icon

UI design by icon #2

11 postów w tym temacie

Więc może ja wypowiem się jako pierwszy... Mój styl ;) Gdyby taka apka była w Google Play, to od razy bym ją pobrał i mam cichą nadzieję, że nie zakończy się na samym projekcie. Liczę na to, iż aplikacja rzeczywiście się ukarze w Internecie.

Projekt prezentuje się znakomicie. Mam nadzieję, iż Eminem jest w zestawie :) Widzę, że na forum jest sporo Stans ;) Tak trzymać. Aczkolwiek wydaje mi się, że lepiej będzie wstawiać wszystkie prace w jeden temat, bo jeżeli w każdym wątku ma być jeden projekt, to na serio zrobisz tu tylko niepotrzebne zamieszanie ;)

Edytowano przez Fedeez

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Fedeez Nawet nie wiesz jak bardzo bym się cieszył, jakby jakikolwiek mój projekt trafił ma Google Play. :) Niestety nie znam nikogo, kto potrafiłby zakodować projekt na aplikacje mobilną i wstawić na google play, więc niestety moje marzenie raczej się nie spełni. xD Jednakże dziękuję za miła opinię, właśnie takie motywują coraz bardziej do dalszej pracy i może jak wróci mi wena to dokończę owy projekt. Może i masz rację, założę lepiej galerię w tym dziale, bo nie wiadomo jak "długie" będą moje projekty. :D

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Projekt arcyświetny, ale nie podoba mi się kolor w pasku gdzie pokazuje się ile już muzyki upłynęło (wiesz o co chodzi) ;P. 

21 godzin temu, Fedeez napisał:

Więc może ja wypowiem się jako pierwszy... Mój styl ;) Gdyby taka apka była w Google Play, to od razy bym ją pobrał i mam cichą nadzieję, że nie zakończy się na samym projekcie. Liczę na to, iż aplikacja rzeczywiście się ukarze w Internecie.

Projekt prezentuje się znakomicie. Mam nadzieję, iż Eminem jest w zestawie :) Widzę, że na forum jest sporo Stans ;) Tak trzymać. Aczkolwiek wydaje mi się, że lepiej będzie wstawiać wszystkie prace w jeden temat, bo jeżeli w każdym wątku ma być jeden projekt, to na serio zrobisz tu tylko niepotrzebne zamieszanie ;)

Tak samo jak @Fedeez chciałbym zobaczyć projekt, tyle że na appstore ;)

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@icon nie musi to nawet pojawić się na Appstore, czy Google Play. Mi zdecydowanie wystarczy sama aplikacja do pobrania na byle jakiej stronie. Uwierz... Teraz ciężko jest znaleźć odtwarzacz, który dobrze wygląda, a ten Twój jest genialny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Fedeez Jak znajdziesz mi taką stronę, na której mój projekt aplikacji będzie działać i programistę, który zakoduje ten projekt to ja z wielką chęcią go skończę i oddam w jego ręce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No więc odnośnie poprawek są one według mnie nie potrzebne, a co do ekranu z typem muzyki jest on niezrozumiały dla mnie. Załóżmy osoba która by korzystała z owej aplikacji nie wiedziała by od czego zacząć. Jest on zbyt chaotyczny.

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Puse zgadzam się całkowicie co do ekranu głównego aplikacji. Cała reszta dla mnie wygląda świetnie (y) Jak kiedyś zaprojektujesz coś na przeglądarki, a projekt będzie w miarę prosty zapraszam do kontaktu, może razem coś wypuścimy w internet ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Hubert Murawski Już dawno nie bawiłem się w Webdesingu jeżeli o to Ci chodzi, więc nie mam pojęcia jak obecnie wysoki jest mój poziom zaawansowania. Zawsze miałem pewien problem z Webdesignem, przez który to właśnie z niego zrezygnowałem. Może na dniach coś wykombinuję, jeżeli chodzi o przeglądarki, ponieważ jeśli chodzi o współpracę to bardzo chętnie. :)

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się