Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Adam

brak polskich znaków

Rekomendowane odpowiedzi

skoro to forum graficzne to nie wypada żeby cos w nim nie grało a wystarczy zmienić czcionkę np pobrać i zastosować z google fonts

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie wszędzie są polskie znaki, a nie mam pobranych czcionek bo formatowalem ostatnio komputer. Aktualna czcionka to Roboto z google fonts, tyle że pobierana przez css, wgram linijkę do szablonu html i zobaczymy wieczorem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

u mnie na telefonie 🙁 mam windows phone i działam na edge wiec pod te przeglądarkę może i malo os używa ale nie ma polskich znaków i zastąpione są czcionkami Arial

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@Adam u mnie wszystko gra na komputerze jak i na urządzeniu mobilnym. Może po prostu to Ty masz pobraną zagraniczną czcionkę systemową, przez co polskie znaki się nie wyświetlają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mam pojęcia, ale edge jest walnięty tak samo jak IE to wiesz. Dodałem htmlowy odnośnik i w CSS pozmieniałem wszędzie wartości żeby były oczywiste, a i tak błędnie wyświetla w edge. w Chrome i Vivaldi poprawienie, w reszcie nie wiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie Firefox wyświetla dobrze, a Edge pokazuje pl znaczki innym fontem - mniejszym. Win 10 pl, komputer stacjonarny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

az tak mi to nie przeszkadza... Spoko będzie jak jest tylko chciałem to zgłosić 😜

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.