Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Dzisiaj
 2. Podoba mi się kolorystyka, ale jednak wolę wersję ciemne tło z jasnym napisem niż na odwrót, gdzie akurat tego jest więcej. Logo przedstawia co ma przedstawiać AM i widać to. Grubość chyba w miarę ok. ale jednak spróbowałbym się nią pobawić.
 3. Logo powinno być proste, czytelne, rzeczowe - to klucz do sukcesu, żeby założenia i jej profil firmy zawrzeć w możliwie jak najprostszym logo. Także w tym wypadku "ubogość" jest na plus Mnie podoba się Elektronity. Typografia w muzyczni.pl jakby się trochę rozjechała ( nierówne odstępy między znakami).
 4. Witam, Poszukuję osoby, która wykonana grafikę /baner/ na stronę. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na: janekx@gmail.com to wyślę więcej informacji. Pozdrawiam, Janusz
 5. NIe znam się za bardzo na fotografii, ale myślę, że mam jako takie wyczucie szeroko pojętego "piękna" to się wypowiem. Zdjęcia wyglądają jak kadry z reklamy ciekawe ujęcia (szczególnie pierwsze i ostatnie). Może odrobinkę przeszkadza mi , że horyzont nie jest poziomo na większości zdjęć, ale to takie moje odczucie.
 6. Wczoraj
 7. Witam wszystkich w temacie! Zdecydowałem się zaprezentować moje fotografie z wakacji. Wiem, że nie są one urzekające i w cale nie zawierają reklamy (polecam markę Opel) Myślę, że jak na jedne z pierwszych zdjęć, nie wyszło tragicznie. Ocenę zostawiam Wam.
 8. Powiem, że to zależy od wyboru autora wpisu. Dam Ci przykład. Typowe blogi np. z dziedziny elektroniki jakim jest SpidersWeb używa treści z innych blogów, polskich czy angielskich, nie wspominając o tym, bo nie kopiują treści słowo w słowo, a czytają i redagują to po swojemu, tak jak ja to zrobiłem. Więc wg. mnie nie muszę udostępniać źródła z którego wziąłem informację i napisałem je po swojemu. Takie jest moje słowo na ten temat, a twoje jakie jest zdanie po tym co przeczytałeś teraz? Jeśli jednak pozostajesz przy źródle to oczywiście mogę dodawać to małą adnotacje.
 9. @Marcin Może chcieli by reklamę na głównej? A czy nie wypadałoby podać źródła? Pytam - bo sie nie znam
 10. Nie każdy czyta, więc ciekawsze tematy można skleić w całość i wrzucać u nas
 11. Ogólnie, to na bieżąco polecam czytać wpisy na http://grafmag.pl/ . Baardzo dużo ciekawostek, wywiady z artystami, zbiory z darmowymi materiałami przydatnymi dla grafików, zestawienia fontów z polskimi znakami i wiele wiele innych
 12. O widzisz, dokładnie o tym mowa była, dzięki.
 13. @Honey Bunny jasne, to tutaj było: material.io/guidelines/style/color - strona o Material Design Tutaj masz cały zapis z tamtego live
 14. @Fedeez skoro nie działają obrazy we wcześniejszym poście to może je zaktualizuj lub usuń.
 15. Nie jest złe, podoba mi się, ale mogłoby być lepiej. Zauważyłem błąd w ulotce "ul..Kwiatowa" 2 razy kropkę masz.
 16. Spora garść przydatnych materiałów nic tylko wchodzić głębiej i czerpać szerokimi garściami A tak przy okazji, wczoraj gościu z Eduweba pokazał stronę, na której można poszukać inspiracji w kwestii doboru kolorów, coś o zastosowaniu minimalistycznym barw było, strona w nazwie Material bodajże miała, kojarzy/pamiętasz może co to było?
 17. @Fedeez, podoba mi się logo muzyczni.pl, szczególnie kolorystyka. Poprawiłbym trochę typografię, skoro sygnet jest okrągły to można zastosować bardziej miękki font, bez takich ostrych zakończeń
 18. @Felan rzeczywiście ten szary nie komponuje się najlepiej, aczkolwiek bardzo się cieszę, że Ci się podoba.
