Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
lipna08

portfolio - "lipna twórczość" J. M. Lipińska

18 postów w tym temacie

Witajcie B| 

Chciałabym pokazać Wam kilka moich prac. Mimo, że są one wykonane technikami tradycyjnymi (ołówek, farba, kredki) to mam nadzieje, że nie dostane za to po głowie :P 

Oczywiście zdjęcia nie oddają tego, jak rysunki prezentują się za żywo. 

po więcej zapraszam tutaj : https://www.facebook.com/lipnatworczosc/

a tutaj można zobaczyć mój pierwszy filmik na yt, jest to szybki szkic/trening dla rozruchu przed zamówieniem https://www.youtube.com/watch?v=nZWRFPILCKM

Pozdrawiam i czekam na odzew ^_^ chętnie się dowiem, co sądzicie o takich prackach.SAM_7613.JPGSAM_76022.JPG774697_1051176954919067_3717156330914963955_o.jpgSAM_7587.JPG12891614_1071540266216069_1765122324050107837_o.jpg1977055_1053019781401451_1272699420243004368_n.jpg

Edytowano przez lipna08
7 osób lubią to

Nie wiem co mam napisać, lata praktyki robią swoje :D

1 osoba lubi to

No co tu więcej powiedzieć, jak nie, to że masz talent :)

Speed Painitng ze Snow'em, 20 minut roboty, całkiem fajnie wyszło, bardzo nawet, ale, hehe, no właśnie, oczy :P ale to już pewnie sama wiesz dobrze ;)

Ten Retro portert  zacny, te kolory, styl retro jakby, jest zajebisty, toleczek w łapie, dym naturalnie wyglada, czego chciec więcej.

Kolorki w motylku - paleta jedna z moim ulubionych, uwielbiam tak żywe kolory.

Zamek z lisem, bardzo fajny pomysł, wykonanie również, trochę głowa lisa dość mała w porównaniu do zawinietego ciała wokół zamku. Choć mimo to ma swj urok.

Kapelusznik - szkic bardzo dobry, tutaj wydaje się  jakby "młodszy" był o kilka lat od wersji  w filmie. Pokusiłbym się o nadanie mu kolorów kiedyś ;)

Podsumuwując: Jesteś w Naszych oczach (grafików komp) Rysownikiem, ja osobiście z pełnym szacunkiem podchodze do rysunku odręcznego bo to RĘKODZIEŁO a nie ADOBEDZIEŁO, Najwięcej insipiracji i nowych pomysłów w stylach artystycznych pochodzi od Artystów którzy wykorzystują materiał i własnę dłonie :)

2 osoby lubią to

Jako Administrator staram się świecić przykładem i nie dyskutować w tematach o których nie ma się zbytniego pojęcia. Jednak nie sposób przejść obojętnie obok czegoś co tak pozytywnie rzuca się w oczy. Rysuj dalej, nie przestawaj!

PS. Ładne cycki na OLX :P

1 osoba lubi to

@Knayder dziękuję.

@Marcin właściwie rysuję "na poważniej" od pół roku :D 

@Supratec dzięki za obszerny komentarz i pozytywy. Speedpainting - haha doskonale wiem, że wygląda jakby go coś tak bardzo bolało, że aż mu oczy wylazły :D na swoją obronę powiem, że było to całkowicie spontaniczne rysowanko bo pomyślałam sobie, że nagrałabym filmik a mój aparat może nagrywać max 20 minut więc dziabałam na szybko a szkic był bylejaki. Co do liska to nigdy tego nie zauważyłam! jak to dobrze, że ktoś obcy pomaga zauważyć takie rzeczy. Mam zamiar w przyszłości zrobić ten motyw w digitalu, więc bardzo dziękuje za to spostrzeżenie. 

