Skocz do zawartości

USEless - Początek przygody.

useless

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda całkiem fajnie. Bardzo dobrze zastosowałeś tutaj światło i cień. Jedyne do czego się przyczepię to światło na prawym bucie. Myślę, że jest ono niepotrzebne, no chyba, że jest to światło odchodzące od gwiazdy, ale nie wiem czy byłoby aż tak silne (bardziej niż "słońce", które jak widzę jest bardzo blisko niego) ;) 

• Like 1

Fajna praca, która przyciąga uwagę. Aż czuć energię na zetknięciu palca z gwiazdą :D Jeśli miałbym się do czegoś doczepić, to dałbym jedynie niebo w bardziej kosmicznych kolorach i gwiazdy bardziej świetliste, w sensie z takimi wąskimi promieniami.

• Like 1
  • Upvote 1
  • 3 weeks later...

Według mnie bardzo spoko to wyszło. Od razu mi się ta praca rzuciła w oczy, z takim zaciekawieniem,pewnie dzięki tym kolorkom.

Może mógłbyś coś dodać do tego? Chyba,że tak ma być prosto bez wielu elementów, to okej.

No i końcu coś innego niż kosmos :D

• Like 1

Środek miał być zapełniony dodatkowymi krzakami i liśćmi ale za cholerę nie mogłem tam czegoś wpasować więc póki co odpuściłem wciskanie na siłę. Może jutro coś mi wleci do głowy i tą pustkę wypełnię bo ewidentnie mi tam czegoś brakuje :D.
Rudą też będę co jakiś czas wrzucać :D 

Taki styl. Początkowo miały to być cienie i rozjaśnienia, ale niezbyt mi się to podobało, później te części rozdzieliłem i miałem całą ilustracje w tym stylu wykonać ale niezbyt mi się to udawało i koniec końców zostałem tylko przy włosach.

• Upvote 1

Witam serdecznie. Uszanowanko.
Kolejna ilustracja. Tym razem zlecenie od szefowej więc trochę bardziej się postarałem. Projekt jeszcze nie skończony planuję dodać jakieś efekty typu ziarno czy coś. Nie bardzo mi tu jeszcze coś leży ale nie umiem określić jeszcze dokładnie co xD. Zanim wyślę to do szefowej chętnie dowiem się jakie macie opinie, może coś zmienić coś dodać/odjąć coś nie tak z kolorami? Na pewno do poprawy pójdą jeszcze cienie bo są lekko niedorobione.

grafika_s_wia_teczna.jpg

PS. Czemu nie ma opcji wyśrodkowania tylko jednego akapitu? :/

• Like 2

Całość wygląda całkiem fajnie. Bardzo podoba mi się widok za oknem. Bardzo fajnie Ci to wyszło. Nie podoba mi się jednak cień wychodzący od fotela i stołu wraz z kawą i drzewkiem. Możliwe, że był to zamierzony cel, ale mi się to nie podoba.

• Like 1

Wcześniejsze robiłem z własnej inicjatywy, żeby się uczyć. Najbardziej mnie interesuje ilustracja i głownie w tym kierunku bym się chciał rozwijać. A ten ostatni projekt robię na bloga i portale społecznościowe dla szefowej z okazji zbliżających się świąt. Coś na pewno jeszcze dodam żeby oddać klimat "przerwy świątecznej" ale nie za dużo żeby nie przesadzać. No i muszę popracować nad kolorem.  

• 1 month later...

Dawno nie wrzucałem tutaj swojej ch*owej grafiki xD.
Bawiłem się trochę z pixelowymi opcjami jakie ma Affinity i tak wyszło coś w rodzaju gwiazdy która przeżywa kres swojego żywota co chyba widać.
Na pierwszym planie widoczna jest postać Nadziei. Ktoś może zapytać czemu wygląda jak demon z piekieł? Otóż w moim świecie, personifikacja nadziei wygląda na postać mityczną, legendarną, wręcz wymarłą. Mam różne jej wizje, od potężnego archanioła stojącego na straży ludzkiego istnienia, marzeń i pragnień po okrutną i zgubną istotę która wiedzie nas na obrzeża chaosu. 
Ta przedstawiona na poniższej grafice jest odradzającą się siłą, tajemniczą, enigmatyczną, która pomaga ludowi zbudować nowy świat na zgliszczach starego. 
Aureola nad jej głową ma znaczenie symboliczne i wydźwięk religijny.  
hope2.jpg

Także ten tego. Elo.

Nie jest najgorzej, jednak strasznie przeszkadza ta gładka czerń. Przez to mam wrażenie, że jest tu strasznie pusto. Popracowałbym nad twarzą/maską. Słabo wyszedł Ci efekt światło i cień, no a sam pomysł nie powala z nóg. Światło od planety jest bardzo sztuczne.

Z Twojej wypowiedzi zrozumiałem, że niedawno zakupiłeś Affinity no i rozumiem, ale to co napisałem wyżej to wyłącznie moje spostrzeżenia niezależne od okoliczności ;)

• Like 1

Mi osobiście się to nie podoba. Nic nie pasuje i nie współgra ze sobą.

Dobrze jest wtopiona ta postać/czerń, jednak twarz wygląda bardzo słabo. Napis górny wygląda jakby był z totalnie innej planety. Ogólnie mało atrakcyjny plakat i według mnie nie jest on udany.

Oczywiście wszystko to nauka i powodzenia w dalszym działaniu. Czekam na coś lepszego, bo Cię na to stać! ;)

• Like 1
  • Upvote 1
  • 3 weeks later...

SIEMA 

Poprzednie prace to kompletne niewypały XDXDXDXD. 
Dziś nowa ilustracja, mam nadzieje że choć trochę lepsza xD. Opisu nie będzie, zamiast niego, wstawiam utwór który był inspiracją. Polecam wsłuchać się w tekst by lepiej zrozumieć to co przekazuje ilustracja. Resztę dopowiedzcie sami :) 

Shadow.jpg

• Like 3