Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

MultiGameplayGuy

[Odrzucone] Viperovsky, wyzywam Cię

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobne wątki

• Logo na pieczątkę - jak zrobić?

Witajcie, jestem tutaj nowy i również początkujący w grafice projektowej. Używam Corel Draw X3/ Syn mnie poprosił o wykonanie pieczątki bez liter, z logo Sowy (pasjonat przyrody) Pieczątki nie będę wykonywał, wyślę zlecenie do internetu itp. Ale projekt chcę finalnie wykonać w rysunku wektorowym (taki projekt wymagają wykonawcy pieczątek) Rysunek wykonam konturowy, markerem, wrzucę skan rysunku do Corela i co dalej? :) prosze o pomoc i wyrozumiałość :-) pozdrawiam

w Ogólne

• titan
      • titan
    • Szukam grafika do zaprojektowania logo firmy Parku Kultury Słowiańskiej

Poszukuję osoby która zaprojektuje mi logo firmy w postaci herbu słowiańskiego. Herb musi zawierać bogactwa natury(ptaki, zboża, mak polny, cykoria, kalina, rumianki itd). Czekam na najlepsze pomysły, a po więcej szczegułów zapraszam do kontaktu drogą mailową.

w Logo i identyfikacja wizualna

• Logo na forum tematyka fotografia tradycyjna

Witam. Mam problem ze zrobieniem logo na moje forum o tematyce fotografia tradycyjna/analogowa. Podpowiecie coś?

w Ogólne

• Problem z zapiesem logo.

Cześć i czołem! Jestem tu dosłownie nowa i nie ukrywam, że wpadłam po rzetelne rady co do mojego projektu.   Grafiką zajmuję się w wolnych chwilach - bo lubię, rysuję odkąd pamiętam i  czasem lubię pomagać, ale w tym co robię jestem totalnym amatorem (zaraz coś o tym przeczytacie). No właśnie... pomagać... I dzięki mojej dobroduszności zgodziłam się pomóc w stworzeniu nowego logo dla koła studenckiego. Sam proces tworzenia koncepcji, nie był trudny, ale gorzej poszło w p

w Poradniki

• Animowane logo

Cześć,   co myślicie o takiej animacji: https://www.behance.net/gallery/72522597/ININITY-logo-animation ?

w Projekty 3D i animacja

• Dodaj nową pozycję...