KafeleK

KafeleK

8 postów w tym temacie

Hej. Przedstawiam kilka efektów moich zmagań ze światem 3D. Pracuję w programie Blender.

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ;)

technics_of_manipulation_by_kafelek.jpg

halloween_cacti_by_kafelek-d5godp8.png

bill_by_kafelek-d2e8knn.pngretrofabryka_by_kafelek-da9ms6j.png

2 osoby pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe pomysły, fajna kolorystyka. Ja na tego typu grafikach się nie znam, więc zbytnio się nie wypowiem, ale osobiście stwierdzam, iż prace są bardzo estetyczne. Na moje oko, najlepiej wyszła Ci 2. i ostatnia praca. Czekam na kolejne projekty w Twoim wykonaniu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki. Ostatnio ćwiczę też rzeźbienie. Może niebawem pojawi się coś ciekawszego.

sculpt_test_by_kafelek-date3x6.jpg

reptile_by_kafelek-dapuhfd.jpg

Edytowano przez KafeleK
za duży format obrazka
1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż. Pierwsza praca... Nie najgorsza, ale nie bardzo mi się podoba. Nie wiem do końca, czy jest to rzeźba, która ma pobudzić fantazję, czy są to prawdziwe istoty. Czy ta pierwsza to krowa, a druga człowiek? Krowa z głową psa? Trochę dziwne połączenie, ale to zależy od wyobraźni. Ta twarz człowieka, również jest zdeformowana, chyba że właśnie o to chodziło. Druga praca natomiast jest bardzo ciekawa. Jednak mam wątpliwości, czy praca jest w 3D. Niestety nie mam przy sobie okolarów 3D, ale wygląda jakby było. Ogólnie ta druga praca ciekawa. W jakim programie to robiłeś? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten pierwszy potworek to czysta ekspresja w rzeźbieniu, takie niewiadomoco. Mi przypomina bardziej rozbudowanego psa z jakiegoś horroru ;-)

Głowa nie miała być idealna, deformacje np. ust czy nosa były zamierzone.
Co do drugiej pracy, to model także był robiony w Blenderze, tylko że użyłem innego materiału na rzeźbie, a potem jeszcze poprawiłem kolory w Gimpie, stąd może robić takie wrażenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Pandziec.

Właśnie ukończyłem piesełka, którego zacząłem wcześniej. Plus jakiś stworek.

a_dog__by_kafelek-daw8y12.png

ffff2_by_kafelek-daw968t.png

Edytowano przez KafeleK
1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę że blender opanowany prawie że do perfekcji :) Tak trzymaj i ucz się dalej, prace mega, ale te później nie w moim guście, lecz trzymają wysoki poziom. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się