Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Magda

Cześć!

Rekomendowane odpowiedzi

Magda

Hej!

To forum wydaje się być super inicjatywą, będę zaglądać! 

Moja historia jest nietypowa, bo bo dobrych paru latach od pierwszych studiów (germanistyka :D) postanowiłam, że będę robić to, co uwielbiam i się przebranżowiłam (był pot i łzy, ale się udało). Od półtora roku pracuję już pełną gębą w zawodzie grafika, W pracy zajmuję się i web designem i drukiem, a hobbystycznie robię kolaże (digitalowe i tradycyjne - nożyczkami i klejem) i szwendam się z aparatem na szyi. 

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Hejka @Magda:rock:

Miło że do Nas zawitałaś i życzę Ci przedniej zabawy na :g: jak i możliwości odnalezienia tego czego każdy Artysta szuka na tego typu forach.

Pozdrówki i do usłyszenia ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobne wątki

• Logo na forum tematyka fotografia tradycyjna

Witam. Mam problem ze zrobieniem logo na moje forum o tematyce fotografia tradycyjna/analogowa. Podpowiecie coś?

w Ogólne

• indd na ai - da się?

Witam. 1. Czy dokument stworzony w indesign da się jakoś przerobić do ilustratora, żeby w ilustratorze był edytowalny? 2. Czy da się jakoś stworzyć AI (z ramkami edytowalnymi, - teksty, zdjęcia itp), ale nie składając tego w ilustratorze tylko jakimś innym programie....? 3. Może jakoś pdf-a można przygotować aby potem z niego zrobić edytowalnego AI.?   Pozdrawiam Gosia

w Ogólnie

• [SPRZEDAM] Domena cmsszablony.pl - dawne forum webmasterskie

Witam,   Na sprzedaż posiadam domenę cmsszablony.pl . Dawniej pod domeną było forum webmasterskie, którego nazwa została później zmieniona na webmasteruj, a obecnie jest to pecetowicz. Do domeny prowadzi trochę linków.   Kontakt na domenie.

w Sprzedam

• Zmiany i aktualizacje forum

W tym temacie dowiesz się o każdej aktualizacji jaka zajdzie na forum. Począwszy od dodawania nowych funkcji jak i usuwanie usterek i tym podobne.   Aktualizacja - 01.09.2016 dodano czat dla moderacji dodano Kosz usunięto "agresywnego" dostawcę reklam aktualizacja regulaminów w Poradnikach dodano Legendę Grup pod Statystykami   Aktualizacja - 02.09.2016 usunięto bug z wyświetlaniem informacji o płci w tematach poprawiono wyś

w Ogłoszenia

• Logo Super Wnuczek

Typ zlecenia: Logo firmy Super Wnuczek Rozmiar: Standardowy dla logo. Nie znam się. Taki żeby ładnie wyglądał i na fejsie... i na aucie! O właśnie! Rozdzielczość taka, żeby nie było widać pikseli jak zamówię naklejkę albo magnes na drzwi do pici... Może też być aż tak pięknie duża rozdzielczość (przyszłościowo) żeby na jakimś plakacie się fajnie prezentowało... Ahhh te kobiety Kolorystyka: Do tej pory, była żółto - niebieska... heh, jak Arka Gdynia z miasta w którym mieszkam! Noo z czerwonym oc

w Zrealizowane

• Dodaj nową pozycję...