Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Dzisiaj
 2. Wczoraj
 3. MINIKONKURS - Logo medyczne Stwórz logo medyczne i zgarnij nagrodę. Formaty pliku: JPG/PNG/TIF Pracę wyślij w prywatnej wiadomości do @Viperovsky Zbieranie prac trwa do 1 października 2017 Najlepszą pracę nagrodzimy: - Upominek pod postacią smyczy Graficznie.net - Wyróżnienie zwycięskiej pracy na forum Ważne informacje: Każdy Uczestnik ma możliwość wysłania maksymalnie jednej pracy. Obowiązuje zakaz umieszczania na pracach jakichkolwiek informacji mogących wskazać lub zasugerować Autora pracy. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie zgłoszonych prac w celach marketingowych i promocyjnych przez forum i jego Administrację. W trakcie trwania konkursu jak i głosowania na całym forum obowiązuje całkowity zakaz wskazywania Autora pracy. Niestosowanie się do tej zasady będzie groziło całkowitą dyskwalifikacją z konkursu. Naruszenie zasad konkursu oraz regulaminu forum wyklucza Użytkownika z uczestnictwa w konkursach przez 3 miesiące oraz grozi karami na forum (ostrzeżenie/ban). Nad prawidłowym przebiegiem konkursu i głosowania czuwa Administracja forum. Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni w drodze głosowania poprzez ankietę, która zostanie udostępniona po zakończeniu przyjmowania prac. Ankieta będzie dostępna dla wszystkich użytkowników forum. Ankieta zostanie udostępniona do 3 dni od zakończenia zbierania prac. Informacje dodatkowe: W tym temacie można zadawać pytania i uzyskać odpowiedzi dotyczące konkursu, prace należy wysyłać poprzez Prywatną Wiadomość do organizatora konkursu. Prace dodane w tym temacie nie będą brały udziału w głosowaniu. UWAGA! Jeżeli w konkursie nie wezmą udziału co najmniej 2 osoby, zostanie on unieważniony.
 4. Wygląda całkiem fajnie. Dobrze dobrana kolorystyka, font przyjemny dla oka Nic dodać, nic ująć!
 5. Hej, zabieram się za prowadzenie bloga programistycznego (tematy zarówno techniczne i nietechniczne). Od dobrych kilku tygodni myślę nad logo i kompletnie nie mam pomysłu co mogłoby ono przedstawiać, dlatego chciałbym się Was poradzić. Nazwa bloga to (nie chcę, aby Google to indeksowało :P). Macie jakieś propozycje? // Temat został przeniesiony. Na przyszłość proszę abyś pisał w dziale do tego przeznaczonym. Viperovsky
 6. Ostatni tydzień
 7. Powinna być tylko ta czarna ramka, biała była na potrzeby druku
 8. Musisz dopracować ramki oraz w niektórych miejscach czcionki. Ogółem to nawet spoko.
 9. Wprawdzie nie znam się na rysowaniu, bo zatrzymałem się w tej materii gdzieś na poziomie słoneczek, koników i domków rysowanych w przedszkolu, ale jeśli chodzi o pierwsze wrażenie, to twarz wygląda dobrze. Nie widzę błędów jeśli chodzi o perspektywę i proporcje. Jedynie w prawej górnej części głowy coś mi trochę nie pasuje, ale generalnie dobrze się na to patrzy.
 10. Cześć wszystkim Będę tutaj stopniowo wrzucał swoje prace z portfolio. Grafiką zajmuję się już od najmłodszych lat (GIMP-a zainstalowałem w wieku 12 lat). W galerii moich prac znaleźć można chyba każdy rodzaj grafiki, na jakie podzielone jest ten dział forum, ale najbardziej zadowolony jestem z projektów DTP. Zapraszam do krytyki pierwszej pracy:
 11. Poćwiczyłam, oczy, uszy, nosy i ostatecznie doszłam do tego. Za refkę robiła pani z darmowego stocka.
 12. Serwer Discord - Graficznie.net Zintegrujmy się! Myślę, że niejedna osoba zauważyła, że forum przechodzi kryzys. Wszystko wskazuje na to, że przygoda z Graficznie.net dobiega już końca, jednak jestem wciąż zdania iż wszystko może wrócić do normy, tylko trzeba chcieć. Ze względu na to, że od dłuższego czasu na forum nie pojawia się nowy administrator, chciałbym wszystkich zintegrować w jednym miejscu, tak aby pozostać przy starym, dobrym składzie. Tak więc chciałbym wszystkich zaprosić na nowy serwer DISCORD! Chwila... Czym jest DISCORD? Co to jest? Można by powiedzieć, że jest to alternatywa dla TeamSpeak3, Skype, czy GG. DISCORD to czat tekstowy, jak i głosowy. Mamy nadzieję, że tego typu opcja przypadnie Wam do gustu. Jednak to nie koniec dobrych wiadomości... Zapewne zastanawiacie się co możemy Wam zaoferować? Oto krótkie streszczenie, tego co Was tam czeka: • Przyjazna atmosfera • Konkursy i zabawy • Cenne nagrody • Porady profesjonalnych grafików • Imprezy forumowe • I wiele innych Jeszcze raz serdecznie ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY SERWER DISCORD! Link do Discord: https://discordapp.com/ Link do serwera Graficznie.net: https://discord.gg/Jyehx5g Czy warto? Sami się przekonajcie!
