Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

viperovsky

Lista wyróżnionych

Rekomendowane odpowiedzi

viperovsky

Tutaj znajdziesz listę użytkowników, których projekty zostały wyróżnione na naszym Facebooku, na który serdecznie zapraszamy. Lista będzie aktualizowana na bieżąco.

Wyróżnieni:

@Viperovsky - wyróżnienie x 2

@AmorOne - wyróżnienie x 1

@szeva - wyróżnienie x 1

@ferstel - wyróżnienie x 1

@Luk - wyróżnienie x 1

@Nerf - wyróżnienie x 1

@veshaze - wyróżnienie x 1

@pitreekk - wyróżnienie x 1

@Marcin - wyróżnienie x 1

@Mr. Edek - wyróżnienie x 1

@FRACKOWIAK - wyróżnienie x 1

@FoxStudio - wyróżnienie x 1

@djtrus - wyróżnienie x 1

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2018

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobne wątki

• Galeria AmorOne'a

Witajcie! Oto moja jedna z pierwszych fotomanipulacji. Proszę o ocenę  Pozdrawiam @AmorOne

w Fotomanipulacja

• Ciemne projekty pod GTA, CS, INNE

Witaj, mam do zaoferowania trzy proste layouty do zakodowania pod dany CMS. Dla zainteresowanych oferuję możliwość poprawek (zmiana kolorystyki i inne). Cena do uzgodnienia indywidualnie z klientem.     Lepsza jakość przedstawionych projektów: www.behance.net/devpasti   Jaką przyjmuje płatność? - PayPal   Jak się ze mną skontaktować? - Adres e-mail: devpasti@pisz.to  - Discord: devPasti#7195  - Gadu Gadu: 65727047   Zaprasza

w Sprzedam

• UI/UX by Viperovsky

UI/UX Muziksy Projekt na Behance: Link  

w Webdesign i UI

• AmorOne Reload.

Cześć, po dłuższej przerwie od Graficznie.Net postanowiłem powrócić i wjechać od razu z projektami, które jako tako się uzbierały.   1. Jest to projekt wykonany w stylu graffiti, od 2012 roku czerpałem wiedzę, jeśli chodzi o street- art i tak o to powstał ten tag na koszulce. Tag przedstawia napis AmorOne- czyli moją ksywkę, z którą jestem od 2013 roku.    2. Jest to projekt, który powstał w kolaboracji z moim dobrym kolegą - Reszka. Reszka jest osobą odpowiedzialną za p

w Projekty do druku

• Webdesign by Viperovsky

Layout pod Portfolio #1 Projekt na Behance  

w Webdesign i UI

• Dodaj nową pozycję...