Skocz do zawartości

Filmy i seriale

Admin

Rekomendowane odpowiedzi

• Administrator

Co chętnie oglądacie i jakie seriale i filmy najbardziej się wam podobają?

Mi najbardziej przypadły takie seriale:

Breaking Bad

Arrow

Flash

Teen wolf

Seriale których nie oglądałem ale zamierzam:

Współczesna rodzina 

Dexter

Agenci tarczy - co do tego nie mam pewności.

Filmy to takie najbardziej mi się podobały:

Seria szybcy i wściekli

Shrek

I jakoś więcej nie pamiętam, może mi się więcej nie podobało jak nie pamiętam. 

Mi przypadły do gustu:
Daredevil, Orange is the new black, Pretty Little Liars (tak po babsku :)).

Arrow oglądałam ale chyba do 3 sezonu - poźniej coś mi nie pasowało, ale może go doobejrzę.

i po kilka odcinków Jessica Jones (marvela), Rizzoli & Isles (na podstawie książek Tess Gerritsen).

Teraz "wciągam się" w "Kroniki Shannary" .

Ale pęknę, jeżeli nie wspomnę o "Przyjaciołach" czy "Teorii Wielkiego Podrywu" :D

• Upvote 1

z seriali to najbardziej przypadły mi :

- Świat Według Kiepski

- 13 Posterunek (wieczny sentyment z lat dziecięcych)

jeśli chodzi o filmy to jak najbardziej polecam:

- American Pie (wszystkie części)

- Dom bardzo nawiedzony (wszystkie części)

- W nowym zwierciadle :Wakacje

- Dzień Świra

• Upvote 1
  • Administrator
1 godzinę temu, Śliwkowy napisał:

z seriali to najbardziej przypadły mi :

- Świat Według Kiepski

- 13 Posterunek (wieczny sentyment z lat dziecięcych)

jeśli chodzi o filmy to jak najbardziej polecam:

- American Pie (wszystkie części)

- Dom bardzo nawiedzony (wszystkie części)

- W nowym zwierciadle :Wakacje

- Dzień Świra

Jak mogłem zapomnieć o Świat według kiepskich xD

Scarface - skąd zresztą mój nick :D

Podziemny krąg, Skazani na Shawshank, Efekt Motyla, Nietykalni, Forest Gump i sporo innych o których teraz nie pamiętam.

Od seriali stronie, ponieważ boje się wchłonięcia i straty połowy życia :P Powoli jednak przymierzam się do Detektywa (True Detective).

Filmy:

Thrive

Embrance of the Serpent

Ashes and Snow

Bogowie Egiptu

Seriale:

Mr Robot

Preacher

11.22.63

Better Call Saul

Nie wymieniam tytułów które już były podane, też obejrzałem sporo z tych pozycji które zapodaliście :)

Edytowane przez Gość

Jeśli chodzi o romans z X muzą to ostatnimi czasu mocno wstąpiłam na serialową ścieżkę.

I tak jestem świeżo po wciągnięciu ostatniego odcinka The Knick, szczerze polecam okok.gif (Dr.House w wersji retro)

Wcześniej Mr.Robot, po obejrzeniu 1. sezonu poważnie zastanawiam się nad wypłaceniem wszystkich pieniędzy z konta i schowaniu w skarpetę cfaniak.gif

No i na koniec wisienka na torcie, z wypiekami na licu oczekuję aż wypłyną wszystkie odcinki 4. sezonu House of Cards, gdy tak się stanie pies i kot dostają kopa z domu + rację żywieniową na 24h a ja niepokojona przez nikogo zasiadam do filmowego maratonu z Frankiem Underwood'em kwadr.gif

• 2 weeks later...

Jestem wielkim serialoholikiem, mój skromny ranking:

1.Breaking Bad,

2.Dexter,

3.Narcos,

4.Better Call Saul,

5.Flash,

6.Mr Robot,

7.Black Mirror,

8.The Walking Dead 

Są tutaj seriale, które już dawno skończyłem jak i te, na które czekam miesiącami.

Aktualnie wciągnąłem się w stary już serial jakim jest Prison Break - jak ktoś nie oglądał polecam nadrobić.

Filmów nie polecę, ponieważ ich nie oglądam praktycznie. No chyba, że ktoś lubi takie zryte produkcje jak Movie 43 itp. ;) 

Na seriale jakoś rzadko mam czas, ale z mojej strony mogę polecić:

Dr House, The walking dead, game of thrones, z bardziej humorystycznych friends. Jesli chodzi o polskie, to tu bedzie cieżko, oglądam niektóre, ale żadne nie przypadły mi do gustu XD 

Filmy:

Duzo mozna wymieniać, z przeróżnych gatunków, ale na gatunki dzielić nie będę ;D

Forrest Gump ( polecam rownież książkę ), django, krwawy diament, godziny, bez granic, czarny łabędź, francuska suita, beyond the lights, el clan, sicario, bracia i wiele innych, szczególnie polecam Krwawy diament z DiCaprio i Bez Granic z Jolie ;) 

Dnia 08/23/2016 o 21:31, DessingOshia napisał:

@gregpmx
Stranger Things - dobrze się zapowiada - jestem przy 3 odcinku dopiero, ale podoba mi się.

Jestem właśnie po ostatnim odcinku.

Jak dla mnie mocna ósemka w skali 10.stopniowej, świetny klimat, piękny hołd dla przygodowego kina lat 80. Frank Oz i Steven Spielberg mają godnego kontynuatora w postaci Matta Duffera :]

• 4 months later...

Odświeżam temat kwadr.gif

Jestem po ostatnim odcinku Preachera...kurza twarz, cóż tam się działa i wyprawiało, Sodoma i Gomora przy Kaznodziei to małe miki  :wee: To się dopiero nazywa zastrzyk świeżej krwi w lekko zmurszały organizm serialami się zwący... jestem więcej niż pewna, że namiastka apokalipsy przy użyciu oparów krowiego gnoju przejdzie do kanonów X muzy :joy:

Ja się tylko pytam kiedy 2. sezon :wee: