Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość

Kącik Fedeez'a

4 posty w tym temacie

Witam! Nie byłem pewny, czy udostępniać tą pracę na forum, ponieważ zdaję sobie sprawę, że zetknę się z falą krytyki, ale w końcu uświadomiłem sobie, że takie rzeczy mnie nie ruszają i nie boję się opinii ludzi, bo jestem do tego przyzwyczajony. Ale bez zbędnego gadania... Zapraszam więc do oceny i dawania wszelkich wskazówek:

2zpw3lcpclai.png

A proszę bardzo.

Światło między literami w "CMG POLSKA" i"Grafika to nasza pasja" leży. Poza tym głupio wygląda że "pasja" nie równa do "Polska" - albo powinno być równo, albo dolny tekst powinien być wyraźnie krótszy - takie "prawie równo" wygląda nieporządnie. Ten niebieski mi jakoś nie leży - taki "prosto z tuby" - mało wyrafinowany. Te ząbki z "najami" też zbyt brutalne, a ponadto ten pierwszy powinien zachowywać taką samą odległość od prawej krawędzi jak teksty po lewej od lewej krawędzi. Jeśli już upieramy się przy skosie po prawej, to może tekst z prawej powinien być pochyły.

1 osoba lubi to

@Asfodel dzięki za opinie. Z logiem już poprawiłem, tak wgl to nie jest oficjalne logo i niedługo je zmienię. Kolor faktycznie jest zbyt zwyczajny i też nad tym popracuję. Pochyla tekst wygląda w 90% dobrze tylko w cytatach i juz próbowałem i nie jest to te 10%.

Przedstawiam Wam moje kolejne projekty. Tym razem dalsze prace nad CMGPOLSKA, oraz nowa praca, która miała być na konkurs, ale o kilka minut się spóźniłem i zleceniodawca wybrał już

projekt:

vfswtxtl5bkr.png

qbsmomziea3g.png

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0