Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie nie jestem specem, czy też nawet amatorem w dziedzinie identyfikacji wizualnej, ale mogę powiedzieć, że przedstawiona praca podoba mi się, a z sygnetów to osobiście wybrałbym 2 wersje. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Jestem ciekaw, jak będzie wyglądał to w małym okienku, ale napewno świetnie. Mi osobiście na avatara najbardziej podoba się 3 wersja, aczkolwiek 2 i 1 też jest niezła, ale na moje oko 1 za ciemne, a w 2 jest zbyt duża różnica kolorów. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Fedeez napisał:

Jestem ciekaw, jak będzie wyglądał to w małym okienku, ale napewno świetnie. Mi osobiście na avatara najbardziej podoba się 3 wersja, aczkolwiek 2 i 1 też jest niezła, ale na moje oko 1 za ciemne, a w 2 jest zbyt duża różnica kolorów. 

z każdym kolejnym dniem jak na to patrzę to coraz mniej mi się podoba :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będą tą niepokorną i czarną owcą w stadzie i odważnie wyrażę swą opinię ;) Powiem szczerze, że podoba mi się mocno średnio, w sumie trudno określić co na takie odczucie się składa, czy wina leży po stronie fontu czy zastosowanej kolorystyki, sama nie wiem. Generalnie, słowo, które kołacze mi się po głowie i ciśnie na usta to nijakie.

Ale żeby nie było, że włożonego wysiłku nie doceniam - plusa przydzielam i zaciskam kciuki za pozytywną ewaluację projektu :) 

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 19/12/2016 o 20:21, Marcin napisał:

z każdym kolejnym dniem jak na to patrzę to coraz mniej mi się podoba :/

masz racje, też już tak patrze kilka dni na to i wydaje mi się że brakuje tutaj jednego ważnego elementu czyli Charakteru ;)

Nie rezygnuj z pomysłu, bo to jak z nieoszlifowanym diamentem, zawsze na początku wygląda jak zwykły kawałek szkła.

Ja bym poświrował z tym V coś, przerób je tak, aż osiągniesz zajebiste V, wtedy resztą napisu się zajmij, a tak to o nim zapomnij na chwilę, bo jak V zdobędziesz to resztę będzie łatwo dorobić. Co do kolorystyki, tutaj bym nie wybieraj żadnej, dał narazie najlepszą dla oka, a potem dopiero zrobił przegląd palet i wybrał kilka najlepszych dla siebie.

Czekam na postępy :P

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta