Skocz do zawartości
 • Zarejestruj się

   Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Galeria

Projekty użytkowników.

Fora

 1. Logo i identyfikacja wizualna

  Specjalizujesz się w tworzeniu logo? Interesuje Cię projektowanie wizytówek, papieru firmowego i innych elementów identyfikacji wizualnej? Ten dział to idealne miejsce do zaprezentowania Twoich prac.

  972
 2. Projekty do druku

  Jeśli projektujesz materiały przeznaczone do druku, takie jak ulotki, wizytówki, plakaty czy opakowania, możesz pokazać je w tym dziale.

  327
 3. Webdesign i UI

  Projektujesz layouty www i interfejsy użytkownika? Przedstaw tu swoje prace, poznaj opinie innych użytkowników i rozwijaj swoje umiejętności.

  511
 4. Fotografia

  Robisz zdjęcia i chcesz się nimi pochwalić. Załóż temat i pokaż swoje najlepsze fotografie.

  115
 5. Rysunek odręczny i cyfrowy

  Rysujesz? Malujesz? Tworzysz własne, niepowtarzalne prace wykorzystując ręczne i cyfrowe techniki? Podziel się swoją twórczością z innymi użytkownikami forum i rozwijaj swoją pasję!

  443
 6. Fotomanipulacja

  Jeśli zajmujesz się retuszem i modyfikacją zdjęć, ten dział będzie doskonałym miejscem, aby pokazać swoje umiejętności innym użytkownikom.

  299
 7. Projekty 3D i animacja

  Projektujesz w 3D trójwymiarową bo grafika 2D to za mało? Tworzysz niesamowite animacje? Pochwal się tutaj swoimi pracami!

  148
 8. Digital art

  Projektujesz sygnatury, avatary, tapety oraz inne małe i duże prace? Tutaj możesz zaprezentować swoje projekty i podejrzeć jak robią to inni.

  506
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×