Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

AmorOne

Galeria Śliwkowego

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Oto moja jedna z pierwszych fotomanipulacji.

Proszę o ocenę :) Pozdrawiam Śliwkowy.

pieniądze_nie_śmierdzą.png

Edytowane przez Śliwkowy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

niestety nie czyta mi zdjęcia ,które dodałeś :)

#Edit

rzeczywiście,sam dopiero co znalazłem element,o który Ci zapewne chodzi ,no cóż mój błąd :/ 

Edytowane przez Śliwkowy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oszparować DOBRZE takie zdjęcie to nie lada wyzwanie ;)

Główny problem pracy polega na wybraniu zdjęcia/stock'a. Samo zdjęcie ma płytką głębie ostrości, przez co ostre tło nie ma prawa bytu.

Symbol dolara w oczach/źrenicach też by był na plus :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak na 1 PM'ke to jest tu..... sporo błedów :D każdy robił kiedyś 1 PM'ke xD

Jak kolega wyżej wspomniał żle wycięty stock, pewnie używałeś zwykłej gumki wtedy :D bo całość jest zbyt na ostro wycięta tzn. pozbyłeś się: włosow z brody, meszku z szala, Wtapianie  lerzy, albo praktycznie go tu nie ma. Ramka i podpisy się stykają, co nie wygląda dobrze. Ramka zbyt za gruba się wydaje o połowe przynajmniej, lub w tej formie czegoś jej brakuje, rzuc poświate ciemną z niej do wewnatrz a uzyskasz dobry efekt na poczatek.

Efekty w oczach, tutaj widzę użycie zwykłego brushu z ze złym kryciem wartswy, choćby Przenikanie na 70% lub Mulitpe powinno pomóc.

Ja oczy koloryzuje tak że mam z 3 warstwy które tworzą gamę kolorów oczu, czesto z użyciem efektu Chmura i Gradientu radialnego.

Tutoriali się pojawi nie długo trochę, pewnie skorzystarz, jeśli to 1 photomanipulacja z przed niewiadomo jakiego czasu i Twoje umiejętności poszły w przód to zarzuć coś świerzego, a jeśli nie to pomożemy Ci to osiągnąć.

Sam zaczynałem od czegoś takiego xD

Niech moc będzie z Tobą! <--- tak mówią wszyscy, a ja mówię:

Moc masz w sobie tylko ujarzmji ją.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ależ oczywiście.

Jest to bardziej obróbka zdjęcia i dodanie wymarzonego krajobrazu,jakiego niestety u mnie w Przemyślu nie ma.

Stocki podeślę w odpowiedzi,by nie robić tutaj mieszanki wybuchowej (Sorki za double post).

@TonyM: Jak dodasz dwa posty pod rząd to się złączą. Dodałem stocki do spoilera, to chyba najlepsze wyjście.

fotomanipulacja11111.png

Spoiler

9054448_san.jpg

mountain.jpeg

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nieźle to rozkminiłeś i wykonałeś. Trochę linia brzegu z prawej strony "nie teges", ale chyba z tego materiału nie dało się więcej wycisnąć, także rozgrzeszam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta