na święta, a książeczki są mega(y)

Dzięki za opinie ;) 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bardzo przyjemny i kolorowy projekt nie ma sie do czego przyczepić, schudnie z pomysłem i oryginalnie tak lubię brawO :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetnie to wygląda! 

Kolory zacne widac, ze podążasz za trendami. Estetycznie i prosto do tego profesjonalnie. Jedyne co mi się nie podoba to spis treści, być może za duży font, a może źle to ułożyłeś po prostu nie pasuje to do całości, a całość jest bardzo żywa i ciekawa. 

Najbardziej spodobała mi się kolorystyka i za to największy plus! 

Pozdrawiam i życzę więcej takich ciekawych prac :) 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo podoba mi się ta innowacja, pierwszy raz widzę taki projekt. Zawsze to zwykłe cyferki w rogu były, a tu numer strony się właśnie wyróżnia w ciekawy sposób, który daje później kolor dla tytułu strony i wszystko w bardzo dobry sposób się komponuje. Także podsumowując projekt mega.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta