Hubert Murawski

Katalog produktów

14 postów w tym temacie

Cześć, ostatnio złapałem zlecenie wykonania katalogu produktów. Poniżej przedstawiam wam finalną pracę, pierwszy raz robiłem tego typu pracę i nasuwa mi się jeden wniosek - jak najszybciej kupić SSD, bo zwykły dysk nie wyrabiał na tak wielkich plikach. Łącznie jest 27 stron, nie wstawiałem tych, które się różnią tylko treścią. 

Spoiler

wizualizacja.png

7 osób lubią to

Bardzo fajnie to wygląda, ale mam kilka uwag.

Strasznie dużo kolorów, co nie wygląda za dobrze, a w dodatku są one, albo źle dobrane, bądź są one po prostu brzydkie i nie pasujące do reszty. Na niektórych stronach jest za dużo, aa na niektórych wręcz za mało. 

1 osoba lubi to

Skoro to Twoja pierwsza tego typu praca, to jestem pod dużym wrażeniem.
Wyszło naprawdę bardzo dobrze, nawet nie zapoznając się z treścią widać, że zawartość katalogu jest skierowana dla dzieci.

Jedyne co mi lekko nie podeszło to kolory na stronach 22/23. Odrobinę za smutne w porównaniu do całości.

Tak przy okazji - jaki format katalogu?

Edytowano przez trzygie
1 osoba lubi to

Schludnie, czysto i przejrzyście i jak na produkt dedykowany milusińskim, posiada to co posiadać powinien czyli ładną kolorystykę, przyjemny układ i co najważniejsze, zachęca do kupna :)

1 osoba lubi to

@Hubert Murawski ile zajeła waga w MB całego projektu? :)

Więc tak, spory klimat, naprawde spory, trzeba było lekko planować pewnie bo tego to wymaga.

Mi sie podoba motyw z numerami stron , który dałeś od wewnętrzenej, wykorzystam to kiedyś pewnie :P

Dzieci uwielbiają kolory i to dużo, więc ich nadmiar i niemiar jest idealny tutaj.

Na ostatniej stronie tam gdzie adres www jest, trochę za pusto na tym niebieskim, choć wiadomka to ostatnia strona i ma prawo tak wyglądać.

Najważniejsze to czy Klient jest zadawolony z Twojej pracy? ;)

1 osoba lubi to

@trzygie format a4,

@Grinch końcowy plik wyeksportowany do PDF'a ma wagę 1,1 GB ;) Numeracja stron od wewnątrz była dość abstrakcyjnym pomysłem, lecz tutaj nie jest to najważniejsze, a jest zaledwie dodatkiem, dla normalnego katalogu myślę, iż nie miało by bytu. Szczególnie zauważ, że sam spis treści nie jest od numeru strony, a od rodzaju produktu. Klientki bardzo zadowolone, zresztą i ja jestem zadowolony, ponieważ w rozliczeniu oprócz gotówki wziąłem jedną książeczkę dla siostry na święta, a książeczki są mega(y)

Dzięki za opinie ;) 

1 osoba lubi to

bardzo przyjemny i kolorowy projekt nie ma sie do czego przyczepić, schudnie z pomysłem i oryginalnie tak lubię brawO :)

1 osoba lubi to

@Hubert Murawski a możesz jeszcze raz wrzucić, bo nie mogę zobaczyć podglądu . A po komentarzach jestem ciekawa jak wygląda Twoja praca

@tyska2409 już wrzuciłem ponownie, wybacz lecz czyściliśmy serwer i przez przypadek wyleciało :D 

Świetnie to wygląda! 

Kolory zacne widac, ze podążasz za trendami. Estetycznie i prosto do tego profesjonalnie. Jedyne co mi się nie podoba to spis treści, być może za duży font, a może źle to ułożyłeś po prostu nie pasuje to do całości, a całość jest bardzo żywa i ciekawa. 

Najbardziej spodobała mi się kolorystyka i za to największy plus! 

Pozdrawiam i życzę więcej takich ciekawych prac :) 

1 osoba lubi to

Bardzo podoba mi się ta innowacja, pierwszy raz widzę taki projekt. Zawsze to zwykłe cyferki w rogu były, a tu numer strony się właśnie wyróżnia w ciekawy sposób, który daje później kolor dla tytułu strony i wszystko w bardzo dobry sposób się komponuje. Także podsumowując projekt mega.

2 osoby lubią to

@Marcin dzięki! Jak na pierwszy tego typu projekt otrzymałem od was mega pozytywny feedback, to cieszy i pokazuje, iż godziny spędzone na wycinaniu każdej książeczki nie poszły na marne ;) 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się