Nerf

cover by Nerf

14 postów w tym temacie

Hi :)

Będę w tym temacie co jakiś czas wrzucał różne projekciki okładek :)

Wszelka krytyka, opinia mile widziana.

Pierwsza praca.

1fe37c46885929.5869209bb4f19.png

9 osób lubią to

dla mnie bomba bardzo mi sie podoba😜 a jaki to rodzaj muzyki ? I skąd taka inpiracja

1 osoba lubi to

O... Pomysł na okładkę płyty? Nie wpadłbym na to... Wygląda bardzo fajnie. Efekt pozdzieranych krawędzi daje tej okładce tego klimatu. A postać sam wykonałeś, czy wziąłeś z innego źródła? Jeżeli sam, to zupełny szacun. Muszę zapisać sobie w terminarzu, żeby wyróżnić to dzieło ;) Dobra robota!

W ciemno kupiłabym taką płytę - okładka Extra :)

1 osoba lubi to

Dnia 1.01.2017 o 20:57, Fedeez napisał:

O... Pomysł na okładkę płyty? Nie wpadłbym na to... Wygląda bardzo fajnie. Efekt pozdzieranych krawędzi daje tej okładce tego klimatu. A postać sam wykonałeś, czy wziąłeś z innego źródła? Jeżeli sam, to zupełny szacun. Muszę zapisać sobie w terminarzu, żeby wyróżnić to dzieło ;) Dobra robota!

Postać mędrca została prawdopodobnie wycięta i wkomponowana w stock, a całość pięknie doprawiona przez co efekt jest naprawdę bombowy. Cover pierwsza liga.

1 osoba lubi to

Świetny projekt, mroczny i intrygujący czyli to co lubię.

Schowaj go dobrze i poczekaj aż Massive Attack zacznie przymierzać się do nowego krążka i okładki. Zawiązanie współpracy więcej niż pewne   :)

2 osoby lubią to

@Nerf ale żeś wymącił klimacik :D

B&W plus 1 kolor to zawsze ciekawe połączenie, jeśli dobrze zrobione ;) wszystko na top levelu dobrane, fajnie wykadrowany stock, klimatyczny "homie" pod dobrym tytułem, font spoko.

Jest moc i zacność.

Dawaj następnę covery, bo ciekawie się zapowiada ;)

1 osoba lubi to

Ten projekt przypomina mi mocno styl mattovskyy, na początku myślałam, ze to jego praca. 

Ogolnie to największy atut tej pracy to typo, bo sama kompozycja nie robi na mnie wielkiego wrażenia.  Wydaje mi się, że jest za dużo szarego, co sprawia takie dziwne wrażenie i przez to ten czerwony jest taki mdły. Nie wiem, czy pomysł na pracę był stoprocentowo twój, ale mimo wszystko samo wykonanie jest w porządku. 

Pozdrawiam. 

Tutaj behance matt-a: daję tak dla porównania, zeby nie było, ze sobie wymyśliłam :D https://www.behance.net/mattovsky

Lubię takie śmieszne wytykanie, porównania grafików, tylko polskich, bo reszta świata się nie liczy <3  Te dowody, te zawroty akcji. Ale mylisz się. Radzę nie wysuwać pochopnych wniosków :3

Dzięki za link, naprawdę, przejrzę to sobie, może się zainspiruje ( ohhhh na stos z nim ) Kto wie :P

tutaj masz moją inspiracje( kolorystyka, wykadrowanie, itp ) Ahhh te udowadnianie : young-chris-network-3-mixtape-hosted-by-

Zdjęcie : by Lee Jeffries http://leejeffries.500px.com/

tumblr_n2h6qgNoJc1sq3kxno4_1280.jpg

tutaj zdjęcie tła które wykorzystałem : jungle-005.jpg

Potem misz masz, mixowanie, pędzlowanie, textury itp itd Tego mi się nie chce wrzucać, ponieważ mam te pliki na kompie a jest ich masa, ponieważ zbieram tekstury, c4d, fractale itp od jakichś 2 lat :P Dużo się tagowało kiedyś <3

Wytykanie inspiracji, zrobiło mi to dzień <3 Dzięki, za poprawę humoru na resztę dnia.

Spokojnie. Nie wytykam Ci inspiracji  ( to oczywiste, ze każdy sie czymś inspiruje, przecież mam podobnie ) i mogłabym tez podać prace zagranicznych projektantów, ale po co? Po co szukać tak daleko, jak mozna tak blisko znaleźć. 

Słodzili Ci bardzo, a ja lekko skrytykowałam twoją pracę, nie rozumiem twoich emocji w tym momencie. Przyjmuj to na klatę, jako grafik powinieneś sie liczyć z tym, ze nie wszyscy polubią twoj styl etc. Reagujesz nieprofesjonalnie i z tym juz mi sie nie podobasz. 

Źle zinterpretowaleś moją wypowiedź, nie mogłam skojarzyć Twoich prac z innym grafikiem? 

Chill out. 

Napisano (edytowany)

Skądże, każda krytyka rozpala moje serduszko, do działania.

Ty też źle zrozumiałaś mój post, wcale nie jestem zdenerwowany, jestem mega spokojny <3

Nikt Ci nie zabrania kojarzyć :)

Edytowano przez Nerf

Coś nowego

81701881236560622661.png

1 osoba lubi to

Napisano (edytowany)

@Nerf widzę, że w między czasie wiele się tu pojawiło. Prace są jak zwykle genialne, aczkolwiek ta nowa okładka płyty jest zbyt pusta. Czegoś mi w niej brakuje. Stać Cię na więcej, aczkolwiek reszta prac... Dzieła ;) Bardzo podoba mi się okładka Young Chris. Świetne wykonanie. Oby tak dalej!

Edytowano przez Fedeez

Jest klimat, jest mrok, jest niepokój, jest dobrze ;)

Zamiast kruka dałabym aliena z Prometeusza i byłoby genialnie :)

(Muszę poćwiczyć dykcję i pamięć bo wszystkie próby odczytania nazwy/tytułu skończyły się fiaskiem xd)

1 osoba lubi to

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link