Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Mollie

Długość ścieżki / krzywej

Rekomendowane odpowiedzi

Mollie

Czy wie ktoś jak w programie Adobe Illustrator CC zmierzyć /sprawdzić długość krzywej? Szukajac w internecie znalazlam kilka wtyczek ale mialam problem z ich instalacja. Prosze o porade

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mollie

Już znalazłam rozwiązanie - w Informacjach o dokumencie w zakładce "Obiekty"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Luk

Racja :D Nie wiem czemu zakodowałem sobie, że podana tam długość dotyczy tylko odcinków prostych pod kątem prostym, a przecież wyświetla informacje o wszystkich krzywych. Jak to często bywa są różne metody. Darmowa ma jednak jeden duży atut, jest darmowa ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wrzaskun

Witam, Mam to samo pytanie, czy mógłbyś rozwinąć temat i napisać gdzie dokładnie mam szukać tej długości, pracuje w CS6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Tablet wacom intuos pro m - problem

Witam, Mam problem z tabletem graficznym firmy wacom, mianowicie chodzi o próby malowania pędzlem w programie Illustrator: gdy próbuję zrobić punkt i przytrzymuje rysik w jednym miejscu to nie dzieję sie nic, pióro nie rysuję, rysuję z pewnym odstępem od miejsca postawienia kursora.  Dodam że przy pracy myszką nie ma takiego problemu

w Projekty do druku

• Kilka książek o grafice

Witam. Mam do sprzedania kilka książek. Ceny zostały tak dobrane, aby były niższe niż ceny na Allegro/OLX . Po więcej szczegółów jak np zdjęcia, stan książek itp zapraszam na priv. Odbiór osobisty w Krakowie lub możliwa również wysyłka.   Opis sprzedawanego przedmiotu: Grafika wektorowa. Szkolenie podstawowe -  Von Glitschka Cena: - 25 zł Zdjęcia/screeny: - http://helion.pl/ksiazki/grafika-wektorowa-szkolenie-podstawowe-von-glitschka,grawek.htm Dodatkowe informacje: - Możliwa wysyłka

w Sprzedam

• Problem z zapiesem logo.

Cześć i czołem! Jestem tu dosłownie nowa i nie ukrywam, że wpadłam po rzetelne rady co do mojego projektu.   Grafiką zajmuję się w wolnych chwilach - bo lubię, rysuję odkąd pamiętam i  czasem lubię pomagać, ale w tym co robię jestem totalnym amatorem (zaraz coś o tym przeczytacie). No właśnie... pomagać... I dzięki mojej dobroduszności zgodziłam się pomóc w stworzeniu nowego logo dla koła studenckiego. Sam proces tworzenia koncepcji, nie był trudny, ale gorzej poszło w p

w Poradniki

• Problem z tabletem graficznym Huion.

Witam wszystkich! Napotkał mnie dziś niemały problem z tabletem Huion.   Generalnie jestem z niego bardzo zadowolona, działa świetnie, jednak kiedy chciałam zmienić jego orientację z landscape na portrait zaczęły się problemy. Kursor porusza się w sposób zupełnie przeciwny, niż ruchy wykonywane przeze mnie przy użyciu pena. Użycie kalibracji pena nie działa, wręcz pogarsza sprawę, ponieważ kursor podczas używania pena, porusza się tylko po pasku programów. Zależy mi na zmienionej orientac

w Sprzęt

• Dodaj nową pozycję...