 13. Witam! W tym temacie będę wrzucał projekty przeznaczone do druku. Wszelkie opinie jak i krytyka mile widziane. Na pierwszy ogień wizytówki. Miało być prosto i elegancko.
 14. Tak myślałem właśnie, że pewnie ostatnio miałeś styczność ze zdjęciami i Ci się nie chcący inny format podał
 15. Kurde, ale wpadka haha, oczywiście, że chodziło mi o 90x50, jak pisałam to wyżej, coś mi nie pasowało Chyba pomyliło mi się z standardowym wymiarem drukowania zdjęć, ostatnio więcej w fotografa się bawię Jeśli kogoś już zdążyłam wprowadzić w błąd to przepraszam
 16. W jakim to kraju standardowe wizytówki mają rozmiar połowy formatu A4? Chciałbym zobaczyć portfel na taką ogromną wizytówkę i kieszeń na ten portfel ;P Podejrzewam, że to jakaś pomyłka, bo Polsce standardem są 90x50 mm lub 85x50 mm.
 17. Co do rozmiarów to jasne - można projektować większe, żeby później sobie zeskalować do odpowiedniego. Ale w tym wypadku chodziło mi o coś innego, mianowicie o to, że standardowe wizytówki mają wymiar 90mm x 50 mm, Twoja ma w przybliżeniu 13,5 x 6 90mm x 50mm to typowy i najczęstszy format, są oczywiście wyjątki, i formaty mogą się minimalnie różnić. Nie wiem czy w twoim przypadku to działanie był zamierzone, czy wynikło to po prostu z nieświadomości.
 18. Z tego poradnika nauczysz się jak używać efektu Konturuj obiekt w Adobe Illustratorze. Ten efekt może się okazać bardzo pomocny przy wyrównywaniu tekstu i obiektów. Zobacz na Youtube Jeśli film Ci się spodoba, zostaw łapkę w górę!
 19. Wcześniej
 20. Pamiętaj też o marginesach minimum 5mm
 21. hurtowniapilkarska.com jest jako logo sklepu internetowego dlatego znajduje się na górze, a shesport to logo firmy pod którą podlega hurtownia format nietypowy bo szczerze mówiąc wolałem zrobić wielki i później skalować go, ale może faktycznie tak się nie robi, nie znam jakichś ogólnych zasad i robiłem to pierwszy raz. fontów tak naprawdę pomijając te z która zawierają loga to są dwa. w każdym razie dzięki za opinię
 22. Hm, po pierwsze co to za format? Bo wydaje się nietypowy, jak na rozmiar wizytówki (chyba, że to celowy zabieg). Ogólnie bardziej mi się to kojarzy z jakimś banerem na stronę lub na fb, niż z wizytówką. Po drugie, trochę za dużo się tutaj dzieje. Lewandowski wtopiony w tło wygląda średnio. Nad nim to logo(?) też nie bardzo. Adres strony internetowej jest oderwany od reszty info i umieszczony w dość dziwnym miejscu. Dałabym go do reszty informacji, ale jakoś przejrzyściej to poukładała, żeby było czytelne. Poza tym mamy tutaj 5 różnych fontów (licząc z tym logo po prawej) a to zdecydowanie za wiele. Ogranicz się do max 2 różnych (pasujących do siebie), wtedy wszystko będzie spójniej wyglądało Powodzenia.
 23. Mam na sprzedasz parę maskotek stworzonych przeze mnie. są to loga wektorowe. Jakby ktoś chciał poczytać coś o tych maskotkach zapraszam tu Wejder0107Designs Te 3 logo to 1 tylko można sobie wybrać które albo mogę we wszystkich zmienić nazwę
 24. Cześć, Jak można masowo przetworzyć pliki rastrowe (bitonalne) w obrazy wektorowe i spakować je w plik PDF. Czy można zrobić to
 25. Opis sprzedawanego przedmiotu: Sprzedam layout do strony typu case-opening. (Layout - czyli sama, niezakodowana szata graficzna) Cena: - do uzgodnienia Zdjęcia/screeny: - Dodatkowe informacje: Layout był tworzony dla świeżej strony o nazwie "g4skins", ale nie da się pracować z właścicielem tej domeny. Logo oczywiście projektuje w cenie. Małe poprawki w cenie layoutu. Jak widać - możliwość wyboru "menu". Kontakt: - steam: https://steamcommunity.com/id/iwillkillwack mail: jakubcebula1235@gmail.com
 26. chciałem przeczytać jakieś konkretne opinie na temat wizytówki którą wykonałem [/IMG]
 27. Witam! Mam do sprzedania 3 loga dla drużyn e-sportowych. Cena jednego to 30zł przesłane przelewem, bądź przekazane paypalem (loga nie są wykonane w wektorze, aczkolwiek są wykonane w 300dpi i wielkich rozmiarach).
 28. W tym pordaniku nauczysz się jak używać efektu Zygzak w Ilustratorze. To jeden z tych efektów, które dają natychamistowe rezultaty. Można dzięki niemu w kilka chwil stworzyć np kształt fal.
 29. c0nst, który często się pojawiał na grafifor? Jeżeli tak to serdecznie polecam tego Pana!
 1. Załaduj więcej aktywności