Skocz do zawartości

Reklama konkursu na Facebooku

Małgośka

Rekomendowane odpowiedzi

Typ zlecenia: Reklama konkursu na facebooku. 
Rozmiar: Standardowe zdjęcie na facebooku. Opis zdjęcia będzie obok, chodzi o przyciągnięcie wzroku do posta. 
Kolorystyka: Wiosenna. Nie wiem jak połączyć kolory wiosenne z moim logo i znacznikami
Adres stronyhttps://www.facebook.com/superwnuczek/
Budżet oraz sposoby płatności: Supratec napisał, że takie zlecenia to koszt od 5 zł do 50 zł. Takim budżetem operuje i proszę o propozycje NAGRÓD ;). Sposób dostarczenia.... wskazany przez "zwycięzcę?".
Termin: 18.01.2018 - Termin może ulec zmianie jeśli uznam, że jest zwycięzca szybciej ;)
Dodatkowe informacje: Cześć, chciałabym żeby ktoś mi pomógł. Chcę zrobić grafikę na konkurs. W konkursie będzie do wygrania telewizor, konkurs będzie WIOSENNY, i chciałabym żeby w tym telewizorze było logo Super Wnuczka, INFORMACJA WIELKIMI LITERAMI, że to konkurs oraz trzy napisy (może z ikonkami?) - Polub, Udostępnij post, Zostań fanem. A jak się zmieści to może jeszcze znaczek, że TV ma 24 cale? Jak ja się za to zabieram to mi to słabo wychodzi... może komuś wyjdzie lepiej? Logo to miałoby być to "W" z Super Wnuczka na facebooku. Na dodatkowe pytania odpowiem w komentarzach poniżej. 

Telewizor jaki ma być użyty. Ci ludzie nie ;)

• Like 1
Odnośnik do posta

Właśnie to jest to czego ja nie potrafię. Ale...

• Po pierwsze chyba musisz dać znak wodny żebym nie użyła tego bez Twojej wygranej.  (oczywiście jesteśmy dorośli, ale ja to ja... na przyszłość ;)
  • Manta - polska firma rodzinna - to jest zbędne. Przepraszam, nie napisałam - moja wina
  • Jak wytniecie tamto to zostanie miejsce na np. WYGRAJ 24" TELEWIZOR z SUPER WNUCZKIEM
  • No i dla mnie ważne żeby każdy pisał jaką nagrodę dla siebie przewiduje.
  • Miało być też wiosennie

Jeśli coś piszę źle to mnie poprawujcie... ja tu nowa. Ale zostanę ;)

Edytowane przez Małgośka
  • Upvote 1
Odnośnik do posta
viperovsky

W trakcie, to znaczy? Oceniać możesz wszytko co tutaj wleci, inaczej jest jednak w przypadku innych użytkowników. Zabronione jest komentowanie prac w Zlecenia, jednak nie tyczy się to Ciebie, ponieważ to prace dla Ciebie. Jeżeli coś nie jasne, to zapraszam na Czat ;)

Odnośnik do posta

@viperovsky 

@miroshu

Praca Miroshu podoba mi się dużo bardziej - bez urazy. Wszystko jest dużo większe, gdyby nie ta wszechogarniająca biel i ta Manta to byłoby super. Bardzo mi się to podoba i o coś takiego mi chodzi. Zamiast tej Manty można tam dać WYGRAJ TELEWIZOR 24" z SUPER WNUCZKIEM i jakiś akcent wiosenny by mi się bardzo podobał. 

@viperovsky oczywiście też fajnie, ale nie chcę takiego "co zrobić aby wygrać" bo nie to będzie warunkiem wygranej - zgodnie z polskim prawem nie może być to loteria ;) ale to mniejsza o większość. No i to wszystko takie malutkie. 

@miroshu idziesz dobrą drogą...

Kto zrozumie kobiety?

• Upvote 1
Odnośnik do posta

Jest taka niepisana zasada "less is more" - mniej nie znaczy gorzej a więcej nie znaczy lepiej :D.

Ja też dam swoją propozycje. Preferuję minimalizm i kolorystykę zieloną z dodatkiem żółtego, takie połączenie dobrze pasuje do wiosny ;).
Grafika.jpg

Nikt nie rozumie kobiet..

PS. 18.01 mam urodziny, chętnie przygarnę ten telewizor xD

• Like 1
Odnośnik do posta
1 minutę temu, useless napisał:

Tak się składa, że i to moje urdziny ;) nie przypadkowo wybrałam ten dzień. Do konkursu zapraszam każdego ;)

7 minut temu, miroshu napisał:

Cena 20 zł = )

asdasdasd467af.jpg

Tak jakbyś mi czytał w myślach! Bardzo mnie się to podobuje. Lubię takie wyraźne rzeczy! Aleeee, nie lepiej taką samą czcionką to Wygraj telewizor? Tzn całe to zdanie. No i SUPER WNUCZKIEM osobno... może troche wyżej KONKURS? Tak żeby było gdzieś w polowie pomiedzy zdaniem a logo... no i moze jeszcze jakis kwiatek czy cos w miejscu gdzie jeszcze duzo bialego? 

Nadal wszyscy mają szanse ;)

16 minut temu, useless napisał:

Jest taka niepisana zasada "less is more" - mniej nie znaczy gorzej a więcej nie znaczy lepiej :D.

Ja też dam swoją propozycje. Preferuję minimalizm i kolorystykę zieloną z dodatkiem żółtego, takie połączenie dobrze pasuje do wiosny ;).
Grafika.jpg

Nikt nie rozumie kobiet..

Bardzo, bardzo ładne... fajne to wszystko, ale mniej czytelne niż Miroshu, ale jesteś blisko blisko

• Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do posta

14 minut temu, Małgośka napisał:

Tak się składa, że i to moje urdziny ;) nie przypadkowo wybrałam ten dzień. Do konkursu zapraszam każdego ;)

Tak jakbyś mi czytał w myślach! Bardzo mnie się to podobuje. Lubię takie wyraźne rzeczy! Aleeee, nie lepiej taką samą czcionką to Wygraj telewizor? Tzn całe to zdanie. No i SUPER WNUCZKIEM osobno... może troche wyżej KONKURS? Tak żeby było gdzieś w polowie pomiedzy zdaniem a logo... no i moze jeszcze jakis kwiatek czy cos w miejscu gdzie jeszcze duzo bialego? 

Nadal wszyscy mają szanse ;)

To ta sama czcionka tylko ze troche pomniejszona. Jutro sie postaram podesłać.

Odnośnik do posta

Myślę, że teraz jest czytelnie :D

Grafika.jpg

Edytowane przez viperovsky
Żarty żartami, ale nie musisz ustawiać największego rozmiaru tekstu. Wszycy widzą.
  • Like 2
Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...