Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Rekomendowane odpowiedzi

arte

Cześć,

Będę tu co jakiś czas wrzucać pracę. Postaram się do nich zawsze dodać mały breakdown w postaci gifu.

Ritual Magic

Finalna wersja + breakdown

artur-teodorczyk-ritual-magic.jpg?148071artur-teodorczyk-output-yflbqz.gif?14807

• Upvote 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
tyska2409

Jak dla mnie - świetna praca :)

Ja się nie przyczepię absolutnie do niczego. Wielki plus dla Ciebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Powiem Ci że wykonałeś kawał dobrej roboty. Może całość jest dosyć prosta, aczkolwiek wykonanie genialne, jak i sam pomysł. Praca niesamowicie mi się podoba i liczę na to, iż w najbliższym czasie pokażesz nam kolejne swoje dzieła. Życzę powodzenia ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kapitano

Coś jest nie tak ze światłem. Postać trzyma 2 jasne źródła światła a mimo to jej ubranie jest bardzo słabo oświetlone. Za to śnieg na drugim planie już świeci bardzo mocno.

To się nie trzyma kupy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte
Dnia 29.01.2017 o 22:17, Fedeez napisał:

Powiem Ci że wykonałeś kawał dobrej roboty. Może całość jest dosyć prosta, aczkolwiek wykonanie genialne, jak i sam pomysł. Praca niesamowicie mi się podoba i liczę na to, iż w najbliższym czasie pokażesz nam kolejne swoje dzieła. Życzę powodzenia ;)

Dziękuję. Niedługo postaram się wrzucić nowe-stare rzeczy ;)

Dnia 30.01.2017 o 22:27, kapitano napisał:

Coś jest nie tak ze światłem. Postać trzyma 2 jasne źródła światła a mimo to jej ubranie jest bardzo słabo oświetlone. Za to śnieg na drugim planie już świeci bardzo mocno.

To się nie trzyma kupy.

Tak, światło nie jest do końca zgrane. 
1) Zdjęcie kobiety miało ograniczenia i nie udało mi się tego realistycznie rozjaśnić mocniej.

2) Materiał z jakiego jakiego zrobione są ubrania zazwyczaj odbija mniej światła niż biały śnieg. Przynajmniej z tego co zauważyłem. Postaw kogoś w ciemnym, matowym ubraniu na tle śniegu i oświetl zarówno śnieg jak i ubrania tak samo mocnym światłem. Śnieg odbije więcej światła i będzie jaśniejszy a przynajmniej powinien. Jest to jeden z powodów dlaczego kierowcy używają okularów przeciwsłonecznych zimą. 

Mimo moich wypocin zgadzam się z tobą że światło trochę leży.

Edytowane przez Raaze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte

artur-teodorczyk-space.jpg?1486579147

Trochę 3D nikomu nie zaszkodzi. Wrzucam tutaj bo sporo namieszałem w PS ;) 

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

No no, podoba mi się, tunel ufo czy coś w ten deseń :) Na końcu chyba generowane chmury czy coś takiego imitujące mgłę i akurat to wyszło słabo, reszta wygląda bajecznie :) Przynajmniej z tego co widzę na telefonie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte
55 minut temu, Marcin napisał:

No no, podoba mi się, tunel ufo czy coś w ten deseń :) Na końcu chyba generowane chmury czy coś takiego imitujące mgłę i akurat to wyszło słabo, reszta wygląda bajecznie :) Przynajmniej z tego co widzę na telefonie. 

Chmury to akurat brush w PS. Tam dalej po prostu zgasło światło i dlatego wygląda gorzej :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte

Jakiś czas temu zrobiłem okładkę dla Polskiego producenta muzyki EDM. Trochę nie łapie się do kategorii "psychedelic" ale o coś takiego mu chodziło. 
artur-teodorczyk-artur-teodorczyk-artur-

artur-teodorczyk-artur-teodorczyk-artur-

Edytowane przez Raaze
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adam

@Raaze fajne prace i wielki + za gify z etapami powstawania okładka bardzo mi się podoba, lubię taki styl. Najważniejsze że pasuje do tematyki. Oby tak dalej a za całokształt 8/10 :P trzymaj tak dalej czekam na kolejne ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte
23 godziny temu, Adam napisał:

@Raaze fajne prace i wielki + za gify z etapami powstawania okładka bardzo mi się podoba, lubię taki styl. Najważniejsze że pasuje do tematyki. Oby tak dalej a za całokształt 8/10 :P trzymaj tak dalej czekam na kolejne ;D

Dzięki ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte

Teraz już mogę. Zwycięzca konkursu + oczywiście mały breakdown. 

07dd8849554565.592ffca72ff4b.jpg

Edytowane przez arte
  • Upvote 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@arte nie dziwię się, iż właśnie to ta praca zwyciężyła konkurs. Z tego co kojarzę, to sam na to zagłosowałem, gdyż prezentuje się mega. Jak teraz patrzę z jakich materiałów wykonano dzieło, to padam z wrażenia. Świetna robota!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte
11 godzin temu, Fedeez napisał:

@arte nie dziwię się, iż właśnie to ta praca zwyciężyła konkurs. Z tego co kojarzę, to sam na to zagłosowałem, gdyż prezentuje się mega. Jak teraz patrzę z jakich materiałów wykonano dzieło, to padam z wrażenia. Świetna robota!

Dzięki za miłe słowa !;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adam

Te twoje gify są mega a też głosowałem na tą pracę. Co tu dużo mówić jest świetna gratuluję pomysłu i wykonania😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte
30 minut temu, Luk napisał:

Fajna ta ostatnia praca.

Dzięki ! ;)

43 minuty temu, Adam napisał:

Te twoje gify są mega a też głosowałem na tą pracę. Co tu dużo mówić jest świetna gratuluję pomysłu i wykonania😉

Dzięki ! Gify nie oddają w pełni wysiłku i poświęconego czasu ale chciałem pokazać etapy powstawania pracy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Luk

Szukam optymalnych parametrów dla gifa. Tak żeby plik nie był za duży, a jakość jak najlepsza. Jak Ty zapisujesz swoje, bo widzę, że jakość ok, ale sporo ważą, nawet ponad 8mb?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte

Ja używam http://gifmaker.me/

Jak jest za duże do zmniejszasz rozmiar. A w razie czego to możesz przepuścić gifa jeszcze raz przez stronę to jeszcze się zmniejszy.

A jeśli potrzebujesz naprawdę małego rozmiaru, to przepuść przez Facebooka. Oni ci zrobią z 8mb, 300kb xd

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Luk

Dzięki, nie znałem, przyda się. Ja w sumie jak wypuszczam gifa z PSa do powiedzmy 50 klatek w rozmiarze max 700px na dłuższym boku i 256 kolorów, to wychodzi ok 2mb, więc jest znośnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte

Wiesz... Gif nie musi być super jakości. On ma tylko pokazać co było zrobione. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Luk

Nom. Szkoda, że gify mają tylko max 256 kolorów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marcin
5 minut temu, arte napisał:

artur-teodorczyk-30.jpg?1491299075

Zasłużona wygrana w konkursie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte
31 minut temu, Szczwany Lis napisał:

Zasłużona wygrana w konkursie :)

Dzięki !;)