Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

MateuszKasaraba

Moje fotomanipulacje

Rekomendowane odpowiedzi

MateuszKasaraba

Siema, jestem tu nowy. Chciałem wam przedstawić moje fotomanipulacje, po to, aby zobaczyć na czym stoję, jak widzą się one innym. Mam dopiero 16 lat. Krytyka i pochwały mile widziane.

4616b554826959.596b99c56114b.png

a0e4fa54467179.595cb76e46ba4.png 

7cd1cd54345649.59576e608532c.png 

eaa1eb51491171.58ef48746171b.png

Edytowane przez MateuszKasaraba

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
arte

Światło i kolory większości elementów nie grają ze sobą. Kompozycję też mógłbyś poprawić lekko. No i głębia też lipna ;p Ale jeśli są to twoje początkowe prace to są okej. Powodzenia w dalszym rozwoju ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MateuszKasaraba

Niestety to nie są poczatkowe prace, mam jeszcze dużo tego, bawię się tym już 2,5 lata. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Luk

Moją opinię już znasz, więc odniosę się tylko do ostatniej Twojej pracy (pierwsza od góry). Przede wszystkim nie wiem jaki był zamysł (ryba, łódka, człowiek, skały, piorun). Nie wiem, czy te elementy są ze sobą jakoś powiązane, czy jest tu jakaś historia którą chciałeś opowiedzieć, a której może nie dostrzegam. Jak wspomniał arte kompozycja nie jest za rewelacyjna i wygląda na trochę przypadkową. Ryba jest najbardziej kontrastowa i ostra, więc wygląda na głównego bohatera całej seny, ale nie wiadomo z jakiego powodu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MateuszKasaraba

Może poddam się, mam dość tych wahań formy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Finky

Jedna, podstawowa kwestia, jeśli cokolwiek udostępniasz i się pod tym podpisujesz to niech to będzie faktycznie twoje, nie wiem jak z pozostałymi pracami i ich autorstwem ale jedna wydała mi się wyjątkowo znajomy, minuta szukania i oto co mi się pod myszkę nawinęło:

Spoiler

brawo, jak na 16latka tupetu ci nie brakuje.

Edytowane przez Finky
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MateuszKasaraba

Kolejne prace, zapraszam do oceny. ;-) 

6e3a3655693021.598f0812202c7.png

37d0b955659649.598d770be7eac.png

ac581555491173.5986e2a08f933.png

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MateuszKasaraba

Nowa praca. ;-) Zapraszam do oceny.

88436555783455.599324ceeb611.png

Edytowane przez MateuszKasaraba

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pitreekk

Coś mi nie pasuje.

Obraz jest mocno podzielony na dwie części i wydaje się, że mają bardzo mało wspólnego ze sobą. Niebo jest pomarańczowe, jest już ciemno dosyć, a do wody pada światło jakby było południe w samo lato.

Na pewno muszę Cię pochwalić za tą część z wodą. Podoba mi się ten wieloryb,roślinki. Choć te rybki niektóre mają krycie zmniejszone. Jeszcze jakbym miał sie przyczepić, to po lewej stronie jest jakoś pusto.

Co do góry jeszcze nie podoba mi się, że po lewej stronie jest tak ciemno i dziwny kolor wyszedł. Oraz ostatnia rzecz jaka mi się rzuca w oczy. To ten biały kolor dziwnie wyglądaja, chyba jest zbyt mocny.

Popracuj nad światłem. Patrz na inne prace albo jak w rzeczywistości takie widoki wyglądają.

( Domek jest fajnie oświetlony, jednak już z wiatrakiem coś jest nie tak ).

Oczywiście to tylko moja opinia i jak ja to widzę, mogę sie mylić. Ale nie jest źle. Tak jak mówię dół mi się podoba, jednak trochę jeszcze trzeba popracować by całokształt wyszedł bardzo dobrze. 

Życzę powodzenia w dalszych pracach! ;)

Edytowane przez pitreekk
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Honey Bunny

Pitreekk wypisuje poematy a admin ma totalnie gdzieś, że koleś żeruje na czyichś pracach i bezczelnie podpisuje się pod czymś co nie jest jego, już po pierwszym sygnale od Finky'ego @MateuszKasaraba powinien dostać ostrzeżenia ale skoro nikt się tym faktem nie przeją no to pociska dalej...

Rozumiem, że w obecnej kondycji, każdy user na forum jest na wagę złota ale nie możne być tak, że na tego typu działania przymyka się oko, za które nie Beztytulu.pnga ban bez chwili namysłu wręczony być powinien.

• Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
viperovsky

Prace fajne, ale niestety nie Twoje. Tak jak @Honey Bunny zwróciła uwagę, projekty nie są wykonane przez Ciebie tak więc wszystko wskazuje na to, że dokonałeś plagiatu. Coś takiego jednak nie jest tolerowane na tym forum i  w tej sytuacji nie obejdzie się bez kary.

Użytkownik MateuszKasaraba otrzymał bana do dnia 18.11.2017. Równocześnie temat został zamknięty.

A tak odchodząc od tematu. Nie mogę ogarniać wszystkich tematów od samego początku istnienia forum. Myślałem, że sprawy mające miejsce za czasów panowania Marcina, są już ogarnięte, no ale widocznie jestem w błędzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.