Skocz do zawartości

pitreekk - loga i inne

pitreekk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym Wam przedstawić moje prace :)

1.

W tej pracy na pewno mógłbym pomyśleć o tych skrzydłach, brak cieni co z początku było moim głównym problemem... dalej jest, ale staram się już zwracać na to uwagę.

szkiclogoksgfsz9.jpg

Wersja 1.

beznazwy-1zes17.jpg

Wersja 2.

beznazwy-7qlsf7.jpg

3.

Tak samo tutaj, nie ma w ogóle cieni. W pracy po lewej stronie zbieram się by poprawić i dodać te cienie, z którymi mam problem. Praca wtedy powinna być lepsza.

aaaqts00.jpg

4.

Tu już starałem się o te cienie.

logookangurwasps.jpg

5.

Logo dla :

Cytat

Firmy która będzie zajmowała się kompleksową obsługą placu budowy w zakresie : 

sprzątania placu budowy 
czyszczenie płyt szalunkowych 
obsługa budowy 
załadunki i rozładunki samochodów 
prace pomocnicze

fast-clean-logo-v2nlsk0.jpg

logomockupkkkkhxsnz.jpg

6. Do tego samego loga,starałem się zrobić wizytówkę, z której średnio jestem zadowolony. Oczywiście, do wyrzucenia te linie oddzielające. I jakoś ta prawa strona taka pusta.

wizytowka1-01yubjb.jpg

wzy2-01qdzc5.jpg

mockupwizify85.jpg

7.

To wykonane dla bloga. 

bez-nazwy-101xs85.png

bez-nazwy-11qkstw.png

8.

Wersja zielona:

wersja1rhktj.jpg

1wersjamockupfzuzi.jpg

Wersja czerwona:

wersja2nojey.jpg

wersja2mockupa3ubi.jpg

Proszę oczywiście o pomoc ; komentarze, opinie, rady.  Bardzo mi to pomoże. Dzięki za poświęcony czas :)

• Like 1
  • Upvote 2
  • 2 months later...

Cześć, chcialbym dać do oceny parę wersji logo:

Firma Moon Flower, czytelna "piórowa" czcionka, kursywa, coś związane z księżycem i z kwiatem. Firma zajmuję się importem kwiatów i produktów sezonowych do kraju.

1.
moonflower1vgo5o.jpg
moonflower1mockup78p7y.jpg

2.
moonflower43jb4x.jpg
moonflower4mockup0lbsx.jpg

3.
Symbol kwiata chciałem umieścić w gwieździe.
moonflower3tiu3e.jpg
moonflower2mockupurubj.jpg

4.

moonflower2iku5f.jpg
moonflower3mockupt8o0e.jpg

Oraz jeszcze jedno logo:

Logo do nazwy "ROSE", na koszulki, metkę itp.

r0ijy9.jpg
rlogo9cj5q.jpg

Dziękuję za każdą pomoc. Oceny i uwagi bardzo mi się przydadzą i pomogą. 
Pozdrawiam

Edytowane przez pitreekk
  • Upvote 2

Cześć,
Na wstępie bardzo bym prosił o ocenienie poprzedniego loga. Sporo czasu mu poświęciłem, a nie wiem jaka jest opinia... 

A dzisiaj chciałbym Wam przedstawić logo dla firmy remontowo wykończeniowej.

strefaremontu1hdl98.jpg
strefaremontu27obk2.jpg
strefaremontu3ejzbr.jpg

strefaremontumockup1llknc.jpg 
strefaremontumockup2c8jl7.jpg 
strefaremontumockup3swbkw.jpg 

W wersji pierwszej i drugiej stwierdziłem że prostota, sama czerń będzie pasowała. 

Dzięki za każdy komentarz. Pozdrawiam

• Upvote 1

Niektóre z Twoich logo mają trochę za dużo drobnych szczegółów np nr 4, 3. Przy przeskalowaniu do niewielkich rozmiarów te drobne linie i szczegóły przestaną być widoczne. Logo nr 5 wygląda pod tym względem dużo lepiej. Ostatnie logo dla firmy budowlanej nie wygląda źle, ale jest to dość oklepany temat i funkcjonuje wiele podobnych znaków z dachem w formie linii nad typografią. Dźwig unoszący litery wygląda dość ciekawie. Najlepiej moim zdaniem prezentuje się logo n 1, choć ciężko stwierdzić jak wyglądałoby na jednolitym tle. Generalnie polecam obserwować przykłady dobrych znaków, np na Behance. Less is more.

