Barti

Logo BartiGraphics

10 postów w tym temacie

Ogólnie to Twoje logo wygląda świetnie i widziałem to już na samym początku. Widziałem i wciąż widzę w nim coś wyjątkowego. Coś czego nie mają inne awatary, ale nie mogę dojść do tego co to właśnie jest. Znakomicie złączyłeś te trzy rzeczy. Ołówek, diament i... Klepsydra? Ołówek to standardowy atrybut grafika, diament to mam skojarzenie z "prace jak diament", czy coś, a klepsydra z... Czekaniem na zleconą pracę? :D Ogólnie prezentuje się całą praca znakomicie, ale nie widzę w tym logo tej klepsydry. Widzę tylko ołówek i po części diament.

@Fedeez Generalnie to pomyślałem przy projektowaniu o tych trzech symbolach. Fakt, klepsydra może nie jest jakoś widoczna (no dobra, wcale nie jest widoczna :D ), ale jakby dodać odwrócone logo to by powstała klepsydra... Ale po za tym, 2 znaki raczej fajnie się spasowały i przede wszystkim tak jak lubię, czyli prostota :)

Dzięki za opinie :)

Podoba mi się tylko te ścięcia potrzebne żeby to wyglądało na diament, jakoś mi nie pasują. Myślę, że kąt jest nieodpowiedni, jakby tak zrobić jak w tym diamencie który jest wyżej? W każdym razie, dobra robota :) 

@Render

Jeszcze taka wersja może wchodzić w grę (z innymi ścięciami), czy lepiej - to sam nie wiem :D + Dodałem font i fajnie to wygląda

mIKqVul.png

@Barti aktualna wersja wygląda zdecydowanie lepiej, a ta którą zaprezentowałeś przed chwilą, wygląda o wiele gorzej. Kolorystyka fajna, ale ja osobiście kontu bym nie zmieniał. Moim zdaniem jest dobrze jak jest. Bardzo fajnie jednak prezentuje się tekst BartiGraphics poniżej. Gratuluję dobrej roboty!

Edytowano przez Fedeez
1 osoba lubi to

Zmieniłem jeszcze kolorystykę, trzymając się, że niebieski - diament, szary - ołówek. Żółty też nie był tak super widoczny. 

wLFnpnf.png

4 osoby lubią to

Materiał wypieszczony i wychuchany na maxa, plus za kreatywności i dbałość o szczegóły, minus za lekko narcystyczny rozwój sytuacji ;)

Wchodząc w temat miałam nadzieję zobaczyć coś nowego, innego, niekoniecznie związanego z ewolucją loga, a tu klops, zaś logo, wersja 3.0..

Żyję nadzieją, że z kolejnym projektem zrobisz niezłą rozpierduchę na forum i wznoszę modły aby nie była to kolejna wariacja powyższego tematu ;)

Pozdrawiam

1 osoba lubi to

Napisano (edytowany)

@Barti nie będę ukrywał, że poprzednia kolorystyka z udziałem żółtego, zdecydowanie mniej mi się podobała, niż aktualna. Ja wciąż nie jestem do końca przekonany do tego koloru trójkąta, co nie znaczy, że mi się nie podoba. Logo fajnie wygląda i ostatnia wersja wygląda najlepiej ze wszystkich. Natomiast wydaje mi się, iż font jest zbyt daleko od samego logo.

Edytowano przez Fedeez
1 osoba lubi to

@Fedeez faktycznie font jest dość oddalony od samego sygnetu, dzięki za podpowiedź. 

@Honey Bunny założenie tematu miało na celu zaprezentowanie mojego logo, a nie proces jego tworzenia, dlatego też nie rozumiem Twojego zdziwienia, że nie ma tu żadnej rewolucji, a nawet ewolucji. Może nie potrzebnie wstawiłem tą samą wersję z inną kolorystyką, ale w końcu od tego jest forum, żeby czymś się podzielić i poczytać co sądzą o tym inni - nie ma w tym nic narcystycznego, bynajmniej nie miało być... :) 

Pozdrawiam, Barti.

1 osoba lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się