Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Wczoraj
 2. Witam, przedstawiam ciąg dalszy identyfikacji z wykorzystaniem powyższego logo. Pozdrawiam, Michał
 3. Temat został przeniesiony z Darmowe do Zrealizowane.
 4. Postanowiłem, że ten skończę bez poradników, które wysłałeś i zobaczymy jak wyjdzie, następny będzie po poradnikach i zobaczymy jak wyjdzie
 5. Jak na pierwszy raz jest dobrze A moją bolączką są usta, nienawidzę ich robić Rad nie będzie, ponieważ wysłałem Ci materiały do przestudiowania na pw, więc powodzenia Marcinie i czekam na więcej prac.
 6. Będę odmiennego zdania, niestety ale nie podoba mi się. Duch starej fotografii uleciał całkowicie i bezpowrotnie. Jestem zdecydowaną przeciwniczkom tego typu działań, tak jak było dla mnie profanacją pokolorowanie Samych Swoich lub Franka Dolasa tak samo kompletnie nie rozumiem retuszowania i podciągania starych fotografii pod współczesną modłę. Mają być zakurzone i niewyraźne, mają pachnieć lawendą czy nawet naftaliną i jeśli nawet dochodzi do poprawienia ich jakość to nie mogą zatracić duszy czyli dalej mają pozostać czarno-białe, a tak, po obecnych zabiegach, mamy dziewczynkę, która śmiało mogłaby zagrać w remake'u Rodziny Addamsów lub Ringu.
 7. W sumie to nie wygląda jak vexel za bardzo, a po prostu zwektoryzowanie zdjęcia. Jak wyglądają oczy to wiem, to moja bolączka, którą trudno mi przebić.
 8. Obie prace sprawiają wrażenie niedokończonych, druga zdecydowanie lepsza i kojarzy mi się z porzekadłem/złorzeczeniem "abyś w wodzie siedział i napić się nie mógł" xd Generalnie w całym portfolio czuć potencjał. Dobrą drogą kroczysz choć nie ma co ukrywać, moc pracy jeszcze przed Tobą
 9. Typ zlecenia: Intro Rozmiar: Kolorystyka: Ciemna, + logo paranormalne.pl Treść tekstu: Adres strony: usuń tę linię jeśli nie ma docelowej strony. Termin: 29.01.2017 - Dodatkowe informacje: Intro z logo paranormalne.pl długość 10sec . Ciemne logo +tekst pod logiem : Najlepsze forum o tematyce paranormalnej
 10. Ostatni tydzień
 11. bardzo ładne
 12. Bardzo ładne
 13. Oho, mało narysowałem w styczniu na razie, ale coś tam mam: (to akurat z końca grudnia) Tak tylko, chciałem tu trochę ten kurz sprzątnąć. hehe
 14. nerf

  No i słowo stało się ciałem, marzył mi się jotpeg zintegrowany z muzyką to i mam Dziękuję a projektu gratuluję :] Jednej rzeczy mi w nim tylko brakuje.. rozbryzgu krwi à la Dexter. Posoki na Młodym w teledysku jest sporo, w arciku niestety jej brak.
 15. Dziękuję za uwagi Nowy projekt : Pełen podgląd : https://www.behance.net/gallery/47826597/mPay-profile-concept
 16. ulotka

  Zgadzam się w 100%. Właściwie wszystko już zostało napisane. Nie podobają mi się zbyt duże odstępy pomiędzy zdaniami po lewej. Można by je zmniejszyć i użyć jakiś kropeczek, chmurek, myślników czy znaczków rozpoczynających zdanie. Taka moja wizja:P
 17. Jak dla mnie krowa jest piękna;) Logo przepiękne. Reklama ładna, czytelna...Ciekawa jestem twoich następnych projektów.
 18. nerf

  O wow. Tom Hardy i Tom Hiddleston najlepsze, ale wszystkie przepiękne, genialne...Naj. Czekam na następne.
 19. nerf

  Nowy arcik Inspiracja:
 20. W ostatniej pracy fajne typo. Ale oczywiście mam kilka uwag ( ͡° ͜ʖ ͡°) W topie trochę ginie numer telefonu i adres które według mnie są dosyć ważnymi informacjami jeśli chodzi o salon stacjonarny. W sekcji "Nasze zabiegi" mógłbyś dać różne ikony a nie po prostu powielać pierwszą No i jeszcze jakoś tekst w buttonach mi nie pasuje. Myślę, że bez kapitalików by to lepiej wyglądało ...a tak poza tym to fajna praca
 21. @Supratec dzięki za opinię! Włosy się mega zlewały ze względu na jakość zdjęcia, ciężko było mi je wyciąć dlatego wykonałem taki zabieg.
 22. Prosiłbym jednak żeby zlecenia były w osobnych postach.
 23. Siemka Chciałem pochwalić się jednym z konceptów jakie udało mi się narysować. Praca robiona w Photoshopie w około 3h. Poniżej praca i krótki proces tworzenia (dzisiaj bez filmu niestety :/)
 24. Czas na delikatne odświeżenie tematu. Dzisiejszy potworek. Szybka strona pod klienta. Całość trochę nierówna ponieważ ze względu na ograniczenie czasowe projekt powstawał od razu jako działająca strona, bez udziału Photoshopa. Sorki za jakość, ale jest to sklejka z przeglądarki.
 25. Siemasz ! Brokuł bardzo fajny natomiast w finalnej ekspozycji wyrażenie "Twój napis" zastąpiłbym jakimkolwiek hasłem wedle uznania . Miś extra również ,fajnie wyeksponowałeś to co w karykaturze misia jest charakterystyczne czyli lekko "zmulone" oczy blisko siebie .
 1. Załaduj więcej aktywności