Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Rekomendowane odpowiedzi

Początkowo chciałam temat poruszyć przez pw ale myślę, że tutaj będzie stosowniej (możliwość wypowiedzenia się ogółu)

Jak się czujecie z obecnym czatem? bo ja niestety źle...

Fakt faktem, dzieje się tam sporo, zwłaszcza po dobiciu nowej ekipy z graffiki, ale gdy teraz tam zaglądam to mam wrażenie, że wchodzę do jakieś mordowni gdzie przy stoliku siedzi napruta grupa znajomych i gadają niby po polsku a gadki w ogóle nie kumasz xd

Oczywiście nie ma w tym nic złego bo od tego jest czat ale z drugiej strony, gdy trafi tam jakaś zbłąkana dusza, choćby tak jak dzisiaj @Ona i zadaje pytanie bo fonta poszukuje i czy przypadkiem ktoś zna i pomóc może? w odpowiedzi dostaje -nie znamy i dalej balanga na całego...

I tutaj moja propozycja, aby rozważyć możliwość powstania dodatkowego pokoju, w który normalnie będzie można pogadać i ewentualnie poszukać wsparcia bo przy tym co teraz dzieje sie na czacie to o jakiejkolwiek formie wsparcia (przy jego udziale) można zapomnieć.

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdecydowanie zgadzam się :)

Wiadomo, wzmożony ruch na czacie to wynik nowych rejestracji i braku całkowitego graffiki.

Może to wielu nieodpowiadać jak ten czat funkcjonuje aktualnie, słuszne uwagi przytoczyła @Honey Bunny.

Ja wolałbym widzieć na tym forum najlepszą jakość jaką można sobie wyobrazić, dlatego propsuje nad zmianą czata tak jak koleżanka powyżej.

Albo dorobić room jakimś sposobem dla Czatersów, a ten zostawić na ogólnym tak jak jest albo zmienić regulamin tak by na czacie poruszane tematy były wartosciową rozmową, a nie klepaniną czegoś co nikt póżniej zbytnio i tak nie rozumie.

Co do jakości... nie chcę tego co było na czacie na graffika. Czyli jeśli ktoś nowy i nie tylko, spyta o coś na czacie, to po to tam jesteśmy aby skierować do właściwego działu lub na szybko pomóc jeśli da radę, ale nie po to by bez szacunku olać osobnika.

Możemy dać flood na pisanie np. 3 sekundy. Coś takiego sprawi że wiekszość osób napiszę w jednej wiadomości wiecej niż w 10 wiadomościach to samo z tym że po 2-5 słowa w każdej.

Taki flood sprawi iż czat nie bedzie zapie...l tak szybko i przedwszystkim wszystkim czas na to by spokojnie dołączyć się do dyskusji jeśli jakaś panuje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten czat nie ma opcji pokojów i tu jest problem, ale można by kupić ten czat za 100$ najlepszy jaki jest i go lekko przerobić na nasze potrzeby ile w miarę się da.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

obecny problem polega na chaosie i błaganie oraz za szybkim pisaniu itd. Flood na pisanie na 3 sekundy daj @Marcin a zobaczysz jak ludzie zaczną pisać ;) 2 przedewszystkim bez pośpiechu nadąrzać nad tym co inni piszą w tym samym czasie ;) 

Nowy czat 100 dolców, niby mało, niby dużo, ale mamy aktualnie inne plany i wydatki co do polepszania forum.

Może ogłośmy zrzutkę na czat? xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się z @trzygie są i dobrze czat odżył, o to przecież chodziło. Myślę że z czasem ich polubimy i poznamy ich slang i słownictwo i sami będziemy nadawać na tych samych falach. Witamy z otwartymi rękami. Może czatersi też będą musieli troszkę sie zmienić i spotkamy sie w pol drogi. Izolacja pokoje to niszczy idee czatu każdy mówi co mu sie chce oni może mają tematy ale ja jako BTUSH zielony ale poznałem ich i polubiłem myślę że i tu tak sie da. Po prostu trzeba czasu żeby sie dotrzeć elo Czatersi ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Pomysł bardzo mi się podoba. I faktycznie czasem nie da się nadążyć. Czytasz zaległości z ostatniej minuty, poczym odpowiadasz na pytanie, które zadane zostało załóżmy 2 minuty temu, a w między czasie wchodzi 30 nowych wiadomości, a nikt nie czai o co chodzi. Rzeźnia to dopiero będzie, kiedy forum będzie jeszcze większe, bo nie ukrywajmy... Forum powiększa się niesamowicie i kilka pokoi jest wręcz konieczne. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta ta i jeszcze raz ta :D

Sytuacja opanowana, wyjaśniona i jest spoko.

Nad czatem będziemy działać ;)

a narazie niech tętni życiem jak do tej pory lub nawet bardziej :*

Pozdrawiamy i temat zamykamy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.