Skocz do zawartości

pitreekk - loga i inne

pitreekk

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

Chciałbym Wam przedstawić logo... No właśnie nie jedno. Mam parę wersji i prosiłbym o pomoc w wyborze oraz krótkie chociaż uzasadnienie.

Dlatego też w takiej surowej postaci przedstawiam projekty. Później natomiast je ubogacę. 

Projekt dla duetu związanego z rapem. Dwie literki "L" przedstawiają początki wyrazów nazwy oraz pomiędzy nimi powstaje "pauza", czyli związane jest to niejako z muzyką. Miało być prosto i minimalistycznie. Dajcie znać czy w ogóle się coś nadaje. 

1-01lzrs3.png

2-010wr6z.png

3-01cwpne.png

Proszę o pomoc. Dzięki wielkie!

Minimalizm zachowany, ale nie do końca przekonuje mnie to logo. Na pewno nie kojarzy mi się z muzyką. Ta pauza nie oddaje tego przekazu, jaki miałeś pewnie zamiar ukazać. Wersja z ostatniego postu mnie nie przekonuje, ale na pewno ma potencjał. Dodam jeszcze, że ostre zakończenia „pauzy” nie za bardzo pasują do logotypu. To jest tylko moje odczucie, ale ważne, żeby zleceniodawcom przypadło do gustu, bo to oni najlepiej wiedzą, co jest ich wizerunkiem. 

Co do herbu, to ciekawy pomysł, ale czy do muzycznego duetu rzeczywiście pasuje? Myślę, że warto iść w modern i popracować nad ostatnią wersją. 

Pozdrawiam. 

Edytowane przez veshaze
  • Like 2
  • 2 months later...