Marcin

Volpe - logo

7 postów w tym temacie

Następca mojego starego logo.

Logo:

FY2atQm.png

Sygnet w 3 wariantach:

TnCV77q.png

3 osoby lubią to

Ogólnie nie jestem specem, czy też nawet amatorem w dziedzinie identyfikacji wizualnej, ale mogę powiedzieć, że przedstawiona praca podoba mi się, a z sygnetów to osobiście wybrałbym 2 wersje. ;)

Jestem ciekaw, jak będzie wyglądał to w małym okienku, ale napewno świetnie. Mi osobiście na avatara najbardziej podoba się 3 wersja, aczkolwiek 2 i 1 też jest niezła, ale na moje oko 1 za ciemne, a w 2 jest zbyt duża różnica kolorów. 

1 godzinę temu, Fedeez napisał:

Jestem ciekaw, jak będzie wyglądał to w małym okienku, ale napewno świetnie. Mi osobiście na avatara najbardziej podoba się 3 wersja, aczkolwiek 2 i 1 też jest niezła, ale na moje oko 1 za ciemne, a w 2 jest zbyt duża różnica kolorów. 

z każdym kolejnym dniem jak na to patrzę to coraz mniej mi się podoba :/

@Marcin bez przesady. Jest całkiem fajne ;) Zbyt nisko się oceniasz i takie jest moje zdanie :)

Będą tą niepokorną i czarną owcą w stadzie i odważnie wyrażę swą opinię ;) Powiem szczerze, że podoba mi się mocno średnio, w sumie trudno określić co na takie odczucie się składa, czy wina leży po stronie fontu czy zastosowanej kolorystyki, sama nie wiem. Generalnie, słowo, które kołacze mi się po głowie i ciśnie na usta to nijakie.

Ale żeby nie było, że włożonego wysiłku nie doceniam - plusa przydzielam i zaciskam kciuki za pozytywną ewaluację projektu :) 

2 osoby lubią to

Dnia 19/12/2016 o 20:21, Marcin napisał:

z każdym kolejnym dniem jak na to patrzę to coraz mniej mi się podoba :/

masz racje, też już tak patrze kilka dni na to i wydaje mi się że brakuje tutaj jednego ważnego elementu czyli Charakteru ;)

Nie rezygnuj z pomysłu, bo to jak z nieoszlifowanym diamentem, zawsze na początku wygląda jak zwykły kawałek szkła.

Ja bym poświrował z tym V coś, przerób je tak, aż osiągniesz zajebiste V, wtedy resztą napisu się zajmij, a tak to o nim zapomnij na chwilę, bo jak V zdobędziesz to resztę będzie łatwo dorobić. Co do kolorystyki, tutaj bym nie wybieraj żadnej, dał narazie najlepszą dla oka, a potem dopiero zrobił przegląd palet i wybrał kilka najlepszych dla siebie.

Czekam na postępy :P

2 osoby lubią to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się