icon

Webdesign icon'a

14 postów w tym temacie

Witajcie. Nadszedł czas, kiedy to trzeba wziąć się za siebie i zacząć coś działać właśnie w stronach internetowych. Kilka miesięcy temu już coś próbowałem, ale były to tylko portfolia i to na niskim poziomie. Nigdy nie robiłem tego typu pracy, ponieważ jakoś nie miałem tzw "wizji". Moja praca zwykle opierała się na jednym kolorze oraz wszystkim tym samym. Nigdy nie miałem pomysłu na pracę i nie widziałem co w niej umieścić. Jeżeli chodzi o tą pracę, co mogę powiedzieć. Może nie jest najlepsza, a nawet dobra czy średnia, ale jestem z niej dumny, ponieważ jest to moja pierwsza tego typu praca, jednakże chodzi mi bardziej o pokonanie bariery błędów, przez które poprzednim razem rzuciłem Webdesign. Mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu przypadnie Wam do gustu. Dzięki wielkie dla Purse, który podsunął mi pomysł, o czym ma być strona. W małym skrócie jest to strona sieci sklepów z grami planszowymi.

Ps. Dodam, że stopka jest jaka jest. Niestety zawsze byłem słaby w stopkach, nie miałem na nie pomysłów.

Ys3yZ9a.jpg

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jest najlepiej, ale też nie najgorzej. Najsłabiej chyba wygląda górne menu. Dobrze byłoby gdybyś dodał cień tekstu, ponieważ jest on słabo widoczny. A na Twoim miejscu dodałbym po prostu tło samego nagłówka. Myślę tu bardziej o jednym kolorze. Mógłbyś trochę jeszcze popracować nad tym menu, ale całą reszta jest bardzo ciekawa. Mam nadzieję, że zaprezentujesz nam inne zakładki strony ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popieram poprzednika - musisz popracować nad górnym menu. Kolejną rzeczą jest to, że opisy w ofercie są wyrównane do prawej strony...dziwnie to wygląda!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowany)

Drugi projekt po powrocie do Webdesignu a jest nim moje portfolio. Mam nadzieję, że się spodoba.

4wZhbhL.jpg

l9KQVDJ.jpg

Edytowano przez icon
2 osoby pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@icon bardzo fajny projekt, ale trochę pusto, zwłaszcza w nagłówku o nas, ale cała reszta elegancka! Spróbuj usunąć pustki i bez wahania wyróżnię projekt na ścianie FB ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowany)

To już jutro, ponieważ dzisiaj jestem strasznie zjechany. Nie spałem długo i dlatego, ale na pewno będę poprawiał. Dzięki wielkie, będę mile zaskoczony i bardzo zadowolony, że właśnie moja praca zostanie wyróżniona z pośród wielu. :)

Edytowano przez icon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@FedeezLekko poprawiłem projekt, mam nadzieję, że wystarczająco. Jeżeli nie, to poproszę o wskazówki, w których miejscach są pustki to je poprawię. :)

pqcZ3UF.jpg

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowany)

@icon jest o wiele lepiej, aczkolwiek wydaje mi się, że robisz zbyt duże odstępy od kategorii. Chodzi mi o oferta, o mnie, portfolio, opinie i kontakt. Ale i tak projekt wygląda ciekawie.

Edytowano przez Fedeez

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@FedeezKażdy ma swój gust, ponieważ dla mnie jest on w sumie odpowiedni, aczkolwiek spróbuję trochę zmniejszyć odległości i zobaczymy jak to wyjdzie. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Fedeez Kolejna poprawka. ^^

0C5PJgF.jpg

2 osoby pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie osobiście się bardzo podoba, praca jak najbardziej zasługuje na wyróżnienie!!! Jeśli chodzi o odstępy, to faktycznie lepiej to wygląda, gdy są one zmniejszone:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowany)

fajny i przejrzysty projekt w modern/minimal designie lubię takie projekty lecz wg mnie trochę za mało informacji i dalej jest pustawo ale projekt jak najbardziej na duży +. Szczególnie fajnie prezentuje się baner w przyciemnionych kolorach. Czekam na kolejne prace bo widać potencjał. I usunął bym to projekty przepracowane godziny itp.. I zastapił bym czymś innym oraz zmniejszył ogólnie kontakt dodając inne opcje np baner/logo ect..

Edytowano przez Adam
1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Muszę się do czegoś czepić bo nie daje mi to spokoju.

Portfolio; sektor będzie dużo lepiej wyglądał gdy wypełnisz go grafikami o różnej zawartości, a nie jedną i tą samą, na tą chwilę wygląda jak taśma produkcyjna lub bloczek znaczków pocztowych. Rzecz oczywista, że należy traktować ją wyłącznie poglądowo ale pomyśl jak wyglądałyby "opinie" gdybyś w każdym okienku umieścił tą samą twarz ;) 

aha, jeszcze jedna rzecz,

Kontakt; stanowczo za D U Ż Y, jest wręcz przepotężny, do skrócenia co najmniej o połowę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@icon to jest to ;) Wygląda na serio ciekawie. Wszystko wygląda estetycznie. Bardzo podoba mi się kolorystyka, która zastosowałeś. Naprawdę bomba!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się