• Upvote 2

Na wstępie powiem, że wszystkie projekty wyglądają dobrze, może jeden lepszy, drugu gorszy, ale każdy z nich ma to coś w sobie. 

ŁKS Orzeł - nie jest źle, jednak ja popracowałbym jeszcze nad kolorystyką. Zwróć również uwagę na to, że tekst nie za słabo zaokrąglony. Wydaje mi się, że lepiej wyglądałoby to gdybyś zaokrąglił to do kształtu koła.

JB Meat Team - projekt nawet dobry, ale czy nie uważasz, że kolorystyka nie jest zbyt... Dziecinna? Nie wiem. Nie wiem dla kogo to logo miałoby być, ale strzelać, że dla klubu piłkarskiego. Nie chcę tutaj urazić, ale wygląda to bardziej jak logo przedszkola.

Zaczarowane Kangurki - jest okej, jednak font i border słabo wyglądają. Preferuję zmianę fontu, oraz zmniejszenie borderu, bo to przesada.

Fast Clean - jak dla mnie bezbłędne. Nie bez powodu projekt został wyróżniona. Proste, a zarazem czytelne. Kolorystyka dobrze dobrana.

MultiWAY - nawet ciekawe i poziomowo podobnie co w poprzednim projekcie. Nie pasuje mi jednak coś w tym busie, ale szczerze, to sam NIE WIEM co... Projekt oceniam na 8/10 i nie dlatego, że w nazwie zawarte jest słowo MULTI (nie wierzę, że upadłem tak nisko) :)

Moon Flower - druga wersja z księżycem zdecydowanie, lepsza. Bez niego jest zbyt pusto. Pomysł ciekawy, przez co projekt wygląda bardzo interesująco. Trzecia wersja, już trochę niej przypadła mi do gustu. Za mało pomysłowe. Kolorystyka też nie jest jakoś wyjątkowa.

Będę się streszczał, bo zacząłem pisać tutaj lekturę, a też zaraz wychodzę. ROSE nie za bardzo mi się podoba. Nic tutaj ciekawego. Saka literka R z drobnymi dodatkami.

Strefa Remontu - pierwsza wersja podoba mi się najbardziej a na wizualizacji wygląda to świetnie. Nic dodać, nic ująć. Reszta wersji jakoś mnie nie powaliła, ale też okej.

Twoje prace są całkiem dobre i mam nadzieję, że niedługo pokażesz nam swoje kolejne cuda.

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci powodzenia i sukcesów w przyszłości ;)

• Upvote 3

Siema @pitreekk

No to lecimy:

ŁKS Orzeł - całkiem ciekawy sygnet, ale zabrakło tych skrzydeł w nim, tak to by był niebo lepszy. Wyśrodkowanie twarzy lekko schodzi na lewo (popatrz na oczy i  ich odleglosc od krawedzi). Font trochę kiepski jak na sportowy herb, zbyt nowoczesny moim zdaniem, bardziej pasuje do elektroniki czy innego tego typu kilmatów. Wiem jaki efekt chciałeś uzyskać tym obrysem wokół i prawie się udało, prawie bo efektu nie uzyskałeś, poradzę może tyle że owy obrys jest za mały aby mógł tworzyć jedną jednolitą całość z herbem, daj go większego o kilka pkt/px tak aby prześwity w miejscach takich jak pod napisem Orzeł wypełniły się nim. Wtedy też srpóbuj opcji z białym tekstem, tak jak Orzeł w środku jest, tak tekst też i wtedy się styl sam ukaże ;)

Fast Clean - ładny sygnet przedstawiający wprost szybkiego pracownika od podaj/przynieś/pozamiataj ;) i to w kasku, wszystko staje się jasne, Zacne Logo.

Strefa Remontu - jak kolega wyżej, 1 opcja wygląda najlepiej z tych 3, prosta a zarazem dobrze trafiona konstrukcja że tak powiem :wee: 

Co do reszty, Viper zdąrzył mniej wiecej powiedzieć to co i mi się na myśl nasuwa.

Jestem ciekaw postępów w projektowaniu jak i z miłą chęcią rzucę okiem na następne Twoje wypociny.

• 4 weeks later...

Czeeść,

Chciałbym Wam przedstawić logo, nad którym bardzo dużo godzin przesiedziałem, myśląc nad różnymi koncepcjami. A finalną wersją chciałbym się podzielić z Wami.

