Fedeez

Kącik Fedeez'a

4 posty w tym temacie

Witam! Nie byłem pewny, czy udostępniać tą pracę na forum, ponieważ zdaję sobie sprawę, że zetknę się z falą krytyki, ale w końcu uświadomiłem sobie, że takie rzeczy mnie nie ruszają i nie boję się opinii ludzi, bo jestem do tego przyzwyczajony. Ale bez zbędnego gadania... Zapraszam więc do oceny i dawania wszelkich wskazówek:

2zpw3lcpclai.png

2 osoby lubią to

A proszę bardzo.

Światło między literami w "CMG POLSKA" i"Grafika to nasza pasja" leży. Poza tym głupio wygląda że "pasja" nie równa do "Polska" - albo powinno być równo, albo dolny tekst powinien być wyraźnie krótszy - takie "prawie równo" wygląda nieporządnie. Ten niebieski mi jakoś nie leży - taki "prosto z tuby" - mało wyrafinowany. Te ząbki z "najami" też zbyt brutalne, a ponadto ten pierwszy powinien zachowywać taką samą odległość od prawej krawędzi jak teksty po lewej od lewej krawędzi. Jeśli już upieramy się przy skosie po prawej, to może tekst z prawej powinien być pochyły.

1 osoba lubi to

@Asfodel dzięki za opinie. Z logiem już poprawiłem, tak wgl to nie jest oficjalne logo i niedługo je zmienię. Kolor faktycznie jest zbyt zwyczajny i też nad tym popracuję. Pochyla tekst wygląda w 90% dobrze tylko w cytatach i juz próbowałem i nie jest to te 10%.

Przedstawiam Wam moje kolejne projekty. Tym razem dalsze prace nad CMGPOLSKA, oraz nowa praca, która miała być na konkurs, ale o kilka minut się spóźniłem i zleceniodawca wybrał już

projekt:

vfswtxtl5bkr.png

qbsmomziea3g.png

2 osoby lubią to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się