Puse

Puse - logotypy itp.

10 postów w tym temacie

Siemano, w tym temacie zamierzam wrzucać moje prace związane z logotypami itp. Dobra pierwsza praco leć... ;D

1. Logo wykonane dla firmy SetComp zajmującą się dostarczaniem internetu oraz specjalizują się w sprzedaży komputerów oraz akcesoriów do nich. 

Ch6aGk6.jpg

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logo fajne, schludne, czcionka nie robi wielkiego wrażenia, ale jest idealnie dobrana, dopasowana.

Sygnet mi się za to bardziej podoba niż całe logo, taki archaiczny glyph lekko, ale widać, że jest nawiązanie do litery S jak i poniekąd do C.

Błedów stylistycznych zbytnio nie ma jak dla mnie ;)

2 osoby pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całe logo prezentuje się całkiem nieźle, jak już wspomniał @Grinch czcionka prosta, ale idealnie prezentuje się do całego logo. Masz u mnie plusa już za samą kolorystykę, gdyż czerwony i czarny to jedno z moich ulubionych połączeń. Jest naprawdę fajne i liczę, że następne prace w tym temacie będą równie dobre.

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Supratec @Fedeez Dzięki wam za pozytywne opinie na temat projektu!

Przedstawiam kolejny projekt logo, dla firmy instalacyjno - usługową Elaco. Sygnet ma łatwo zapadać w pamięć. Litera e w sygnecie jest podobna do chmury ponieważ chmura kojarzy sie z dyskiem chmurze itp, a piorun z elektryką. Na kolor nie miałem zbyt dużego wyboru ponieważ klient uparł się na ten odcień niebieskiego. Zapraszam do opinii ;)

aHxpyDJ.png

Edytowano przez Puse
2 razy wkleiłem tą samą grafikę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Początkowo logo nie wzbudziło we mnie zbytniego zainteresowania, ale kiedy zrozumiałem sens synetu... Rzeczywiście idealnie pasuje, kolorystyka i tak moim zdaniem jest ciekawa. CZy mógłbyś podać mi nazwę czcionki? Ciekawie wygląda :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 minut temu, Fedeez napisał:

Początkowo logo nie wzbudziło we mnie zbytniego zainteresowania, ale kiedy zrozumiałem sens synetu... Rzeczywiście idealnie pasuje, kolorystyka i tak moim zdaniem jest ciekawa. CZy mógłbyś podać mi nazwę czcionki? Ciekawie wygląda :)

@Fedeez Dzięki za opinię! Font to Digital Sans EF ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie podoba mnie się. Ładny logotyp, chociaż mam jedno małe zastrzeżenie. Tam jest ten kąt w sygnecie, gdzie jest przejście z górnej części "e" na dolną. Według mnie powinna być płynność przejścia, zamiast tego kątku. Jeżeli trudno jest Ci zrozumieć o co mi chodzi to napisz, postaram się pokazać w paincie. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 28.12.2016 o 10:35, icon napisał:

Ogólnie podoba mnie się. Ładny logotyp, chociaż mam jedno małe zastrzeżenie. Tam jest ten kąt w sygnecie, gdzie jest przejście z górnej części "e" na dolną. Według mnie powinna być płynność przejścia, zamiast tego kątku. Jeżeli trudno jest Ci zrozumieć o co mi chodzi to napisz, postaram się pokazać w paincie. ;)

@iconWiem o co chodzi, chciałem aby to przejście było takie ostre, ale myślę że lepiej jednak by było żebym zrobił je zaokrąglone. 

3. Logo dla firmy AP Personal GmbH zajmującej się leasingiem pracowniczym. Firma działa aktualnie na rynku Niemieckim. Chciałem aby sygnet był bardzo prosty, ale za to przekazujący specjalizacje firmy. Zapraszam do ocen ;)

7UEiKrT.jpg

Edytowano przez Puse
Edycja tekstu ;)
1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejna ciekawa praca od @Puse.Jestem wyjątkowo zdziwiony. Bardzo ciekawa kolorystka, sygnet też niczym sobie. Czcionka jednak na moje oko zbyt prosta i zbyt małą. Może lepiej nad tym jeszcze trochę popracować. Ogólnie praca prezentuje się fajne, aczkolwiek lepiej wygląda pierwsza wersja, na białym tle, ale ta dryga też niczym sobie. Oby tak dalej!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, Fedeez napisał:

Kolejna ciekawa praca od @Puse.Jestem wyjątkowo zdziwiony. Bardzo ciekawa kolorystka, sygnet też niczym sobie. Czcionka jednak na moje oko zbyt prosta i zbyt małą. Może lepiej nad tym jeszcze trochę popracować. Ogólnie praca prezentuje się fajne, aczkolwiek lepiej wygląda pierwsza wersja, na białym tle, ale ta dryga też niczym sobie. Oby tak dalej!

@Fedeez  Dzięki za opinię! Z fontem, to chciałem iść w jak najbardziej prostą stronę,  a co do wersji na zielonym tle jest to tylko wersja poglądowa, używana będzie docelowa czyli pierwsza ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się