Jest to logo na własny użytek ( otwieram stronę na FB ), a nazwa jej to " Pikart".

pikartblue83sw5.jpgpikartblue2g4s1r.jpg

2pikartbluexgsrl.jpg

Przykładowe inne kolory:

Spoiler

pikardreddbqs2g.jpgpikartred7msfs.jpgpikartzieletnsk1.jpgpikartzielewys7b.jpgpikartzoltyy5ps6u.jpgpikartzoltyhqspd.jpgpikartniebieskiebk9e.jpgpikartniebieskiiowklr.jpg

Oraz wersja zwykła, podstawowa:

1pikartwhite6wjj9.jpg

Dzięki wielkie za komentarz i opinię. 

Pozdrawiam :)

• Upvote 1
6 minut temu, Luk napisał:

Ma potencjał, ale ja bym to jeszcze jakoś uprościł. Te pasemka niezbyt mi się podobają. To jedno najciemniejsze zachodzi na pika i jest lekki dyskomfort w odbiorze.

Uprościć. Tylko jak kurczę. Wydawało mi się, że wpadłem na pomysł taki, gdzie to w miarę ze sobą wszystko współgra.

Odnośnie pasamka był to celowy zabieg, by leciutko te pasemko naszło na Pika. Zawsze można zrobić by tak się nie działo,jeśli to faktycznie jest słabe.

• Upvote 1

Te ornamenty mogą być słabo widoczne w małym rozmiarze. Ciężko mi powiedzieć co bym uprościł, bo musiałbym poeksperymentować. Generalnie jest ok, ale ja bym jeszcze potestował inne rozwiązania. Teraz np rzuca mi się w oczy duża grubość brzuszka w stosunku do cienkiej nóżki, która sprawia wrażenie, że znak jest za ciężki z prawej strony. Może wysunięcie pika bardziej w prawo lub jego powiększenie zniwelowałoby ten efekt, albo bardziej stabilna nóżka.

To tylko moje spostrzeżenia i nie zawsze muszę mieć racje ;)

• Upvote 2

Cześć,
Ostatnio tak dosyć spontaniczne wpadłem na pomysł i poddaje go ocenie. :)

Logo dla :

Cytat

Logo dla zakładu elektromechaniki dźwigowej ( konserwacja wind), pogotowie sygnalizacji świetlnej.

Starałem się zamieścić symbolicznie światła oraz strzałki, które oznaczają windę poruszającą się w dół i górę.

1 wersja.

edurawhitefuupp.png
eduradrua8.jpg

2 wersja.

edurawhite2cojv2.png

endur1aduk5.jpg

Dzięki za opinię, pozdrawiam. ;)

Cześć, 
Chciałbym Wam przedstawić ostatni mój projekt.
Jest to logo na wydarzenie taneczne.

hipsdontliet7slu.png

mockupdo10mbsejxm.jpg

Później natomiast wynikło lekkie nieporozumienie i chodziło o taniec orientalny, wiec i logo zostało zmienione, czego efektem jest:
hipsdontlie2j0spi.png

• Upvote 1
  • 4 weeks later...

Pomysł ciekawy, do sygnetu nie mogę się doczepić. Font jednak słabo dobrany, a przynajmniej nie przydał mi od gustu. 

Projekt zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie na Facebooku, ale wpierw muszę zrobić styl wyróżnionych postów (wiem, miałem zrobić to tydzień temu).

• Like 1
  • 2 weeks later...

Cześć,

Co powiecie o dwóch wersjach logo dla firmy zajmującej się zabezpieczeniami przeciwpożarowymi.

1. Jeśli chodzi o pierwszy projekt chciałem by coś było związane z zabezpieczeniami, ale klient powiedział, że chce z samym ogniem, więc tak też jest.

emte1exr9v.png

emte1mockzxp96.png

2.

emte4z0ppf.png

emte4mockajoxp.png

Dziękuję za opinię. :)

• Like 1
  • Upvote 1
  • 2 weeks later...
9 godzin temu, viperovsky napisał:

Widać progres, to jest pewne. Prace minimalistyczne czyli takie jak powinny być. Poszukałbym jednak innych fontów, ponieważ te nie pasują do nowoczesnego logo.

A chciałbyś mi podrzucić jakieś przykładowe ciekawe, które według Ciebie by pasowały? Bo coś mam z tymi fontami problem.

Kolorystyka mi się gryzie ale to może tylko moje spojrzenie i te przerwy które tworzy "S" na "N" są moim zdaniem zbyt małe przy hot-stampingu czy tłoczeniu takie logo może nie wyjść (nigdy nie wiadomo co sobie klient później z takim logiem wymyśli)

• Upvote 2
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...