 19. Prosto i schludnie, podoba mi się, ale ta czerń nie pasuje do tej zieleni.
 20. Podoba mi się taki styl graffiti. Dobrze wykonane.
 21. Postanowiłem, że trochę tę pracę poprawię
 22. Lata 80. Styl z lat 80. wraca i cieszy się coraz większą popularnością! Osobiście to jeden z moich ulubionych stylów. Więcej informacji znajdziesz tutaj. Adobe XD Adobe XD, a dokładniej Experience Design jest już dostępny na systemy Windows, niestety jeszcze w wersji Beta. Zapewne są jeszcze osoby, które nie słyszały lub niewiedzą o tym produkcie od Adobe, to napiszę o nim w skrócie. Jest to narzędzie do projektowania stron internetowych i aplikacji z akcjami, czyli z możliwością kliknięcia w przycisk i zadzianiu się czegoś jak np. otworzenie podstrony czy pojawiające okienko. Wyszukiwarka obrazów Creative Commons Masz problem z wyszukaniem obrazu bez lub z konkretną licencją? Z pomocą tej wyszukiwarki CCSearch na pewno nie będziesz mieć problemów. Edytor figur w CSS Z pomocą do tworzenia figur i maski w CSS przyjdzie do nas narzędzie Clippy, w którym mamy wiele gotowych wzorów, jak i możliwość tworzenia własnych. Gotowy Front-End Z pomocą do zaprojektowania i napisania formularzy i kilku innych rzeczy na stronach pomoże nam strona Free Front-End. Informacje z CSSa Coś dla web deweloperów, wtyczka CSS Peeper wyświetlające podstawowe wartości CSS, dzięki łatwości z korzystania na pewno wielu z was skorzysta, dodatkowo posiada łatwy selektor, wystarczy kliknąć w dane miejsce i wyświetlą się informacje. Dodatkowo wtyczka posiada zakładkę Colors, w której znajdziemy wszystkie użyte kolory na stronie, oraz zakładkę Assets, w której znajdziemy wszystkie użyte obrazy.
 23. Ostatni tydzień
 24. Przedstawiam kolejne prace. Liczę na jakąś ocenę i porady Tak wiem! Są bardzo proste i ubogie, ale takie podobają mi się najbardziej.
 25. Okres ochronki minął tak więc jadziem Pierwsza praca: gdybym nie rozwinęła ukrytych treści miałabym problem z odgadnięciem Twego zamysłu (w pierwszej chwili myślałam że jest to nóż do pizzy tnący ziemię). Jeśli łycha ma za zadanie robić to samo z glebą co z lodami to gdzie się podział jej nadmiar zawijający się lub rozsypujący na boki? zły kont ustawienia łyżki w stosunku do podłoża. Druga praca lepsza, ciekawy pomysł, gorzej z wykonaniem, odbicie gór w wodzie zbyt ostre, przejaskrawione, nienaturalne, koleś na kocyku; otacza go woda a wygląda jakby bujał w obłokach, brak jakiegokolwiek ruchu wody, flauta totalna go otacza a być tak nie powinno bo skoro kocyk jest pofalowany to teoretycznie, jakaś tam fala w taki stan musiała go wprawić
 26. Dzięki za opinie Obawiałem się tego, ale niestety nie miałem żadnego innego pomysłu, aby wyglądało to minimalistycznie i nowocześnie, a zarazem różniło się od wszystkich schematów z google grafika Muszę chyba jeszcze z tym pokombinować.... Jeszcze raz dzięki i czekam na kolejne opinie
 27. Dwie nowe prace. Zapraszam do komentowania
 28. Utwór jak najbardziej zgodny z przeznaczeniem, głównie słyszę go jako ścieżka dźwiękowa do filmu Niesie klimat. Teledysk (czyżby fragment z filmu?) natomiast zaskakuje, nie powiem.. Daję 7/10. To teraz uwaga! Urbi wraca ze swoją listą! Wiem, że uwielbiacie te piosenki!
 1. Załaduj więcej aktywności