Qsa

layout
Layout strony turniejowej

7 postów w tym temacie

Witam!

Chciałbym pokazać i ostatecznie otrzymać kilka uwag dot. mojej pracy. :$ Jestem amatorem i jest to moja pierwsza taka praca.

Praca tak wgl. była robiona z nudów i została znaleziona gdzieś na dysku. Na pierwszy rzut oka brakuje mi jakiegoś bar'u zachęcającego treścią do dalszej eksploracji strony. No i ta stopka o.O.

Spoiler

KICp3Em.png

Trzeba przyznać, że UI i UX trochę leży (pewnie wiesz o czym mówię, jak nie to na pewno znajdziesz).

Będę mówił po kolei co rzuciło mi się w oczy, czyli w jakiej kolejności dokonywałbym zmian:

- Marginesy/pozycjonowanie elementów (navibar, między domeną a sloganem, w bloku "I Ty zostań zwycięzcą", itd.). Naprawdę te nierówności gryzą w oczy.

- Nie wiem czy przypadkowo czy intuicyjnie użyłeś połączenia Black-Red-White, ale jest to sprawdzone i przyjemne połączenie. Koloru czarnego jest jednak stanowczo za mało (mam na myśli top strony). Dobre proporcje z użyciem tych kolorów można zaobserwować np na stronie https://patronite.pl/.

- Mam duże obiekcje co do użycia samych socialmedia w navibarze. Na prawdę są one takie ważne?

Czy jakieś podstrony będą miały dużo contentu? W takim wypadku należałoby pomyśleć o fixed navibarze w którym byłaby faktycznie nawigacja, a nie same socialmedia.

- Co do stopki to pooglądaj różne serwisy i zaciągnij inspiracji, bo teraz to jest faktycznie miszmasz.

1 osoba lubi to

Dzięki wielkie za opinię. Będę pamiętał o pozycjonowaniu :D

Faktycznie dużo jest tych uszczerbków, ale jak już to nie będę edytował tego projektu tylko zaprojektuję nowy.

1 osoba lubi to

Służę pomocą zawsze i wszędzie. Pracuj i pokazuj, a ja chętnie poobserwuje Twoje postępy.

Całkiem ciekawy pomysł i kolorystykę lecz wykonanie odrobine gorzej:

-zwiększenie marginesów lub w ogóle zrezygnowanie z "pustych przestrzeni po bokach" ,

-wyrównanie elementów,

-w stopce też nie pasuje wg mnie typografia(ale to moja ocena)+ całkowita jej przebudowa,

-menu w górę za miast social  media i zrezygnowanie z kwadracików same słowa,

-social  media gdzieś z boku wysuwane czy coś bym widział.

Tyle ode mnie.. ciekawy projekt czekamy na więcej i obserwujemy postępy.

Zgadzam się z moim poprzednikiem, chociaż nie jestem do końca przekonany do tej czerwieni, zawsze mnie ona w pewien sposób razi:) życzę powodzenia przy kolejnych pracach:)

Edytowano przez danielgrafik

Styl bardzo mi się spodobał. Ciekawa kolorystyka, prostu design... Coś takiego lubię. Jednak musisz popracować nad układem, ponieważ widzę tu tylko loga. Prócz listy stron współpracujących, powinieneś coś jeszcze dodać. Ale ogólnie ciekawe się zapowiada. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się