Skocz do zawartości

Webdesign by Viperovsky

viperovsky

Rekomendowane odpowiedzi

• 3 months later...
8 minut temu, MultiGameplayGuy napisał:

Oba projekty wyglądają kozacko, ale ten odtwarzacz muzyczny zdecydowanie robiłbym na ciemno ;)

Ta, jesteś niepierwszą osobą, która mi to mówi, ale jakoś miałem taką koncepcję, aby zrobić jasną wersję.

• Like 1

@Kamel Design no właśnie i to jest ten problem, bo navbar został jeszcze do zakodowania, a nie jest to takie proste. Znalazłem osobę, która jest wstanie to ogarnąć wraz z wyglądem widgetów, ale nie będzie to tanie niestety. Mam nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu szablon będzie skończony :D

Wiesz co to recenzja? 

Na stronach ludzie dodają tak zwane Testimonials czyli referencje, które sprawiają, że więcej ludzi może się do ciebie zgłosić, ale żeby recenzować twoje projekty i twoją prace, dziwne, lub po prostu mogłeś zamiast recencji nazwać sekcję opinie.

Za dużo kolorów przez te headingi do sekcji, usuń te kolory, bo robi się rozgardiasz na stronie. Kontakt zrób jako osobną sekcje, niby jest wspólna z referencjami, ale wgląda ładniej gdy jest oddzielnie, lub po prostu usuń tą zaokrągloną famkę z formy i też może być dobrze. Ze stopki usuń Facebook, Google+, a to żółte to nie wiem. Google+ i Facebook nie są jakimiś super profesjonalnymi platformami do zbierania zamówień, jeśli już to LinkedIn, Behance, Dribbble i Twitter.

Nie trzymasz się wzorów projektowania czemu? Nawigacje masz normalnie, literka zaczynająca wyraz z dużej, reszta z małej, a w każdej sekcji są headingi dużymi, to bardzo brzydko wygląda i świadczy o nie umiejętności grafika. Takie grafiki robi się schematowo, inaczej to przeszkadza człowiekowi i pewnie by nie użył takiej strony z udziwnieniami typograficznymi, bo to nie trzeba być specem, żeby zauważyć błędy.

Na koniec, to chyba zapomniałeś o wrzuceniu logo w header, brzydko to wygląda strasznie, ponieważ tak się reklamujesz super graficznie, a swojego logo nie umieściłeś na stronie, z perspektywy przeciętnego Kowalskiego czy Nowaka, to wygląda bardzo źle, nawet w portfolio nie wrzuciłeś swoich prac, tylko jakieś mieszkania.

• Like 1

Tak jak napisałem Ci na Facebooku, w recenzji. Twoje pracę są naprawdę piękne, mi się podobają, UI/UX, webdesigny, wszystko mi się podoba nie ma co tu oceniać, jesteś naprawdę bardzo dobrym grafikiem, i gdy będziesz robił jakieś projekty dla firm czy innych osób, to bym Cię polecał :) Wszystko szczerze napisane, w sumie też chciałbym tak projektować :D

No powiem ci @viperovsky że jedziesz ostro z pracami ;) 

1.  UI/UX - MusicPlayer.

W tej pracy jedynie dodałbym pod przyciskiem odtwarzania i przełączania, zapętlanie utworu (tak żeby ładnie było :awkwardly:). A tak to w jednej i drugiej wersji kolorystyka dobrana ładnie i schludnie.

2. Portfolio #1 / Layout pod forum Graficznie.net

Tutaj ogromne brawa :clap: Kolorystyka przyjemna dla oczu, wszystko jest tam gdzie być powinno. Jedynie zobaczyłbym portfolio w innej wersji kolorystycznej niż niebieski, bo tak wszystkie rzeczy prawie widzę w wersji niebieskiej.

• Like 1