Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Wczoraj
 2. 3/10
 3. Witam, jesteśmy grafikami z 6 letnim stażem. Wykonaliśmy setki różnych projektów graficznych, ale najwięcej zamówień mamy ze środowiska kibicowskiego. Postanowiliśmy więc powoli zamieniać się w markę. Zapraszamy do kontaktu z nami na https://www.facebook.com/Stickers-Grafik-204240540052815 lub na mailu: sticgrafik@gmail.com Ceny do dogadania.
 4. Najlepsze forum graficzne i nie tylko
 5. Ostatni tydzień
 6. Najlepsze forum graficzne, polecam!
 7. Pomysł taki typowy dla restauracji, ale jak na pierwszy raz to bardzo dobrze Ci poszło. Ogólny zarys masz i wszystko w jakimś stopniu do siebie pasuje, tylko musisz dowiedzieć się o co chodzi ze spadami/marginesami oraz poznać podstawy typografii. Dla dobrej typografii powinnaś użyć maksymalnie 3 fontów, ew. przy bardzo dużym projekcie to 5, ale jednak najlepiej się trzymać tej granicy 3 fontów.
 8. Widzę tutaj ogromny potencjał i czuję, że w przyszłości osiągniecie dużo więcej niż teraz! Jest to najlepsze forum na jakim kiedykolwiek byłem i nie mówię tego od tak... Taka po prostu jest prawda i nie będę zaprzeczał!
 9. Z okazji wbicia 500 polubień fanpage postanowiliśmy zrobić małe rozdanie smyczek. Najpierw chcielibyśmy podziękować za tę aktywność na naszym fanpage! Każdy kto chce wziąć udział w losowaniu niech napisze post w tym temacie z kilkoma miłymi słowami o nas np. "Jesteście najlepsi", tyle wystarczy. Nie wybieramy najlepszej treści, konkurs ma charakter losowy. Wylosujemy 10 osób! Pozdrawiamy!
 10. Hm. Ogólnie, Clip Studio jest bardziej zaawansowanym i sprawdzonym narzędziem, z drugiej - Paintstorm ma fajniejsze pędzle. Bierz oba. ;->
 11. @Asfodel i dajesz mi ciężki wybór. Clip Studio Paint czy Paintstorm...
 12. http://my.smithmicro.com/manga-studio-5.html# Clip Studio Paint Pro za 25$ pod powyższym linkiem. Jeśli kogoś interesuje rysowanie komiksów lub ilustracja, a jeszcze nie ma tego programu - kupować, nie zastanawiać się.
 13. Takie 5/10, nie moje klimaty Ale tutaj zdecydowanie:
 14. Jak na pierwszy projekt tego typu to nie jest źle Jak dla mnie wykorzystanych jest trochę za dużo fontów, przez co ogólnie cierpi typografia. Dodatkowo marginesy dla poszczególnych stron są moim zdaniem za małe, są też bardzo nierówne, przez co ulotka może wyjść słabo po bigowaniu (o ile projekt przejdzie przez sprawdzanie w drukarni )
 15. Hej , pierwszy raz wykonywałam ulotke baru dla znajomej , chciałabym ją poddać ocenie (jeszcze nie wpisane wszystkie informacje)
 16. Paintstorma chętnie kupię, zobaczymy czy mi się spodoba.
 17. Nowe Surface Pro Tym razem bez numeru. Trochę cieńsze, z akcesoriami w innych kolorach, z procesorami nowej generacji. Główne różnice w stosunku do poprzedniej wersji to znacznie większa żywotność baterii (deklarowane 13 godzin) oraz nowe pióro, z 4098 poziomami nacisku i obsługą pochylenia. Do tego nowy zawias i zgodność z Surface Dial. Microsoft zapowiada aktualizację Windows, która pozwoli na używanie nowego pióra także z innymi produktami z serii, także tymi starszymi. W ten sposób urządzenie pozbyło się dwóch najbardziej krytykowanych cech - słabej baterii i niezbyt wrażliwego pióra i jest obecnie reklamowane jako przeznaczone dla rysowników. Paintstorm http://www.paintstormstudio.com/ Painstorm to program przeznaczony do malowania. Ludzie z grupy "Digital painting - jak żyć" przetestowali i są zachwyceni - program jest prosty, ale zawiera świetne pędzle i zestaw podstawowych usprawnień potrzebnych ilustratorom - wsparcie dla perspektywy, kalejdoskop i lustro, wspomaganie pociągnięć pędzla, kilka różnych metod wybierania kolorów, możliwość łatwego przypisania tekstury do pędzla - jest wszystko co trzeba. Aktualnie jest do kupienia za całe 19$. Tak, dobrze widzicie - 19$.
 18. Projekt polega na stworzeniu koszulki dla drużyny posiadającej podane logo.
 19. Witam. Nie do końca rozumiem na czym polega zlecenie. Na odtworzeniu tego czy na czymś podobnym? Jaka nazwa ma być na grafice? Proszę o więcej szczegółów, tutaj lub na PW.
 20. Nie lubię takiej muzyki, ale ta trzyma jakiś poziom 6/10
 21. Zlecenie zostało zrealizowane.
 22. Witam, po sprawdzeniu wszystkich ofert wygrał użytkownik z innego forum. Zlecenie już nieaktualne jednakże dziękuję za pomoc. Pańska propozycja była jedną z lepszych i powazniejszych.
 23. Za ciemna kolorystyka jak na taki pozytywny odbiór, przynajmniej mi się tak wydaje, ale pomysł z podwójnym znacznikiem ciekawy.
 24. Logo DigitalPoint - Docieraj Zawsze Tam Gdzie Zechcesz! Projekt na Behance: Link
 25. Dzięki za uwagi. Mi się wydaje, że ta chuda noga jest sztucznie odchudzona. Chodzi o materac o nazwie ( to nie zart) Materac bioenergo - elektromagneto - fotono - termodynamiczny. od pana http://www.kazimierzpiotrowicz.pl/ Koszt 6 tys + szkolenia 1 tysiąc. To okazja bo było drożej Pan ten wyczytałam był kandydatem na prezydenta w 95 roku oraz produkował wkładki do butów, miał wykształcenie zawodowe a teraz jest profesorem. Wykształcenie i tytuł profesorski zdobył na MIĘDZYNARODOWEJ AKADEMII TECHNOLOGI INFORMACYJNYCH Z ZAKRESU OCHRONY ZDROWIA, MIŃSK UL. AKADEMICKA 6, BIAŁORUŚ. Taka Akademia nie ma stony internetowej a przynajmniej ja jej nie widze. Brak mi już argumentów, ta osoba jest już gotowa udać się po kredyt. Pan nie wysyła materaca, należy kupić osobiście. Być może dlatego aby nie było prawa do odstapienia od umowy.
 1. Załaduj więcej aktywności