@TonyM dzięki! na pewno nie przestanę :P jaka inwigilacja! :D 

2 osoby lubią to

Bardzo ładnie rysujesz kredkami, podobają mi się kolory, są takie żywe, no i ładne cieniowanie. Z liskiem ciekawy koncept. ;)
Trzecia praca mega, fajny klimat. Z ołówkiem też dobrze Ci idzie. Jak na pół roku rysunku to już w ogóle!
Korzystasz może z jakichś tutoriali?  Ja kupiłam niedawno kredki, ale na razie nie wychodzi mi to najlepiej, musiałabym się trochę poduczyć :D

Edytowano przez whitey
2 osoby lubią to

Bardzo dobre prace, wszechstronne, różnorodne pod względem wykonania i pomysłowości..mogłabym wyliczać :)
Gratulacje - rozwijaj się dalej, bo dobrze Ci idzie :)

1 osoba lubi to

na prawdę nie ma się czego przyczepić jak dla mnie kozacko ,rozwijaj się i twórz nadal :) !

1 osoba lubi to

rysunek odręczny to sztuka, to wyższy poziom wtajemniczenia, jak dla mnie wszystkie prace majstersztyk. Ale ja jestem total laikiem w rysunku odręcznym podziwiam takie prace bo wiem że to jest coś więcej... Gratuluje talentu i czekam z niecierpliwością na kolejne malunki/rysunki :)

1 osoba lubi to

Twoje prace są po prostu bajeczne.Podziwiam  i zazdroszczę takiego talentu - niewątpliwie go masz. Z niecierpliwością czekam na kolejne  prace :)

1 osoba lubi to

Portfolio wyróżnione na ścianie FB:

1 osoba lubi to

Pierwsza praca wgniotła mnie w fotel, gdyby tylko była tego graficzna wersja powiesiłbym z chęcią na ścianie! 

1 osoba lubi to

Wow! Naprawdę prace na wysokim poziomie. Szczególnie podoba mi się praca 1,2 i 4 ale pozostałe są także perfekcyjne. ;)

Prace są mega, czekamy na więcej! 

Pozdrawiam,

Marcin.

1 osoba lubi to

Wszystkim wam serdecznie dziękuję! przepraszam, że z takim opóźnieniem ale miałam masę spraw na głowie.

@Supratec dziękuję za umieszczenie na fcb <3

1 osoba lubi to

Pierwsza i druga praca są w miarę dobrze wykonane.

Trzecia ( PANI W OKULARACH ) praca idealna na swój sposób, tutaj gratki.

W portrecie JD filiżanka zbyt płaska i źle wycieniowana do poprawy, ona najbardziej tutaj odstaje, reszta znośna.

Ale ten tatuaż wygląda fatalnie, bardzo nie estetycznie, cieniowanie koszmarne a o konturach nie wspomnę, nie chwalił bym się tym publicznie, chociaż jest tutaj taki fajny temat na takie prace.

Istnieje coś takiego jak świńska skóra, na niej radziłbym ćwiczyć tatuaż bo trochę szkoda szpecić ludzi a tego gościa i jego ręki, szkoda mi się zrobiło, porządny cover by się przydał, bez urazy. OCZYWIŚCIE TO TYLKO MOJE ZDANIE!! 

Ogółem dużo przed Tobą nauki, życzę wytrwałości.

Edytowano przez Nerf
1 osoba lubi to

Po ostatnim zdjęciu rozumiem, że zajmujesz się tatuowaniem lub projektowaniem tatuaży. Co do rysunków, nie mam żadnych zastrzeżeń, bo sam nie umiem rysować XD Czekam na więcej :)

Edytowano przez Norbert
1 osoba lubi to

@Nerf dziękuję Ci bardzo za komentarz. Co do tatuażu, to oczywiście zdaje sobie sprawę z jego wykonania :D na szczęście ja zajmowałam się tylko wykonaniem projektu w którym było duuużo więcej cieni i tatuaż jest tutaj nie skończony ale Pan nie wytrzymał bólu :D Projektu niestety nie mam, tatuażysta zabrał. 

@Norbertniestety tatuaży nie wykonuję, choć chciałabym :P tutaj jestem odpowiedzialna tylko za projekt. Klient jest zachwycony, więc wszystko gra :D 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0